Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > NISSAN - INFINITI

NISSAN - INFINITI Forum Nissan -Infiniti - dedicat posesorilor de Nissan - Infiniti: Masina mea, Tuning, Anunturi vanzare-cumparare, Zona Tehnica

Reply
 
Thread Tools
Old 06-07-13, 18:26   #1
350Z

Stock
 
350Z's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 4
Default Mecanic priceput la 350Z?

Salut !

Am si eu o mica problema... Nu stiu unde pot da de un atelier profi, unde sa imi pot duce 350ul. Toate atelierele pe la care am fost pana acum... M-au lasat cu impresia ca sunt depasiti si nu stiu prea bine ce si cum sa faca la aceasta masina.

Help please?

Mai exista colegi cu masini din seria Z pe aici? Mi-ar face placere sa mai cunosc cativa... Devine plictisitor sa ma plimb singur

Mersi mult si o zi buna tuturor.
350Z is offline   Reply With Quote
Old 10-07-13, 10:08   #2
ocs82

Stage 3
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 78
Member of:
[Nissan]
[Mitsubishi]
Default Re: Mecanic priceput la 350Z?

Quote:
Originally Posted by 350Z View Post
Salut !

Am si eu o mica problema... Nu stiu unde pot da de un atelier profi, unde sa imi pot duce 350ul. Toate atelierele pe la care am fost pana acum... M-au lasat cu impresia ca sunt depasiti si nu stiu prea bine ce si cum sa faca la aceasta masina.

Help please?

Mai exista colegi cu masini din seria Z pe aici? Mi-ar face placere sa mai cunosc cativa... Devine plictisitor sa ma plimb singur

Mersi mult si o zi buna tuturor.
Cu atelierul este greu...ori te duci la reprezentanta,ori cauti un atelier care se ocupa cu tuning profi pt ca ei sigur stiu si 350-ul tau...cat despre colegi intra pe forum la nissan meet si ai sa vezi ca mai sunt baieti cu silvia,z32 etc.

Eu am editia anterioara masinii tale ,daca ai chef de o alergatura pot da o fuga pana in bucuresti din cand in cand si poate ne strangem 4-5 masini

Last edited by ocs82; 10-07-13 at 10:11.
ocs82 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-13, 00:10   #3
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: Mecanic priceput la 350Z?

Serus...Bogdan Rusea are 350z...
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 10-07-14, 09:36   #4
brbturbo
PARTICIPANT CURSE

Stage 2
 
brbturbo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 29
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Mecanic priceput la 350Z?

Am eu mecanic priceput la 350Z. sunt B-350-BRB 0721271926
brbturbo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -