Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-04-12, 16:20   #16
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: De ce uram soferii de Dacia?

Nu uraste nimeni soferii de Dacia .. nu mai generalizati. Soferi buni / prosti sunt in orice tip de masina .. Dacia, Lambo, nu conteaza.
Eu nu am dacie, dar si eu incetinesc la gropi, santuri si alte chestii care le gasim pe strazile noastre frumoase .. si opresc aproape de tot la treceri de cale ferata.. asta pentru ca e joasa si imi pasa de masina mea.

Vad ca nu le mai ajunge strada unora de pe forum
Brian is offline  
Old 28-04-12, 19:00   #17
maverick1508

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4,315
Member of:
[Fiat]
[RENAULT]
[2 Roti]
[SEAT]
Default Re: De ce uram soferii de Dacia?

Nu noua nu ne plac soferii de dacia, ci... femeilor materialiste
maverick1508 is offline  
Old 28-04-12, 19:20   #18
bogdan1191

Stage 2
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 26
Default Re: De ce uram soferii de Dacia?

O prostie thread'ul asta...Stim cu totii dacii care fac mai mult ca un seria 3 si pe care toti am vrea sa le conducem...ma refer la acelea pe care le vedeti prin poze sau unii ati avut norocul sa le vedeti chear in mers. Ce crezi ca daca ai o masina scumpa cu o suspensie stoc sau cu niste jante de cateva sute ai sa treci prin gropi sau calea ferata cu viteza mai mare ca cei cu dacia? cred ca atunci o sa se schimbe rolurile si o sa te claxoneze aia cu dacia )

Last edited by bogdan1191; 28-04-12 at 19:25.
bogdan1191 is offline  
Old 30-04-12, 12:23   #19
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: De ce uram soferii de Dacia?

Quote:
Originally Posted by ryoraul View Post
Ce e prietenas iti e ciuda ca nici tu nu stii sa conduci si te-am atins?
Daca taceai filosof ramaneai.
ce face ba?

pari mai manelist decat unii soferi de dacie cu stikere si dungi albe, vezi-ti de treaba ta poate te deranjam si ai lucruri mai importante de facut.

auzi la el daca nu iei gropile si denivelarile in stil romanesc nu stii sa conduci.

inchideti unul dintre moderatori prostia asta de subiect, subiect conceput in timpul scremutului pe buda.
lord_wader is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -