Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-09, 15:10   #46
allexutzzu

Stage 5
 
allexutzzu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 855
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by DyZ View Post
nu neg ca a procedat corect sau mai bine zis nu a gandit cand a facut parcarea , dar usile institutilor nu prea au dreptul sa se deschida pe spatiul public ... ci in interiorul acesteia ...
aici gresesti...institutiile publice sunt obligate prin lege sa aiba usi cu deschidere in exterior pentru ca in cazul unei catastrofe naturale, incendiu sau altceva, tendinta oamenilor e de a se ingramadi in usa facand astfel imposibila deschiderea ei in interior...

iar despre fata...ce sa zic, poate n-a fost atenta cand a parcat si n-a vazut ca e usa... acum nu trebuie omorata...eu unul i-as fi propus sa-si ceara iertare la mine acasa

Last edited by allexutzzu; 29-06-09 at 20:40.
allexutzzu is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 15:15   #47
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Ei na ma, daca nu le da permisu zic ca e discriminare ca`s femei
SKR* is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 15:19   #48
tigermotorsport
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
tigermotorsport's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 567
Member of:
[Opel]
[CSR]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

La asa o parcare... No comment.
tigermotorsport is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 15:42   #49
Sp1ky
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 5,648
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Talking Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by Mititelu` View Post
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
Sp1ky is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 15:49   #50
MadMike89

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 58
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
nu stiu cum iau astea carnetul ......
Cum nu stii... LA PITESTI!...daia se intampla atatea belele...
MadMike89 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 16:01   #51
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Batuta in cap, da...insa vorba cuiva mai sus, nu trebuie omorata, asa sunt femeile, e clar ca nu a fost cu intentie oricum...nu fac asa multe accidente grave cat barbatii pentru ca ele conduc incet, insa incurca enorm si fac gafe cu orice ocazie...Si eu am o matusa care urca dealu cu a 5-a...ma uitam pe geamu lateral si simteam ca motoru gafaie si masina incetineste...si cand ma uit...acu de la turometru picase, si cand vad schimbatoru...oho..apoi a trebuit sa-i tin frana de mana eu si sa ii zic cand sa apese pe acceleratie, ca scapa masina in spate, cand am ajuns la Roman i-a ajuns randu la o benzinarie si a trebuit sa scot eu bani din buzunar, cauta disperata in geanta si aia in spate claxonau saracii...ocupase pompa aiurea. In concluzie...mai bine sa ma omoare un barbat cu 200 la ora inainte de 50 de ani, sa scap de grijile vietii, decat sa ma chinuie lent zeci de femei sa imi manance nervii si dorinta de viata prin comportamentul lor rutier )
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 16:03   #52
Skip_FF
Skoda Driver

Stage 2
 
Skip_FF's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Member of:
[SKODA]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Ce mai putem spune ....femeile astea....
Skip_FF is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 16:07   #53
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Batuta in cap, da...insa vorba cuiva mai sus, nu trebuie omorata, asa sunt femeile, e clar ca nu a fost cu intentie oricum...nu fac asa multe accidente grave cat barbatii pentru ca ele conduc incet, insa incurca enorm si fac gafe cu orice ocazie...Si eu am o matusa care urca dealu cu a 5-a...ma uitam pe geamu lateral si simteam ca motoru gafaie si masina incetineste...si cand ma uit...acu de la turometru picase, si cand vad schimbatoru...oho..apoi a trebuit sa-i tin frana de mana eu si sa ii zic cand sa apese pe acceleratie, ca scapa masina in spate, cand am ajuns la Roman i-a ajuns randu la o benzinarie si a trebuit sa scot eu bani din buzunar, cauta disperata in geanta si aia in spate claxonau saracii...ocupase pompa aiurea. In concluzie...mai bine sa ma omoare un barbat cu 200 la ora inainte de 50 de ani, sa scap de grijile vietii, decat sa ma chinuie lent zeci de femei sa imi manance nervii si dorinta de viata prin comportamentul lor rutier )

ia sa prinzi tu o femeie la volan sa urce dealul ina a5 a ...si sa fie doar o singura banda pe sens sa te vad atunci....am prins eu asa o coloana crede-ma ca nu e ceva de vis ....iti vine sa le omori nu alta ...sau sa se opreasca in sensul giratoriu sa dea prioritate de dreapta .....de cate ori ma grabeam si chiar trebuia sa ajung undeva ....de atatea ori o panarama la volan care incurca circulatia .....prefer sa ma feresc de ala care merge cu 200 la ora decat sa stau dupa o femeie la volan
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 16:15   #54
b0gdan_max
VW Driver

Stage 4
 
b0gdan_max's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 227
Member of:
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

ce nesimtire si cata lipsa de talent....
b0gdan_max is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 16:17   #55
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

trebuia sa-i zgarie masina. domne am icnercat sa ies si s-a zgariat sorry. te-n mata de nesimtita
bog88 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 17:28   #56
UrSoY

Stage 1
 
Join Date: May 2009
Posts: 17
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

astea iau carnetul pe un bot sau poate pe ceva verzisori ..oricum tare p..zda)
UrSoY is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 18:25   #57
NuMbEr-OnE

Stage 3
 
NuMbEr-OnE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 124
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Arata bine gagicutza

Last edited by NuMbEr-OnE; 29-06-09 at 18:29.
NuMbEr-OnE is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 18:28   #58
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

faza tare e ca avea un cartus de ASSOS frate ASSOS.. pot sa repet? ASSOS
dolb is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 18:29   #59
danuuu

Stage 5
 
danuuu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 447
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

ce vacutza incompetenta!!!!
danuuu is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 18:41   #60
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

deeeeeciiii ... deccii primele 10 minute ar fi fost amuzante. urmatoarele 10 ar fi fost frustrante. umatoarea ora in care domnisoara a stat parcata ar fi fost incercarea de a distruge cat mai mult posibil din masinuta ei. ??
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -