Salutari prieteni!! Am si eu o nelamurire, am un bmw e30 inscris 316i motor m40, albastru inchis 4 usi, DAR am mai cumparat unul,pt recarosare, din germania tot 316i tot m40 NUMAI ca este coupe si rosu, Oare se poate recarosa caroseriile cu 2 usi pe 4?? Dupa cum stiu, se ia modelul caroseriei care e E30 si nu varianta acestuia, cine ma poate ajuta, varog si la costurile acestora ceva informatii sau sfaturi.SAU daca stiti de acte E30 rosu coupe, nu ezitati varog.
Multumesc anticipat pt toti!!