Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-10-06, 13:19   #1
hanneman

Stage 5
 
hanneman's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,019
Default cerc la Realitatea TV

Asta s-a dat la Realitatea tv duminica 08.10.2006.Cititi si comentariul!


http://www.realitatea.net/19597_NEBU...-internet.html


http://83.103.242.125:81/stiri/2006-...iri-20295.mpeg
__________________
Hail to the king V12
www.costi-tattoo.com
hanneman is offline  
Old 10-10-06, 18:25   #2
weedboy

Stage 5
 
weedboy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 699
Default Re: cerc la Realitatea TV

doamne cat de mult poate sa abereze astia de la stiri.........vb ta din ce ai scris pe siteul ala park cursele de masini ar fi problema nr 1 in romania,dak s-ar rezolva si ,,problema asta,, romania ar fi cea mai cea din toata lumea............in fine urat,dar nu se gandesc k dak s-ar organiza mai multe curse legale asa ceva nu s-ar intampla???????
weedboy is offline  
Old 10-10-06, 21:00   #3
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: cerc la Realitatea TV

eu unu sunt si pro si contra.... atat soferii cat si massmed. exagereaza uneori... de ex eu daca eram in locu soferului de autobuz intram in respectivu....ce plm se apuca el sa-mi faca mie in fata de-astea.. faci cand strada e libera...pe aeroport ..la legale nush dar nu sa pui in pericol participantii la trafic... acum serios si privit cat se poate de realisti problema! din cauza la astfel de chestii toti avem de suferit! daca soseaua era libera era totu ok,dar cand e aglomerata mi se pare o chestie de bun simt..mie cel putin... probabil o sa-mi sara multi in cap dar asta e ! si eu sunt sofer si na..e placut sa se uite toti la tine,iar tu sa fii mandru ca stii sa faci ceva,,,dar ca pieton vezi altfel problema
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 10-10-06, 21:11   #4
sky_man

Stage 3
 
sky_man's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 109
Default Re: cerc la Realitatea TV

Sunt de acord cu tuning boy ... dar dak omu are bani ( pt amenzi ) si asigurare nu strik sa mai faci si asta din cand in cand
sky_man is offline  
Old 11-10-06, 07:41   #5
hanneman

Stage 5
 
hanneman's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,019
Default Re: cerc la Realitatea TV

Eu nu am deschis topic pt film,stiu ca e vechi!E vb cdespre articol!Vezi si cursele din Ct !Nu credeti ca e cam des dat subiectul pe tv?
hanneman is offline  
Old 11-10-06, 19:41   #6
Sl1V3R

Stage 5
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,013
Default Re: cerc la Realitatea TV

Des si cateodata cam degeaba
Sl1V3R is offline  
Old 17-10-06, 10:00   #7
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: cerc la Realitatea TV

Quote:
Originally Posted by TuningBoy View Post
eu unu sunt si pro si contra.... atat soferii cat si massmed. exagereaza uneori... de ex eu daca eram in locu soferului de autobuz intram in respectivu....ce plm se apuca el sa-mi faca mie in fata de-astea.. faci cand strada e libera...pe aeroport ..la legale nush dar nu sa pui in pericol participantii la trafic... acum serios si privit cat se poate de realisti problema! din cauza la astfel de chestii toti avem de suferit! daca soseaua era libera era totu ok,dar cand e aglomerata mi se pare o chestie de bun simt..mie cel putin... probabil o sa-mi sara multi in cap dar asta e ! si eu sunt sofer si na..e placut sa se uite toti la tine,iar tu sa fii mandru ca stii sa faci ceva,,,dar ca pieton vezi altfel problema
mai intii sa aveti autobuze in tulcea
ct77pia is offline  
Old 19-11-06, 09:49   #8
Duruselu
Audi Driver

Stage 5
 
Duruselu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 416
Member of:
[AUDI]
[4Rally]
Cool Re: cerc la Realitatea TV

eu sunt de aceeasi parere cu silviu , daca s-ar organiza mai multe curse legale in RO. nu s-ar intampla asa ceva ..sau probabil ca omul a vrut sa arata televiziunii ce stie el sa faca cu o pisicuta.. in fine.. oricum s-a invartit destul de bine
__________________
Right Foot Fanatics
Duruselu is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -