Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-09, 13:51   #16
level23

Stage 2
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 64
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by Alex_pitesti View Post
cat de dusa cu pluta..
ce cu pluta.. e dusa cu titanicul...
level23 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 13:53   #17
YGD-sef

Stage 5
 
YGD-sef's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,260
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Femeile si masinile nu au nimic in comun !
YGD-sef is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 13:57   #18
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Ma mir de ce nu s-a pus lumea sa ia masina de bot s-o traga la o parte si gata. Asta ar fi fost prima faza iar a doua, te apleci, bagi mîna pe dedesupt pîna sus la încuietoarea capotei motor cu o surubelnita, dai dintele la o parte, deschizi capota si îi pui vreo doua degete de sare în baterie ca sa se învete minte
În 2 minute e fara curent si trebuie remorcata

Cu se zice asa frumos, TANTI are paru lung si mintea scurta.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:01   #19
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by Cigo View Post

Deşi erau destule locuri de parcare în zonă, tinerei i s-a părut că cel din faţa băncii, la doar câţiva centimetri de uşă, este cel mai potrivit.
de unde si pana unde aceasta constatare?! a fost cineva in momentul , secunda cand a parcat ea sa vada daca sunt destule locuri de parcare? poate era full si acolo avea loc.. iar dupa o ora, s-au eliberat ! mor eu pe-astia de la realitatea ca baga in carti aiurea.

ontopic: in locul captivilor, m-as fi strecurat incetul cu incetul, pe sus, pe capota si as fi iesit ! daca nu s-ar fi putut.. tot ii dadeam zeci de picioare in bara pana ieseam !
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:03   #20
mad_aurel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 373
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

si chiar acum vreo 2-3 zile citeam un studiu, cum ca femeile produc mult mai putine accidente auto, decat barbatii, .............normal, avand in vedere ca tanara din imagine a vrut sai isi bage masina in banca..... ca, de' sa fie in siguranta .......

Apropo dar sa stiti ca tot noi barbatii suntem de vina: cand Dumnezeu a creeat femeia, i-a cerut lui Adam o coasta, un rinichi, un plaman, si cava neuroni, dar Adam i-a raspuns: dar Doamne, o coasta nu este de ajuns?....................si a iesit ea, FEMEIA............fara dotari )
mad_aurel is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:04   #21
T u p 3 u
VW Driver

Stage 5
 
T u p 3 u's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 556
Member of:
[VW]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

deci asta numai la noi se putea intampla...
cea mai tare faza posibila.
T u p 3 u is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:08   #22
D.Y ¬

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,490
Member of:
[2 Roti]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Mi-a plăcut cum a venit, nu şi-a cerut scuze nu nimic. A venit aşa " acum o să plec " şi reporterii aştea nu-i suport, eu îi prindeam mâna în uşă.

Sunt foarte mulţi care au maşini scumpe şi parchează anapoda.
D.Y ¬ is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:15   #23
asalt_ini

Stage 3
 
asalt_ini's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 159
Member of:
[CITROEN]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

=)) =)) de cand ai carnetul?? "de destul de mult timp..."
asalt_ini is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:17   #24
dem_fuzl
Banned

Stage 3
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 166
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
nu stiu cum iau astea carnetul ......
bine zis ... cred ca 90% din femeile din trafic, nu au ce cauta acolo.
blonde in mertzane decapotabile, vorbind la telefon, siliconate in ML-uri amg .... da-le naibii ... daca nu ar avea cutie automata, ar invartii la levier ca la facalet in mamaliga ...
dem_fuzl is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:22   #25
micut_zu

Stage 5
 
micut_zu's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 528
Member of:
[SEAT]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Smechera fata !
micut_zu is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:25   #26
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Mama daca eram eu in banca de nu dadeam cu usa aia in masina ei pana ma saturam! Si pumni si picioare de toate ca aveam loc sa scot picioru'
__________________
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:28   #27
B3ST

Stage 5
 
B3ST's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 341
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Nici nu am ce sa mai zic...
B3ST is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:30   #28
xxman

Stage 3
 
xxman's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 86
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

saraca
xxman is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:31   #29
dgdgaby

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 91
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

asta sia luat carnetu pe lins acadeaua si pe testat suspensia la masina
dgdgaby is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:34   #30
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: O şoferiţă a blocat o bancă întreagă timp de o oră cu “ajutorul” unei parcări

Ma, e adevarat ca a fost nesimtita rau la faza asta.. nu stiu cum ai putea sa parchezi asa. Chiar daca nu gasesti loc de parcare.. nu o lasi acolo ce naiba..
Pentru unii comentatori de pe aici care ar da pumni si picioare.. va intreb eu.. ce vina are masina? Asta e solutia? Gata distrugem masina? N`are nicio vina ca 'stapana' e nesimtita.
Cel mai simplu era ori sa incerce sa o miste ei, ori sa cheme politia o platforma si sa o ridice de acolo!
Si sa plateasca dupaia atat!
Brian is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -