va salut!
intentionez ca in perioada imediat urmatoare sa imi achizitionez o masina second hand. eu sunt tanar, deci nu stau extraordinar la capitolul finante de aceea bugetul pe care il am este de doar 2000 de euro

. intrebarea mea este, ce masina imi recomandati???? eu as vrea o masina cu consum mic si la care de asemenea sa nu fie nici intretinerea foarte scumpa. (as vrea pe cat posibil sa nu apelez la parinti cand am o pb la masina) .....acum eu stiu ca le vreau cam pe toate dar in limta posibilitatilor astept opiniile voastre.
va multumesc anticipat!