Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 28-01-06, 17:43   #31
Venom

Stage 4
 
Venom's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 252
Default

era cu sabia din star wars!! ce sa mai .. omu` isi repara masina!
Venom is offline   Reply With Quote
Old 28-01-06, 21:35   #32
Dragos90

Stage 4
 
Dragos90's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 254
Member of:
[Competitor CNCA]
[2 Roti]
Default

ce se gandea becalii............las-o ma ca merge asa
Dragos90 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-06, 23:39   #33
bluedevil

Stage 2
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 61
Default

Nu cred ca mai exista un posesor de maybach in lumea asta pe care sa il lase inima sa faca asa ceva. Nu comentez gestul.
Dar nu vad ce are lumea cu el ca doar e masina lui. Dc vrea sa o distruga cu ranga are tot dreptul. Nu incalca nici o lege.

PS: Oare a ajuns la inginerii de la maybach clipul asta ? Cred ca s-ar soca tare.
bluedevil is offline   Reply With Quote
Old 29-01-06, 01:36   #34
Kolegosu'

Stage 5
 
Kolegosu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,009
Member of:
[2 Roti]
Default

In primul rand ca incepand de la o masina cum ar fii BMW 745 Li Mercedes S Classe .. te gandesti si la un sofer(ANGAJAT PRFESIONIST) .... la Maybach cred k trebuie Pilot si Copilot ... nu condus de \"neea JiJi\" ... Atentat la viata lui JiJi .... saracutzul de el sa vina Steaua Wu-Shu sa-i indrepte aripa ...sau s-o parcheze pe Stefan cel Mare sa vada ce Tuning ala Red Dog's primeste.....
__________________
Kolegosu' is offline   Reply With Quote
Old 29-01-06, 17:51   #35
Drako4Life

Stage 5
 
Drako4Life's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 437
Default

Cel mai prost din romania...JIJIiii...Lasa-neeeeeee, lasa-neeeee...huaaaaaaaaaaaaaaa, huaaaaaaaaaaaaaaa
Drako4Life is offline   Reply With Quote
Old 29-01-06, 20:22   #36
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default

ce facea nea jiji e tinichijiu acum isi repara Maybach-ulcu ranga cred ca daca avea o mana de kit o repara pe loc
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 12:52   #37
99mje

Stage 2
 
99mje's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 32
Default

nu mai are rost sa scriu nimik de becali...atzi scris voi tot...da nu inteleg cum e facuta mashina aia de-a dat tiru peste ea shi era numai putin zgariata??? k in filmuletze aproape k nici nu pare infundata tabla...oricum...o sa iau modelu de la gigi...shi o sa-i sfatuiesc pe toti care au dacii sa bage in trusa de scule shi o ranga...chiar langa ciocan shi sarma..
99mje is offline   Reply With Quote
Old 31-01-06, 00:12   #38
Dodo_AMJ

Stage 2
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 63
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hm...gigi este un om cu multi bani...si ca toti oamenii cu multi bani isi poate permite ORICE....ca drept exemplu in momentul in care nepotul lui a dat cu masina peste pietonii care erau dupa bariera de la porsche rom a aparut clanul Becali cu range rover ele lor si au intrat in lume si pe aia raniti de i au dus la spital i au pus sa semneze ca i a calcat 135. Deci poate sa faca ce vrea!!! cand il vad la bariera ca trece pe roshu ma rog sa l calce trenul dar se pare ca tot timpul are norok si trece cu bine
__________________
tucson 1600 kg V6 175hp
c200 kompresor 163 hp 1350kg
toyota corolla 1,4 90hp

------4wheels------
Dodo_AMJ is offline   Reply With Quote
Old 31-01-06, 00:13   #39
Dodo_AMJ

Stage 2
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 63
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

PS. INSA DACA AR CANDITA LA PRESEDINTIE SAU MINISTER
!!!!!LAS VOTA!!!!! fara nici un misto decat toti ceilalti mai bine el!!!!
Dodo_AMJ is offline   Reply With Quote
Old 31-01-06, 15:56   #40
Drako4Life

Stage 5
 
Drako4Life's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 437
Default

pai mai Dodo_AMJ...eu am auzit din popor ca Jiji e prost si daca tu l-ai vota, nu numai ca ai fi mai prost ca prostu da ai face rau si la altii, ce...daca a facut acum un sat intreg asta inseamna ca e om intelept??? saracu, nu vezi ca la TV nu-i zice nimeni nik kand vb el, da stii dc?? ca daca s-ar pune astea sa vb cu el ar iesi un mare *** de show, asa ca \"lasa prostu sa vorbeasca si tu vezi-ti de treburile tale\" Sfat prietenesc si ca de obicei...JIJIiiiiii VAI DE CAPU' TAU IN COLTZURI!!! HUAAAAAAAAAAA!!!
__________________
Viata in Romania
Drako4Life is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 17:33   #41
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

ca presedinte nu se poate pt ca nu stie sa vorbeasca deloc, ar fi bun doar prin faptul sa zicem ca e credincios,face fapte bune dar la ce gura are cred ca asta l-ar lua la tavalit si pe bush! )) sa vezi atunci razboi, iar sabia nu l-ar mai ajuta aici si nici faptul ca e singurul frate cu stea in frunte ))
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 21:30   #42
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default

LoL poate si faptele astea bune au conotatie politica ... isi creeaza si el imagine pt viitoarele alegeri la care oricum nu o sa faca nimic) . Ce face maybachu` btw?
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-06, 03:28   #43
Dodo_AMJ

Stage 2
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 63
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Drako4Life mai zimi mie un prost cu atati bani. Prost nu e el nu e bine crescut si nu stie sa se poarte dar prost nu e ca daca era nu facea atatia bani.Iar tu invatza sa vorbesti si sa respecti parerea altora fara sa jignesti. [/quote]
Dodo_AMJ is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 13:39   #44
Sir_KnupSKull

Stage 5
 
Sir_KnupSKull's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 512
Default

incredibil frate....niciodata nu o sa isi lase manierele astea de cioban... ce fel tragea cu ranga in tabla aia....
Sir_KnupSKull is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 15:09   #45
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Dodo_AMJ\"
Drako4Life mai zimi mie un prost cu atati bani. Prost nu e el nu e bine crescut si nu stie sa se poarte dar prost nu e ca daca era nu facea atatia bani.Iar tu invatza sa vorbesti si sa respecti parerea altora fara sa jignesti.
[/quote]

mah dodo ... PROST IE...are un om destept care ii canta in struna si care il ajuta sa scoata bani...eu unu' nu imi explic de unde atata desteptaciune la omul asta !

nu intentionez sa te jignesc, da, poate tu l-ai vota...da' e prost de bubuie...
nici nu stie sa vb si e om destept ???? e cineva in \"umbra\" care ii explica ce si cum
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -