Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 05-09-09, 23:51   #61
mk3r

Stage 2
 
mk3r's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 72
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

si ar trebui un moderator ``ghertoi sa`i dea un warn colegului ca deh.. poate nici el n`a gasit parcare
mk3r is offline   Reply With Quote
Old 05-09-09, 23:57   #62
GCI geoo

Stage 4
 
GCI geoo's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

unde n-am gasit parcare - dus masina acas si am mers cu bicicleta
cer scuze pentru limbaj / dac am deranjat pe cineva - de aia se usuca frunzele din luna iunie - ca sa nu ascultati voi manele in ratb - propun sa va luati ipod si role / bafta romania
GCI geoo is offline   Reply With Quote
Old 05-09-09, 23:57   #63
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Ori ai cumva trotuar in fata portii? Daca da imi explic...spalati-o in curte. Daca si-ar spala toti masinile pe spatiu public am pluti prin apa si noroi...
__________________
ROCK HARD RIDE FREE
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:01   #64
mk3r

Stage 2
 
mk3r's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 72
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

n`am absolut nimic in fata portii... e strada.. oke si n`am curte daca aveam curte o spalam in curte ca nu sunt retard iar in privinta rolelor si a ipodului iti sugerez sa te reprofilez pe alt forum toate bune
__________________
Nam,PLEACA! Toti romanii`s mecanici...toti idiotii oameni...
mk3r is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:06   #65
GCI geoo

Stage 4
 
GCI geoo's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Talking Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by mk3r View Post
n`am absolut nimic in fata portii... e strada.. oke si n`am curte daca aveam curte o spalam in curte ca nu sunt retard iar in privinta rolelor si a ipodului iti sugerez sa te reprofilez pe alt forum toate bune
asa am sa fac - toate cele bune si bafta cu locurile de parcare din staicovici
dac ai vre-o urgenta la medicina veterinara ... ex .. tre sa mulgi vre-o pisica si sa transporti laptele cu auto pentru a hrani vre-un puiut - iti rezerv eu un loc la noi la rds / bafta
GCI geoo is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:09   #66
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

LOL, e DOAR strada... Pai si te mai superi pe aia care deverseaza manele in RATB?...tu nu mergi in ratb din cauza alora cu manele, altii nu merg pe jos pe strada din cauza apei mizerabile de la tine...si uite asa ne ingramadim cu masinile...de asta trebuiesc amenzi...multe multe amenzi.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:09   #67
mk3r

Stage 2
 
mk3r's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 72
Cool Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

nu s putea altfel viva rds toti parcati parca ati avea tir. jos palaria soferi desavarsiti si pt cultura ta generala unii din noi mai si muncesc si e un pic dificil sa te duci din colentina in rahova apoi pe staicovici la scoala da deh viata e greu si dificil nu toti avem succesuri in viata si muncim la rds
mk3r is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:15   #68
mk3r

Stage 2
 
mk3r's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 72
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

da e doar strada.. nu bulevard nu asfaltata nu nimic doar o simpla strada si daca tie ca om normal ti se pare normal sa iei amenda ca speli masina in fata portii inseamna ca eu am o pb.. inteleg sa fi civilizat da sa ma amendezi ca imi spal cu 2 galeti de apa masina in fata portii cand in tot bucurestiu zboara mucuri de tigari peturi si cutii de suc din masini in mers iar aia merg linisitti acasa mi se pare de`a dreptu stupid , poate oi fi eu mai ciudat nu stiu.. toate bune
mk3r is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:15   #69
GCI geoo

Stage 4
 
GCI geoo's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Wink Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by mk3r View Post
nu s putea altfel viva rds toti parcati parca ati avea tir. jos palaria soferi desavarsiti si pt cultura ta generala unii din noi mai si muncesc si e un pic dificil sa te duci din colentina in rahova apoi pe staicovici la scoala da deh viata e greu si dificil nu toti avem succesuri in viata si muncim la rds
aaaaaaaaa
nu sefu / eu sunt ala de la bariera / de ce credeai ca pot sa-ti rezerv un loc
glumeam mei / nu lucrez la rds / repede o iei in serios / stiam ca-i varza si acolo / de aia am spus asta - hai nu vreau sa te supar rau

mai bine vezi ce zice colegul de mai sus / cam asa e / nu poti lasa noroiul in strada apoi s ate plangi ca ai luat amenda .... macar fu' una grasa ?
GCI geoo is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 00:18   #70
mk3r

Stage 2
 
mk3r's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 72
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by GCI geoo View Post
aaaaaaaaa
.... macar fu' una grasa ?
neah, 100 ron dar bucurate DEATH TO MY NEIGHBOURS GOAT!

oricum imi place f mult cum pe forum toata lumea e civilizata si condamna faptu ca am avut tupeul sa asa IN STRADA..

Last edited by mk3r; 06-09-09 at 00:20.
mk3r is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 09:59   #71
bmwowners

Stage 5
 
bmwowners's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 386
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by warn_up20 View Post
Faza e k multi dintre noi sau saturat sa merga cu ratb si mai bine preferam sa stam blocatii in trafic decat sa fiu inchesuiti in tramvai sa nu zic k nu ai dreptate cu parkarile unde se poate parka daca nu o lasi la 2-3 stradute . Si cu ridicarea masini in graba ma opun ar trebui sa se astept 15min si dupa aia sa o ridice , nu daca ma duc sa las marfa la magazin si ma intorc intr-un 1min si masina nema, nu cred k va convine sa dati 700lei+100lei pe zi? punetiva in locul aluia care nare unde sa o parkeze si are o urgenta.
Prietene momentan sunt la munte plecat din Bucuresti si cand o sa ma intorc daca o sa mai fie asa mare fierbere pe postul asta ,care e total aiurea si a mai fost discutat de zeci de ori da e reactualizat de fiecare data cand apare un nou filmulet, o sa fac niste poze cu parcarile mai mult decat libere de pe langa mall-uri si piete sa vezi si tu da la cateva stradute nu imediat in fata mall-ului sau a pietei. Din ce mi-ai scris tu mie acolo m-ai convins ce fel de om esti daca tu nu mergi in RATB ca vezi domne te inghesuie preferi sa faci ore pe strada cu masina si sa intarzii asta e problema ta. Iar in ceea ce priveste asteptatul 15min du-te intr-o tara straina si oreste masina pe bada de urgenta 1min sa vezi daca in urmatoarele 4 nu ai masina de politie in spate haide-ti sa schimbam mentalitatea asta de "smecheri" si de impresari. Am vazut pe PROTV (o sa caut filmuletul) 2 pers una din timisoara avea Masserati in garaj si se ducea la munca cu bicicleta era un mare manager din Timisoara la fel si unul din Bucuresti se ducea cu costum Armani pe bicicleta desi avea un suv Nissan (nu am putut sa vad exact ce model doar sigla am vazut-o). Aia mari oameni cum merg cu bicicletele iar unii ca si tine nu pot domne sa mearga cu RATB aia cum pot si sunt milionari in euro??
Daca nu invatam o data si nu lasam nasul mai jos s-ar putea sa fie prea tarziu!!
Bafta!!!
bmwowners is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 11:13   #72
andreicln

Stage 4
 
andreicln's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 210
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by Geo_DXG View Post
anormal este sa nu ai locuri de parcare, sa te invarti 30 de min pana gasesti un coltisor unde poti sa-ti lasi masina, si apoi sa o vezi ca ti-o ridica, si sunt multi "smecheri" care opresc pun avaria si pleaca, iar astia nu patesc nimic....cam asta e anormal
Pai masina era pe avarii . .
andreicln is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 12:54   #73
kosmyn_sl65AMG

Stage 3
 
kosmyn_sl65AMG's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 99
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Nu am lasat-o niciodata aiurea, si merg cu ea numai daca e necesar, si chiar ma uimeste prostia unora, mai ales in Bucuresti, cand prefera sa mearga 3 ore cu masina decat 20 min. cu metroul. Si pe jos ajungi mai repede de multe ori decat cu masina...dar asta e... Iar eu daca o sa las masina aiurea cumva sa mi-o ridice, si-mi dau si 2 palme singur daca patesc asta, numai ca nu fac asa ceva.

Zicea cineva "da-mi amenda, da nu-mi ridica masina" Nu te gandesti oare ca sunt destui care ar parca unde ar apuca avand banii dinainte pregatiti in buzunar sa plateasca? Ar veni Becali si-ar pune Maybach-ul in usa hotelului de-a latu' si-ar zice "Vreau s-o las si eu 10 ore aici, zdreanto! Cat ma costa amenda pe 10 ore?"
si daca ai bagaje unde ti le pui ?in cap? si tu chiar crezi k i-ar ridica cineva masina lui Becali?
kosmyn_sl65AMG is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 12:58   #74
SAVYN

Stage 3
 
SAVYN's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 87
Member of:
[Toyota]
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

Quote:
Originally Posted by BULLDOG View Post
La noi se exagereaza. Se parcheaza in fata la porti, garaje, institutii, in mijlocu drumui, pe linia de tramvai. Nu trebuie sa se ajunga cu masina pana IN URSA BLOCULUI. Eu as dubla amenzile de parcare pentru cei care blocheaza ca de acces si, alei, porti, ec.
si unde anume ti-ar placea tie sa vezi masinile parcata? aha, foarte frumos. si celelalte unde crezi ca pot fi parcate? aham, dar celelalte 200.000 masini per sector unde ai vrea sa le vezi parcate? tu intelegi ca nu exista locuri de parcare nici macar partial suficiente sau esti greu de cap? iti zic eu ca smecherii aia care-si lasa masinilie cum vor ei daca le-o ridica dau un telefon si-n 59 secunde le-o aduce inapoi. asa ca nu, nu este normal ce se face.
precum au spus multi altii inaintea mea, toti banii se duc in buzunarele unei firme iar nu a bugetului de stat cum ar fi trebuit.
Luati-va masini mai mici si va asigur ca vor fi mai multe locuri de parcare.
In rest va urez succes la vanat locuri goale de parcare prin capitala. Sunt pe cale de disparitie asa ca spor!
__________________
'03 Nissan Almera Tekna 1.5 98 cp (sold)
'06 Matiz (sold)
'08 Citroen C1 1.0 68 cp (sold)
'08 Toyota RAV4 2.2 177 cp (sold)
'04 Nissan X-trail 2.5 ~160cp (motor schimbat)
SAVYN is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 13:02   #75
pinty

Stage 2
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 52
Default Re: Dispari in 60 de secunde in versiunea... romaneasca

RIDICATUL DIN LOCUROLE UN SE STANJENESTE CIRCULATIA ESTE OK!!!! dar pe puncte multe nu bani!!!!
pinty is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -