Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 17-05-07, 02:29   #16
alex_ggk

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 399
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

va dati seama daca erau in afara tarii si si filmuletu era tot pe un site strain.. .. si uite cum " se fac romanii intre ei " de ras
alex_ggk is offline   Reply With Quote
Old 17-05-07, 22:53   #17
Pro-Racer

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 72
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

BMW-ul poate sa-l scuture de praf pe Lamborghini. Nicio sansa
Pro-Racer is offline   Reply With Quote
Old 20-05-07, 18:48   #18
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

parka stateau pe lok cand a trecut ala pe langa ei )))
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 03:17   #19
Pastylat

Stage 4
 
Pastylat's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 240
Member of:
[FORD]
[Unknown Racers]
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

tipu cu lamborghini e patronu la toyota romania. vb cu el mai incercati sa va mai dati odata cu el ca acu shia luat shi modelul urmator d lamborghini (unu portocaliu)! vedeti poate asha il faceti! apropo sa cam pishat p voi d la distanta cu vreo 300 shi ceva la ora shi p voi shi p seria 5 vostru
Pastylat is offline   Reply With Quote
Old 31-05-07, 17:32   #20
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

tu de pe ce planeta ai aterizat? sau ce pastyla ai luat?
Morro is offline   Reply With Quote
Old 31-05-07, 22:21   #21
Pastylat

Stage 4
 
Pastylat's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 240
Member of:
[FORD]
[Unknown Racers]
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

...?? d c? ti s pare ca sunt chiar asha d aerian????
Pastylat is offline   Reply With Quote
Old 01-06-07, 16:51   #22
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

ok, scuze , poate ca am fost cam dur sa o luam incetul cu incetul ... De ce crezi ca acea cursa are loc in Romania? De ce crezi ca acel Lambo este al acelui om? Ce relevanta are ca acel om si-a luat modelul urmator(adica??), mai ales ca modelul din filmuletz este LP640 deci cel mai tare lambo...
si mai ales oamenii aia nu vorbeau serios este foarte evident din film ...
__________________


... masina de familie in 5 usi ...
Morro is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 01:58   #23
gigilaptuca2

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

Fratilor vad ca aici dau de oameni inteligenti...
Eu sunt soferul BMW`ului, ... si vreau sa va zic ca tot filmuletul este o CATERINCA !!! intentia noastra nu era sa ne facem cu lamborghini'ul, ci doar sa il filmam... rareori iti este dat sa filmezi o masina asa frumosa....
Prima data l-am pus pe metacafe.com, si din cauza unor comentarii naspa de la niste oameni care luau in serios filmuletul, care chiar credeau ca noi vroiam sa ne intrecem cu lamborghini'ul, l-am sters... NU POT SA IMI IMAGINEZ cum de s-a raspandit pe mai multe site`uri...
inca odata va multumesc ca ati tratat filmuletul ca atare - ca o caterinca... fiindca ASTA ESTE !!!

si pastylat, lambo`u avea numere de austria sau de germania, ... nu mai stiu ... eu eram pe autostrada in austria... deci ma indoiesc ca era cine zici tu la volan... si vorba lui morro, ce relevanta are?
gigilaptuca2 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 09:13   #24
racerX

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1
Exclamation Re: BMW vs.Lamborghini :)

Sunt mai mult ca sigur ca era gluma faza: "ne pisam p Lamborghini". Doar toata lumea e constienta ca nu se putea pune cu un lamborghini. Dar in Romania, se pare ca nici loc de glume nu mai e loc. Chiar nam inteles faza cu "tarani...manelisti"...etc...Si in legatura cu masina, de unde stiti voi ca e second, si ca are 215 cai puturosi? Cati dintre cei care comentati asa ceva aveti macar BMW Seria 5?...sau mai bine zis....cati v-ati urcat intr-o masina de-asta??? Dar se pare ca numa papagalul e de unii!!! Din partea mea, toata admiratia, pt ca ati avut curaju' sa va puneti cu un Lamborghini, lasatzi lumea sa zica, ca e invidia mare, ar vrea multi macar un BMW in locul junghiurilor alea de dacii cu care umbla majoritatea......... Bravo baieti!!!
racerX is offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 02:04   #25
cumpar_chestii

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 33
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

rusine celor care au crezut ca e pe bune...daca va uitati mai atenti vedeati ca e la misto...la comentarii sunteti toti buni...
cumpar_chestii is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 14:41   #26
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Talking Re: BMW vs.Lamborghini :)

) Da ) Frumos Clipu ) Mi`a Placut De Tipu` Cu Lambo .. cand sa dat la o parte =)))) daca mai apasa 1 cm pe acceleratie ) era B`bye in schimb el a preferat sa se dea la o parte...mentalitatea strainilor ) la noi pe austostrada poti sa fii si in M6 .. daca e pe banda de viteza un smecheras cu Dacia 1310 ... tot nu se da la o parte )
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 17:17   #27
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: BMW vs.Lamborghini :)

Cam acelasi lucru mi s-a intamplat acum 2 ani tot in Austria langa Klagenfurt, aveam circa 180 km\h si cand ma uit in spate vad ceva galben care se apropia cu viteza, era un Lamborghini Countach 5000S si s-a duuuuuuuuuuuuuuuuuus nu am cuvinte sa explic sunetul!
EaGle is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -