in urma cu o saptamana a disparut un ARO 244 putin iesit din comun , aranjat pigulit ,deosebit ,era propietatea unui moderator de pe club aro 4x4 ,acum dupa nici o saptamana dispare al doilea aro 244 recent reconditionat dar cu defect la amreiaj , deci banuiesc ca ori a fost tractat ori suit pe platforma , deci sarea in ochi . O sa incerc sa atasez cate-va imagini si poate va aduceti aminte ca le-ati vazut pe undeva , propietari binenteles ca sunt fff suparati si incerc prin asta sa ii ajutam , cat putem .........deci va rog fiti cu ochii in 4x4 nu se stie cand avem noi nevoie de ajutor ,,,,,,,,ptr. informatii va rog postati aici sau pe forumul club aro 4x4 sau pe club 4x4 sau loganclub sau ne gasiti ...........