Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 04-08-09, 15:42   #1
RipperSB

Stock
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 3
Exclamation PEUGEOT 206 ... AJUTOR VA ROG

Salut deci problema mea:

tocmai vreau sa imi cumpar o masinutza ... si vreau sa imi implinesc visul de cand aveam 10 ani si am vazut pentru prima oara un 206 modificat. Asa ca va rog foarte frumos sa imi datzi cateva sfatrui daca se merita sa imi cumpar unu 206 si sal modific si daca da sa imi spunetzi niste tunig shopuri care sa poata faca urmatoarele chesti : vopsire integrala ( alb ), jentzi ( chrom cu negru sau gri ), evacuare sport cu 2 iesiri ( ma refer si in stanga si in dreapta nu cu 2 capete:P ), faruri ( au apraut de vreu an unele in genul celor de l audi cu leduri , am vazut si in romnaia ), stoprui, beculetele de semanlizare de pe aripi, si cele 2 de franare cred de p spate cel de sus si cel de jos, ceva la motor sa mearga mai bine si sa sune mai bine( filtru de aer ceva io stiu ... nu f scump ), oglinzi , un mic eleron si daca se poate interior de piele maro si iarasi daca se poate usi SUICIDE p spate ( acelea care se deschid invers cum ar veni)... si cu omologarea ... costa mult l toate acestea ?

Astept raspunsuri

Multumesc.
RipperSB is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 10:44   #2
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: PEUGEOT 206 ... AJUTOR VA ROG

la ce vrei tu sa faci te duce la peste 10k euro iar la suicide dors pe spate e aproape imposibil deci nu merita(parerea mea strict personala).
ducele is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 18:02   #3
RipperSB

Stock
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 3
Default Re: PEUGEOT 206 ... AJUTOR VA ROG

Quote:
Originally Posted by ducele View Post
la ce vrei tu sa faci te duce la peste 10k euro iar la suicide dors pe spate e aproape imposibil deci nu merita(parerea mea strict personala).

10k omologarea :O ??????????
RipperSB is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 20:42   #4
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: PEUGEOT 206 ... AJUTOR VA ROG

nu omologarea ci realizarea proiectului deoarece nu cred ca iti va omologa nimeni la noi in tara usile sau jante pe 17 cu balon de 40
ducele is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -