Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-12-04, 15:06   #16
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Am ras cred ca o ora, nu mai pot, sunt pe jos!
Asta da sport extrem, si pt sofer, si pt spectatori. Sunt cu totii trup si suflet implicati!
 
Old 14-12-04, 15:20   #17
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ma-ntreb la ce viteza incep astia drifturile
si vad ca nu au probleme deloc in a face drifturi cu masini care au niste suspensii de ***

daca americanii vor sa lichideze arabi nu trebuie decat sa le dea masini. de restul se ocupa singuri
iasi_drifter is offline  
Old 14-12-04, 15:21   #18
Cristi HML

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

Mai oameni buni, ce e de ras? eu am avut 2 reactii dupa filme:
prima - sa ii aplaud si sa ii respect pe aia care stiu intr-adevar ce fac
a doua - sa imi fac cruce si sa ma intreb de unde atata inconstienta si prostie in capul unui om

Cam asa sta treaba...
Peace out
Cristi HML is offline  
Old 14-12-04, 15:33   #19
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Avand in vedere ca se apropie zapada/gheata pe soselele noastre... in urma vizionarii filmelor este necesar avertismentul : NU FACETI ASA CEVA PE STRADA !!! nu de alta dar pun pariu ca le-a trecut prin minte multora, dupa ce au vazut filmele....
RoSonic is offline  
Old 14-12-04, 15:53   #20
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

trebe sa recunoastem ca you must have balls to do something like that plus ca daca te doare in **** de masina ta (ca ai bani sa iei alta daca se strica) asa as face si eu si multi altii.... poate nu asa periculos da mas distra... pentru astia masina ii facuta sa fie dusa in blana la maxim si toate alea... forje.... nu ca si la noi ca folosim masina ca sa mergem la cumparaturi si ca sa aducem saci de cartofi de la tara si sa ne ducem prietena acasa.....

mie mi-a placut ce au facut baietii ... crazy... dar mie imi place nebuniile ....
Piry is offline  
Old 14-12-04, 19:37   #21
Speedy

Stage 5
 
Speedy's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 613
Default

i`m glad you enjoy it ,daca mai gasesc ceva de la erh4be cu singuranta le pun pe forum
Speedy is offline  
Old 15-12-04, 16:03   #22
mihutz_b

Stage 5
 
mihutz_b's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,283
Default

Bravo Speedy.... super filmele! De departe sunt cele mai marfa filme pe care le-am vazut aici si nu numai!
Despre soferi, ce sa zic.... meseriasi in toata legea. Sa derapezi in halul asta, cu masini pe tractiune fata (am recunoscut o Kia \"Magentis\", ceva de genul asta), aproape perpendicular pe axa de mers, sa te intorci cu spatele, cu fata, iar pe lat si fara sa piarda controlul deloc, e tare de tot. Trebuie sa fie si putin nebuni, asa e.
Si mie mi se pareau tari fazele din Top Gear cand faceau aia 2 360 de grade.... Chiar vazusem un film tot de la ei, cu un cascador si pilot profesionist, facuse 720 de grade cu un TVR roadster... Ha ha ha!
Bravo inca o data, si mai vrem!
__________________
Poze facute cu tel. mobil: http://www.price.ro/forum/showthread.php?t=13063
mihutz_b is offline  
Old 15-12-04, 18:15   #23
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Pana la urma, soferii nu sunt chiar cine stie ce meseriasi, nu-ti tb mult har sa faci asa ceva, ci doar enorm de mult curaj vecin cu nebunia si ceva practica...sunt si soferi care chiar n-au habar, s-a vazut in filmul al 2-lea cand intrau in spectatori intr-o veselie...trebuie insa sa le admir curajul nebun si recunosc ca au \"really big cojones\"...
Daca ati observat, fiecare masina era full, ca sa previna rasturnarea...
 
Old 28-12-04, 01:14   #24
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sa-mi fie cu iertare , insa am vrut sa readuc topicul sus la filme , sa le mai vada si altii ,caci se duce la fund (
EvLSant0S is offline  
Old 28-12-04, 09:10   #25
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

mama ce caterinca sunt oamenii astia!! ce se distra ala .. mai batea si din palme in timp ce invartea de volan...

apropo ... nea santose baga tata si tu pozele si filmele alea cu noi ... ca-s curios tare ..
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline  
Old 28-12-04, 10:35   #26
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

si eu mai ziceam ca sunt nebun dar astia da cretinii))
hehehe eu daca fac de doua orii cu solenza mea asa dupa o trag pe dreapta ca nu mai mere ))))))))))))))
__________________
x-28-TRA is offline  
Old 28-12-04, 12:48   #27
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default La

La un momendat in unu din filme ii opreste politia si ei ies pe geam si se cearta cu ei!
Oricum bani au sosele au dc sa nu faca bv lor ! Meserias oameni !
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline  
Old 28-12-04, 15:16   #28
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

this is a total different level of racing
daca stie vreunu din voi cum se num melodia din clipul cu mazda 6 sa-mi zica si mie k e melodie buna pt facut tampenii cu masina
CataNOS is offline  
Old 28-12-04, 16:51   #29
mihutz_b

Stage 5
 
mihutz_b's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,283
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
hehehe eu daca fac de doua orii cu solenza mea asa dupa o trag pe dreapta ca nu mai mere ))))))))))))))
Cam greu man....aia fac drift la viteze unde Solenza ajunge cu greu...
Tre' sa ai super aderenta pe fata si forta de tractiune/cauciucuri tocite pe spate (probabil) sa te poti da in halul ala si s-o mai si controlezi. No offence.

Cam cat credeti ca prind aia maxim intr-un drift???
mihutz_b is offline  
Old 29-12-04, 00:08   #30
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default

150...180...eu asha zic...eu am incercat sa fac asha ceva cu dacia pe la 70-80 pe astfalt umed...e beton!
morghen is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -