Vreau sa imi cumpar o alta masinuta. M-ar interesa de prin 1999-2000 sa imi aduc din Germania. La pret is cam la fel, dar nu prea stiu ce sa aleg. Si in plus...Benzina sau diesel?
Vreau sa imi cumpar o alta masinuta. M-ar interesa de prin 1999-2000 sa imi aduc din Germania. La pret is cam la fel, dar nu prea stiu ce sa aleg. Si in plus...Benzina sau diesel?
Am uitat sa precizez: folosesc cam 10000-15000 km pe an pe oras masina.