Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-05, 13:48   #1
katalin1977

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 3
 
katalin1977's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 116
Member of:
[Moderators]
Default Sfaturi Bucuresti - Vilnius si retur

Salutare la toata lumea. Am o rugaminte la toti cei care au experienta ....am nevoie de sfaturile voastre vis-a-vis de de tot ce inseamna sa faci drunul cu masina din Buc si pana in Vilnius...trecand prin Ungaria Slovacia Polonia si intr-un final ajungand (cu bine sper) in Lituania. Va intreb pt ca este prima data cand ies din tara cu masina ....si sunt out of space ) pe subiectul asta.... So ...sosele, politie, masina, condus in afara, despre unguri, slovaci polonezi etc...orice ma poate ajuta sa - mi formez o parere de ce ma asteapta!!!
thanks
__________________
mereu in noapte.....
katalin1977 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -