Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-11, 20:51   #1
blackufo

Stage 2
 
blackufo's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 65
Default masini romanesti furate......... ARO

in urma cu o saptamana a disparut un ARO 244 putin iesit din comun , aranjat pigulit ,deosebit ,era propietatea unui moderator de pe club aro 4x4 ,acum dupa nici o saptamana dispare al doilea aro 244 recent reconditionat dar cu defect la amreiaj , deci banuiesc ca ori a fost tractat ori suit pe platforma , deci sarea in ochi . O sa incerc sa atasez cate-va imagini si poate va aduceti aminte ca le-ati vazut pe undeva , propietari binenteles ca sunt fff suparati si incerc prin asta sa ii ajutam , cat putem .........deci va rog fiti cu ochii in 4x4 nu se stie cand avem noi nevoie de ajutor ,,,,,,,,ptr. informatii va rog postati aici sau pe forumul club aro 4x4 sau pe club 4x4 sau loganclub sau ne gasiti ...........
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 004A.JPG
Views:	73
Size:	59.4 KB
ID:	1859039   Click image for larger version

Name:	Picture 008A.JPG
Views:	65
Size:	59.3 KB
ID:	1859040   Click image for larger version

Name:	untitled2.jpg
Views:	86
Size:	104.6 KB
ID:	1859041  

Click image for larger version

Name:	untitled.jpg
Views:	76
Size:	139.4 KB
ID:	1859042  
blackufo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -