eu zic sa iei cat mai repede inelele de centrare, lu' tata i-a rupt prezoanele asa si a luat-o roata la sanatoasa, toata treaba s-a intamplat si pe autostrada in austria, iar reparatia pentru ca a trebuit sa cheme serviciul lor de mecanica a costat 350 de euro!!!