Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 04-06-07, 22:19   #91
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

deci pe mine m a oprit ieri un politai si nu aveam nici macar buletinul la mine, m a intrebat de bautura am schimbat niste amabilitati si m a lasat in pace , in paralel era oprit un smardoi cu bmw f tare in gura care dupa toata smecheria si rubedenile cu care sa laudat a ramas fara permis si talon ,.... poate asta o sa va dea de gandit si politisti sunt oameni nu ca le tin eu partea dar asta e realitatea iar legiile sunt pentru toti asa bune sau rele cum sunt trebuie respectate
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 14:05   #92
gavrila

Stage 3
 
gavrila's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 127
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

) mauru! )
gavrila is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 15:32   #93
stecherro

Stage 4
 
stecherro's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 252
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

nu stiu de ce dar nu imi merge(...
stecherro is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 15:38   #94
stecherro

Stage 4
 
stecherro's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 252
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

am reusit sa il vad si eu pana la urma mi s-a incarcat...tare de tot omu avea dreptate..de ce nu ii arata pe camera video?si ce e cu amenda aia de 6 mil?...bine le-a facut...bine k mai e kte unu de asta si le baga mintile in cap si ii readuce cu picioarele pe pamant..bv..
__________________
.....vectra cu care ti-a zis ma-ta sa NU te pui....
stecherro is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 17:30   #95
CarGoVroom

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 202
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

daca e facatura omu asta merita cotetu de aur.
CarGoVroom is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 21:07   #96
helboy

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

Quote:
Originally Posted by silviu ionescu View Post
Intr-adevar,injuratul unui politist nu mai reprezinta ultraj decat in situatia in care se ajunge la o agresiune fizica.Atunci poti sa-ti iei adio de la libertate pentru cel putin 30 de zile din acel moment,indiferent ca te afli in masina,in bar,pe strada sau unde vrei tu.
Am citit mai sus ca filmuletul ar fi trucat...se poate insa ideea e ca cei care simpatizeaza atitudinea dobitocului care a vorbit in halul ala la adresa unui politist,nu sunt mai presus de el,mai ales ca politistul a vorbit destul de frumos desi soferul a gresit.
Lumea ar trebui sa inteleaga faptul ca nu politistii sunt cei care fac legile,ei doar le aplica.Nu incerc sa le iau apararea pentru ca sunt unii care chiar nu au ce cauta in acest sistem dar incerc sa intaresc ideea conform careia, daca noi soferii am fi ceva mai responsabil si mai atenti in trafic, nu s-ar mai ajunge la situatii de acest gen.Pacat ca totusi au loc astfel de scene ...nu ne ajuta cu absolut nimic.
da frate ai si tu dreptate; dar personal cred ca problema nu e ca ala la injurat pe militzian ca i-a dat amenda pentru ceva de ***, faza e ca sunt o gramada de smecheri cu masini tari care circula fara placutza de inmatriculare in fatza si nu se ia nimeni de ei si pe asta cu dacia la si articulat, si asta se intampla in fiecare zi cei cu masini tari scapa foarte usor si astia cu dacii sau ce-o mai fi ele sunt luatzi imediat in vizor
helboy is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 21:32   #97
Scoop
Audi Driver

Stage 5
 
Scoop's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

Super tare filmuletzu, n-am nimik cu politia, dar e mult prea tare de cate ori pronunta soferul cuvantul magik in ultimele 20 de secunde
Scoop is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 23:44   #98
SimpleMe

Stage 2
 
SimpleMe's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 71
Exclamation Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

Frate, realizez cu parere de rau ca foarte multi care scriu pe forum sunt la fel de "venitzi de la Dalga" precum "actorul principal" din filmuletz. E hazliu, nu zic ca nu, dar de aici pana a spune "respect" pt un tzaran fara scoala primara care se mira ca i s-a suspendat carnetul, e cam mult... Ganditi-va ca un prost ca ala va poate oricand accidenta sau mai rau, pe oricare dintre voi! Iar pe urma probabil ca va scoate capul pe geam si isi va baga ce si-a bagat si in politistul ala. Nu zic ca politzaii sunt sfinti, ca si eu am pika pe unii dintre ei, dar daca nu as avea educatie nici macar cat maidanezu de la coltz, eu unu mi-as tine vorbele alea pt mine. Sa va spulbere un idiot ca asta o ruda pe trecerea de pietoni sa vedeti ce respect o sa le mai purtati!
SimpleMe is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 09:19   #99
CarGoVroom

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 202
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

Quote:
Originally Posted by helboy View Post
da frate ai si tu dreptate; dar personal cred ca problema nu e ca ala la injurat pe militzian ca i-a dat amenda pentru ceva de ***, faza e ca sunt o gramada de smecheri cu masini tari care circula fara placutza de inmatriculare in fatza si nu se ia nimeni de ei si pe asta cu dacia la si articulat, si asta se intampla in fiecare zi cei cu masini tari scapa foarte usor si astia cu dacii sau ce-o mai fi ele sunt luatzi imediat in vizor
indiferent dacie sau audi savarsesti o fapta la fel de grava, si anume circuli fara numere de inmatriculare (de *** din partea ta). si pentru asta tu meriti amenda pentru ca tu esti oprit pt control, nu gramada de smecheri care-i tot vezi plimbandu-se gramada fara numere pe masini. in alte cuvinte: te-a prins, te-a fript. si o meriti.

conteaza k tu sa fii in regula, nu sa ai grija altora.

Last edited by CarGoVroom; 06-06-07 at 09:22.
CarGoVroom is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:24   #100
ionutzulake

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

in orice tara civilizata, nu numai ca era arestat paduchele asta de sofer, dar era si batut bine inainte
ionutzulake is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 00:37   #101
MANTUS

Stage 5
 
MANTUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 366
Cool Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

e greu de tot. Daca chiar s-a intamplat asa ceva si nu e regizare, acest om ar merita premiat.Oricum e "GREU"
MANTUS is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 00:39   #102
Vikt00r

Stage 2
 
Vikt00r's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 71
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

apucatziva ma baietzi de munca! lasatzi prostiile si rudele calcate pe trcerile de pietoni! sa mai beleasca si rudele ochii cand merg pe strada!

adica cum adica maistre?... "in orice tara civilizata,...era si batut bine inainte "? ) cine mama draq sunt cacanarii astia din intersectzii sa te ia la bataie? din ce bani sunt platitzi si ei si sefii lor? pentru ei nu exista lege? nu s a auzit si la ei de ABUZ, de ultraj? sau legile sunt date doar pentru papagali?
Vikt00r is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 01:29   #103
gabiWRC

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 102
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

orice forum are ''rozetari''...cat despre filmulet daca este adevarat bv lui ca are coite omu!!!
gabiWRC is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 13:02   #104
Platinum Squirrel

Stage 2
 
Platinum Squirrel's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 47
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

baiatu' e celebru.... da-o draq.. nici chiar asa
Platinum Squirrel is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 14:14   #105
ovidiu202003

Stage 2
 
ovidiu202003's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 58
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

super tare omul
ovidiu202003 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -