Frumoasa masina de politie dar ce urmaresti prin Vrancea de iti trebuie sa mergi cu 230km/h + Nu vi se pare mai omenesc daca era 2.5 V6 tdi?
Masinuta asta era buna la patrulat pe autostrada! Apropo se vb. despre un RS4 prin Focsani ca o sa fie cumparat pt. politia A.T.O.P care mai are un Nissan Patrol. Se merita atatia bani in provincie ?