Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > TOYOTA - LEXUS

TOYOTA - LEXUS Forum Toyota - dedicat posesorilor de Toyota: Masina mea, Tuning, Anunturi vanzare-cumparare, Zona Tehnica

Reply
 
Thread Tools
Old 15-08-16, 20:02   #1
adamjohnson

Stage 2
 
Join Date: Jun 2016
Posts: 30
Default Achizitie Lexus Is 220d

Buna ziua, sunt mai nou pe forum si as dori o informatie, m-ar interesa achizitionarea unui lexus is220 in varianta luxury, dar se pare ca in romania nu se comercializeaza(asa mi-au spus cei din brasov de la toyota); Acum as vrea sa stiu daca garantia se pastreaza daca o cumpar din afara?
Si pe langa asta...acum am un BMW 320 d(2003) si pe drumurile din romania s-a comportat bine, dar baietii de la reprezentanta m-au rupt de bani la manopera si piese. Acum as vrea sa stiu cam cat de rezistent este un lexus si cam cat costa intretinerea lui(stiu ca e premium, dar nu stiu cat de fiabil este pe drumurile din romania);
Stiu ca se zice ca japonezele sunt cele mai fiabile, bla, bla, bla...dar cand mergi pe drumurile de la noi...
Multumesc
Inca ceva, daca se poate sa mi se spuna ce are in dotare un is 220 d luxury, pt ca tot ce stiu eu este la is 250 luxury care are tot ce imi doresc. Ma refer, are is 250 mai multe in doatrea luxury decat is 220??

Tags: hyundai hd72, toyota altis 2016, xe tai dongben
adamjohnson is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -