Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-09, 13:40   #16
STRES

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 101
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

Tare faza, oricum nu cred ca Stig e cineva cunoscut.
STRES is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 13:43   #17
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

Nu, va zic eu, Stig e Isus Hristos venit din nou in lume sub infatisare de pilot. Parerea mea! Buddha sigur nu e, ca ala era prea gras, iar Allah ar fi intrat cu masina in primu stalp, cum fac kamikaze aia islamisti.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 14:24   #18
zapp_ecko

Stage 3
 
zapp_ecko's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 125
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

deci in primu rand ca este reclama mascata la ferrari 2 se vede clar ca shumi este mult mai bun decat adevaratul stig nu de alta dar a scos cu 7 secunde mai bine decat cea mai puternica masina de pe circuitul lor si sincer consider ca e ff greu sa scoti 7 secunde si in plus shumi are un fxx si nici unul dintre cei 10 detinatori de fxx pe care si asa nu au cum sa le ia de la ferari de la garaj nu ar fi dat masina pe mana vreunui prezentator
__________________
Opel Vectra B I500 2.5 V6 194 with new and brutal transmision
https://vimeo.com/4627013
zapp_ecko is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 15:07   #19
HellFireNT

Stage 1
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 11
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

a fost tare episodul mai ales finalul dar STIG = Ben Collins )
HellFireNT is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 15:23   #20
free1_4ever

Stage 3
 
free1_4ever's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 79
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

nici eu nu cred ca e The real Stig.......
free1_4ever is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 16:04   #21
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

nush de ce am impresia ca stig e Mika Hakkinen.....e clar ca e un fost campion mondial de formula 1 si shumi mi se pare prea inalt.....
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 16:35   #22
Vely

Stage 5
 
Vely's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Cool Re: THE STIG

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Ca e Schumi sau nu e el cu adevarat The Stig, macar stim una si buna nu tot felul de speculatii.
Corect, mai mult ca sigur au facut aceasta miscare pentru a mai evita din speculatii, dar si pentru publicitate!
Vely is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 17:43   #23
Sleepy_85

Stage 5
 
Sleepy_85's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 596
Member of:
[Virtual Tuning 3D]
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

va dati seama ca astia de la Ferrari nu dadeau pe mana oricui FXX-ul ala, e vb totusi de o masina unicata, si daca tot l-au adus pe Schumacher s-au gandit sa faca lucrurile mai palpitante si l-au imbracat in costumul alb.
Sleepy_85 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 18:10   #24
minu94

Stage 2
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 30
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

N-are cum ca Schumi sa fie Stig. Nu are mersul la fel sa va uitati si la celelalte emisiuni sa vedeti :P
minu94 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 18:48   #25
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

Noul sezon de Top Gear UK a inceput cu o surpriza mare pentru fani. Jeremy Clarkson, unul dintre prezentatorii emisiunii, a "dezvaluit" identitatea lui Stig, celebrul pilot de teste. Se pare ca e vorba de Schumacher, desi cei care au urmarit fenomenul stiu ca nu-i decat o miscare publicitara.

Ganditi-va: toata lumea vroia sa stie cine-i Stig. Si aici vorbim de toata lumea la propriu, caci audienta cumulata a emisiunii este de peste un miliard de oameni. Deci, cum faci valva si mai mare in jurul unei emisiuni atat de vizionate? Dai norodului ce vrea, dar cu acel element extra care sa-l duca la paroxism. Caci, iubit sau hulit, Schumacher este o personalitate de top si daca chiar ar fi Stig ar fi fost o dezvaluire istorica.

Totusi, e un pic de adevar in aceasta poveste. Se pare ca septuplul campion mondial de Formula 1 a jucat rolul lui Stig de fiecare data cand pe circuitul Top Gear a fost testat un Ferrari, ceea ce intareste zvonurile potrivit carora niciodata n-a fost doar un singur Stig.

Daca tot a facut "marea dezvaluire", Clarkson ii ia si un interviu pilotului german, in care nu se sfieste sa dezgroape mortii.
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 18:58   #26
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

Nici eu nu cred ca Schumacher e Stig, dar nu avem de unde stii.
Dintotdeauna am vrut sa stiu cine e in combinezonul ala si poarta casca pe cap, dar acum ca am aflat parca ar fi fost mai frumos sa nu stiu. Era mai frumoasa emisiunea cand era aura de mister si Stig era prezentat ca ceva ce nu apartine lumii noastre.
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:15   #27
atygolf

Stage 1
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 14
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

nas crede cai schumi the stig....
1. se spune ca the stig este un polit de raliu fara nume mare.
2. dc sio aratat fata dupa ce a condus ferrari fxx si a batut recordul pe cirsuitul lor.
mai mult pentru reclama
3. ce vor face mai departe...va vorbi stig sau nu? isi va mai arata fata sau nu? va prezenta impreuna cu ceilalti?
4. nu va mai fii asa de misterios.. si eu am cautat mult timp cine-i the stig si nare lucru nu am gasit decat cine a fost primu stig...
5. cred ca a fost facuta doar pentru reclama, si in plus au facut cred ca cel mai mare rating inregistrat vreodata..
6. mai degraba as crede ca the stig este richard hammond...pentru cai mai nebun de fire...si a stat si in coma o perioada cand a incercat sa doboare recordu de viteza si a avut accident, si se poate edita pe comp cand apar unu langa altu sau este altcineva imbracat..:d

Last edited by atygolf; 22-06-09 at 19:18.
atygolf is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:28   #28
atygolf

Stage 1
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 14
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

https://www.youtube.com/watch?v=z2j2T...eature=channel

pe la final e mai interesant cand shumi conduce masini aia albastra a lor pe circuit....cam dezastruos distrus o camera video...de abia schimba viteza...:d..
sau e facut la bascalie...?
atygolf is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:37   #29
M_Flow

Stage 3
 
M_Flow's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 121
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

ca o fi fost shumi in tot acest timp sau nu..........ce mai conteaza........vreau sa vad pe viitor cum vor arata emisiunile Top gear si apoi mai vedem
M_Flow is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:37   #30
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Default Re: The Stig de la Top Gear este Michael Schumacher?

Quote:
Originally Posted by atygolf View Post
https://www.youtube.com/watch?v=z2j2T...eature=channel

pe la final e mai interesant cand shumi conduce masini aia albastra a lor pe circuit....cam dezastruos distrus o camera video...de abia schimba viteza...:d..
sau e facut la bascalie...?
Zic ca e 100% la misto, doar de comedie!
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -