Salutare la toata lumea. Am o rugaminte la toti cei care au experienta ....am nevoie de sfaturile voastre vis-a-vis de de tot ce inseamna sa faci drunul cu masina din Buc si pana in Vilnius...trecand prin Ungaria Slovacia Polonia si intr-un final ajungand (cu bine sper) in Lituania. Va intreb pt ca este prima data cand ies din tara cu masina ....si sunt out of space

) pe subiectul asta.... So ...sosele, politie, masina, condus in afara, despre unguri, slovaci polonezi etc...orice ma poate ajuta sa - mi formez o parere de ce ma asteapta!!!
thanks