Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-10-05, 23:07   #1
Tiganas Alexandru

Stage 1
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 10
Default Politia A.T.O.P Passat V6 benzina

Frumoasa masina de politie dar ce urmaresti prin Vrancea de iti trebuie sa mergi cu 230km/h + Nu vi se pare mai omenesc daca era 2.5 V6 tdi?
Masinuta asta era buna la patrulat pe autostrada! Apropo se vb. despre un RS4 prin Focsani ca o sa fie cumparat pt. politia A.T.O.P care mai are un Nissan Patrol. Se merita atatia bani in provincie ?
Tiganas Alexandru is offline  
Old 10-10-05, 17:18   #2
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Politia A.T.O.P Passat V6 benzina

Quote:
Originally Posted by \"Tiganas Alexandru\"
Frumoasa masina de politie dar ce urmaresti prin Vrancea de iti trebuie sa mergi cu 230km/h + Nu vi se pare mai omenesc daca era 2.5 V6 tdi?
Masinuta asta era buna la patrulat pe autostrada! Apropo se vb. despre un RS4 prin Focsani ca o sa fie cumparat pt. politia A.T.O.P care mai are un Nissan Patrol. Se merita atatia bani in provincie ?
ctred ca ai incurcat butoanele...cred ca vroiai sa apesi pe new post nu new topic
RA_2fast4u is offline  
Old 14-10-05, 17:31   #3
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

pai e e85 prin vrancea... 4 benzi, e suficient cat sa merg pe el cu 216(ca la atat e limitat)
nu crezi ca, daca ar fi sa fiu sarit de pe fix si sa fug de politie, nu m-ar prinde cu rapanoasele alea de vento never ever?
aleks is offline  
Old 21-02-06, 11:00   #4
VN-20-BEN

Stage 4
 
VN-20-BEN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default

Sa mai precizam ca nu sunt euro3?.....combinatii grele...nui de nasu nostru
VN-20-BEN is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -