Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 05-07-09, 09:57   #16
matiz87

Stage 5
 
matiz87's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 496
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

eu as da o lege sa se interzica condusul dupa 60 ani!
matiz87 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-09, 10:18   #17
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

Mai du-te-n p**a lui Dan Voiculescu pe partea economică odată cu interdicţia ta, mai ştiţi altceva de ani buni īncoace? "Interziceţi condusul de la 18 ani", "interziceţi condusul după 60 de ani", "interziceţi detectoarele de radar", interziceţi aia şi ailaltă, interziceţi pe dracu' şi pe mă-sa etc etc

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 03:01   #18
oliver

Stage 5
 
oliver's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

Da bine se mai zice in postul anterior , incercand sa-mi spun si eu punctul de vedere , as incerca sa spun ca acest batran nu o sa depaseasca 40km/h in exterior , acest fapt fiind dovedit de aripa stanga fatza care e de alta culoare , iar daca avea viteza nu era doar ea afectata , bafta !
__________________
a


Don't enter more fast in the curve if you have ESP
oliver is offline   Reply With Quote
Old 16-07-09, 10:32   #19
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

Quote:
Originally Posted by Nautilus View Post
[.....]interziceţi detectoarele de radar[....]
Ia īncearca tu sa mergi prin germania cu detector radar īn masina si sa te prinda astia sa vezi ce frumos īti sta cu BRATARI DE INOX pe mīini, detectorul confiscat (poate cu masina cu tot) si tu īntr-un concediu fortzat īntr-e 6 luni pīna la 1 an īntr-o JVA asa SIMPATICA unde-s camarutze de HOTEL de 3 x 3 cu usi de 15 cm cu gemulet iar la fereastra ai peredlute din bari de otzel de 2 cm sa vedem atunci pe cine mai dai īn p**a ta?
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 16-07-09, 10:42   #20
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

Doamne ce lume nebună,aş instaura o lege să se facă controale medicale la cei de peste 50 de ani īn fiecare an aşa s-ar mai reduce riscul acestea de fosile....am văzut destule şi īn trafic !
Tweety_rzw is offline   Reply With Quote
Old 16-07-09, 11:13   #21
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

Quote:
Originally Posted by Tweety_rzw View Post
Doamne ce lume nebună,aş instaura o lege să se facă controale medicale la cei de peste 50 de ani īn fiecare an aşa s-ar mai reduce riscul acestea de fosile....am văzut destule şi īn trafic !
La 50 e prea devreme, prematur de devreme dar la 65 - 70 ar trebui sa se cam termine cu condusul ca devine periculos.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 09:34   #22
randysgby

Stage 5
 
randysgby's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 443
Member of:
[2 Roti]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

o fosila ca aceasta cu o dacie comunista a intrat in mine saptamana trecuta, eu stationam si o asteptam pe mama sa vina, si cat am stat in masina sa o astept a venit aceasta fosila cu tanculetul lui pe roti si a intrat exact in curul meu pe partea stanga, am vrut sa il omor ca avea atata loc sa treaca de mine dar el nu a ales sa se opreasca in mine, am coborat din masina ma duc la el la masina cand ce sa vezi un batran coboara din masina deschide usa din spate isi trage lemnul de acolo pe post de baston si vine catre mine..........muream de nervi dar totodata si de ras pentru ca asa ceva nu se poate are 86 de ani cum e posibil sa mai aibe permis la varsta aceasta, adica cineva din romania asta tara tuturor posibilitatilor nu se poate sesiza?
__________________
>>>>>oNLy_GOD_caN_judGe_mE_noW<<<<<

>>>>>Toate femeile-s la fel<<<<<

Suzuki GSX-F 600 - Blue
Peugeot 205 1.7 - White
Renault Megane 2.1 Coupe - Gri
randysgby is offline   Reply With Quote
Old 20-07-09, 17:04   #23
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: Oare mai e asa ceva normal?

Quote:
Originally Posted by CyberCSX View Post
Ia īncearca tu sa mergi prin germania cu detector radar īn masina si sa te prinda astia sa vezi ce frumos īti sta cu BRATARI DE INOX pe mīini, detectorul confiscat (poate cu masina cu tot) si tu īntr-un concediu fortzat īntr-e 6 luni pīna la 1 an īntr-o JVA asa SIMPATICA unde-s camarutze de HOTEL de 3 x 3 cu usi de 15 cm cu gemulet iar la fereastra ai peredlute din bari de otzel de 2 cm sa vedem atunci pe cine mai dai īn p**a ta?
Pe "ei" fiindcă o merită pe deplin, interdicţia fiind o cretinătate absolută

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -