Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 28-05-09, 21:03   #16
DiavoLLo
Ford Driver

Stage 5
 
DiavoLLo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,045
Member of:
[FORD]
Default Re: INEDIT: īn Romānia cel mai vārstnic şofer are 119 ani

Quote:
Originally Posted by al1ca View Post
si se mai mira lumea dc sunt atea accidente in romania) cu toti mosii si toate babele la volan)

sa nu uitam ca daca facem o statistica....nu stiu daca din cauza lor vezi 10 accidente pe an....si cate sunt de la pustani care au impresia ca daca au nu stiu ce audi.....sunt regii soselelor si ca nimic nu le sta in cale....sincer suntem cred toti scarbiti de flashuri pe dn-uri si figuri de pustani fara creier....prefer mosii sincer...
__________________
Ford Contour SVT 2.5 V6
DiavoLLo is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 21:25   #17
D.Y ¬

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,490
Member of:
[2 Roti]
Default Re: INEDIT: īn Romānia cel mai vārstnic şofer are 119 ani

m-as pisa pe mine de ras.. sa vad un mos dinala la 100 de ani.. cu un bmw si sa treaca pe langa mine cu vro 100 si ceva..la ora prin oras ...
D.Y ¬ is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 00:31   #18
Vely

Stage 5
 
Vely's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: INEDIT: īn Romānia cel mai vārstnic şofer are 119 ani

Quote:
Originally Posted by DiavoLLo View Post
sa nu uitam ca daca facem o statistica....nu stiu daca din cauza lor vezi 10 accidente pe an....si cate sunt de la pustani care au impresia ca daca au nu stiu ce audi.....sunt regii soselelor si ca nimic nu le sta in cale....sincer suntem cred toti scarbiti de flashuri pe dn-uri si figuri de pustani fara creier....prefer mosii sincer...
Mosii sunt cativa si sunt sigur ca multi au luat pe bune permisul (alta viata, alte legi, bunul sint mai mare in trecut) si oricum in 70 de ani de condus au obtinut destula experienta.
Pustanii sunt mult mai multi si in general e varsta aia in care te simti "in putere"....
Nu mai zic ca sunt multi care conduc de la varste fragede, fara permis, s.a.m.d.
__________________
Nici viteza luminii nu ma poate intrece! Glumeam!
Vely is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 09:46   #19
roska

Stage 4
 
roska's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: INEDIT: īn Romānia cel mai vārstnic şofer are 119 ani

la mai mare fratilor ca toti avem acelasi covrig de frecat da sa stati cu okii in oglinzi
roska is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 09:50   #20
Dannyromdan

Stage 5
 
Dannyromdan's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 632
Member of:
[DACIA]
Default Re: INEDIT: īn Romānia cel mai vārstnic şofer are 119 ani

Quote:
Originally Posted by MSPK View Post
mda si mie mi a harsait-o in parcare ca nu vedea bine in oglinda si nici nu a auzit ca a intrat in mine
foarte senin imi zice ca se mai intampla da asta dupa ce ma duc la el la usa sa el nu avea de ce sa vina ca doar nu am intrat eu in el...eu cred ca de la 70 de ani cand apare scleroza la majoritatea sa ii puna sa predea frumos permisu si sa mearga nu troleu ca si asa au abonamente gratis

Las ca te vad io pe tine la 80 de ani facand liniute...
Dannyromdan is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 09:50   #21
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: INEDIT: īn Romānia cel mai vārstnic şofer are 119 ani

da...un bosorog fara reflexe a intrat in mine , ce-i drept cand dadeam cu spatele...dar daca evita 2 cm nu se mai intampla nimic...s-a oprit la vreo 20 de metri mai incolo din inertia masinii si la politie i-a scris nevasta-sa declaratia...l-am rugat pe politist s-o lase pe nevasta sa sufle in fiola ca shontorogu poate murea daca sufla...deci sa-i ia cineva de pe strazi pe fosilii astia...
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -