Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-07, 23:41   #31
timmyamza

Stage 3
 
timmyamza's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 77
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

dupa ce bagi atatzia bani in masina e chiar najpa ce fac ei...iti vine sa plangi langa masina
timmyamza is offline   Reply With Quote
Old 22-06-07, 23:44   #32
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Va dati seama ca acele masini au fost retinute pe motive foarte serioase,si nu permiteau ei sa televizeze asa ceva fara sa fie 100% legal.Nu cred ca e vreunul dintre noi care sa stie exact care sunt legile americane si ce s-a intamplat acolo,mi-e greu sa cred ca s-au luat astfel de masuri degeaba.Poate ca sunt incalcate cateva drepturi prin luare bunului personal,dar ganditi-va cate legi incalca cei care au acele masini si ce pericol prezinta pentru siguranta po****tiei,pana la urma s-a vazut si in filmuletul ce fac pe drumurile publice pe langa atatia oameni si oricat de buni soferi ar fi tot se intampla cate o nenorocire si sunt implicati si oameni care nu au nici o treaba.
Oricum pacat de acele masini!!!
__________________
drive like a devil feel like a god
dagosh88 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 00:14   #33
B.D.

Stage 3
 
B.D.'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 152
Member of:
[VW]
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

De mult se distrug masinile tunate prinse la curse ilegale in unele state din SUA nu e o noutate . In america politia face legea
B.D. is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 00:48   #34
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

presupun ca sunt pusi sa aleaga....cum spuena cienva ..ori puscarie ori strivita ! altfel nu vad cum ar putea sa faca asa ceva ....
Tboy is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 00:55   #35
EN!GM@

Stock
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 7
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Mi se pare o lege tampita adica chair daca va baga frica in cei ce fac curse ilegale ei nu isi dau seama ca acesti oameni o au in sange e o dependenta pt ei ...nu fac nimic mai mult decat ca acesti oameni sa faca imposibilul pt a nu fi prinsi adica vor ajunge intr-o situatie critica si imipinsi de frica se va ajunge la agravarea situatiei....
EN!GM@ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 00:57   #36
ROSSI 46

Stage 5
 
ROSSI 46's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 402
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Quote:
Originally Posted by shadow View Post
Masura asta din pct meu de vedere incalca drepturile constitutionale, nu inteleg cum se poate accepta asa ceva, incalca dreptul de propietate.
Mai au putin si iti demoleaza si casa pt ca ai masina tunata in garaj!!!
Inadmisibil!!!
dar facand curse ilegale oare nu incalci nimic?

nu este vb in reportaj despre mashinile tunate ci despre mashinile care participa la curse ilegale...iar la ei acete masuri chiar se impun ptr k in america exista posibilitatea satzi descarci adrenalina oricand oriunde pe o pista de drag ori in romania aceste lucru nu este posibil
ROSSI 46 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 00:59   #37
Giulliano

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

nush ce sa zic, doar ca e pacat de masina aia, hmm... honda civic , puteau totushi mai bine sa o confiste shi sa o poate recupera cu o suma de bani.....deci chiar pe bune e chiar inacceptabil...
Giulliano is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 01:04   #38
ROSSI 46

Stage 5
 
ROSSI 46's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 402
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Quote:
Originally Posted by Ingerasul99 View Post
eu vreau sa ma fac gabor , dar in politia economik , nu toti gabori sunt la fel , la noi sunt mai fraieri , le dai ceva cash si scapi de ei, poate ca aia din america se saturase de curse ilegale si au luat decizia de a distruge masinile
copilu' politzia doar aplica legile nu le intocmeshte
ROSSI 46 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 05:16   #39
ceoby

Stage 3
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 162
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

imi dau lacrimile frate...da la noi daca o sa faca la fel chiar ma oftic...aia macar mai au niste piste de drag de nascar ..plm noi o avem in mana...foarte trist
ceoby is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 08:01   #40
Cipa

Stage 3
 
Cipa's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 76
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Auuu.... te doare inima sa vezi asa ceva... mai ale s pe proprietarul masinii cred ca`l doare si mai tare...
Cipa is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 10:22   #41
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

din partea mea...sa le puna shi dinamita inauntru....k dak distruge una....proprietaru face alta mai puternica....vorba vine...evolutzie )
k4r4 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 11:17   #42
gavrila

Stage 3
 
gavrila's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 127
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

da frate te tragi....da frate ii dai blana prin orash.....mai moare cineva (oricum mor mai multi pe autostrada decat la curse)....da cine pm ejti tu sa`mi iei masina sa o distrugi?! haiurea
__________________
uite frana....nu e frana....
gavrila is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 11:50   #43
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Mama pai ii calc in picoare la o adica e masina mea sant bani mei ce fac ei acolo mi se pare foarte urat .
Bobby boss is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 12:38   #44
maryo86

Stage 3
 
maryo86's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 133
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Sincer cred ca masina aia a fost sacrificata de politie pentru a incerca sa sperie pasionatii de curse ilegale.Este imposibil sa se faca asa ceva.Or fii ei americani dar nu pot face ce vor cu bunul cuiva, plus ca o super masina sacrificata pentru a salva vietile multor oameni nu valoreaza nimic.Astia ar distruge 100 de masini pentru binele oamenilor.Parerea mea.
maryo86 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 12:55   #45
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default Re: Masuri extreme in California impotriva participantilor la curse ilegale

Quote:
)....da cine pm ejti tu sa`mi iei masina sa o distrugi?!
Quote:
Mama pai ii calc in picoare .
Cunoasteti legile statului California?Plus alti cativa ale caror replayuri au fost sterse!
Dati dovada de puerilism
CJ-01-WOB is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -