Check dis out ....nush ce sa zic despre Clio dar mie mi se pare kitch cu atatea tobe in spate ...in rest arata destul de bine.....iar de dacie..no comment
ce idei mai au si romanii din ziua de azi...nici prin cap nu imi trecea sa imi fac dacia nova asa... ce kitch odios.....shi interesant in acelasi timp...