Am o masina care trebuie inmatriculata si as vrea sa pun pe fata numar patrat de ala mic (am mai vazut pe la altii si imi place cum da)...cum trebuie sa procedez, fac cerere la politie...daca are cineva sau daca stie cineva cum se procedeaza rog sa-mi spuna si mie cum a facut .