Re: Vreau parerea voastra daca e bine!!!
in afara de chestia aia de pe aripa de de fata care sincer vine cam urat e parerea mea asta ,e foarte tare dai in continuare bice si ai grija la finisari,adica la chit ca iti ies onduleuri dupa aceea, mai asteptam poze cu ea vopsita [[ce culoare Ii dai?]]]
|