Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-06, 01:34   #46
weedboy

Stage 5
 
weedboy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 699
Talking Re: Drifturi cu LOGANU

salutare lume sunt si eu nou pe aici......respectele mele pt flow,dar am si eu o singura intrebare pt flow,cum ai reusit sa faci asta cu un logan
weedboy is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 17:39   #47
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Talking Re: Drifturi cu LOGANU

Quote:
Originally Posted by weedboy
salutare lume sunt si eu nou pe aici......respectele mele pt flow,dar am si eu o singura intrebare pt flow,cum ai reusit sa faci asta cu un logan

multzumesc , simplu cu gazu la fund si cu maneta de la frana de serviciu mai mult sus decat jos
Flow is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 18:54   #48
Race

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 878
Default Re: Drifturi cu LOGANU

Regret sa va stric bucuria,dar asta poate face oricine cu orice masina cu tractiune fata,asta incluzand Matiz,1310,Ford Transit...nu aveti nici un motiv de extaziere,si nici nu dovedeste nimic despre Logan.
Race is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 01:50   #49
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Thumbs down Re: Drifturi cu LOGANU

Quote:
Originally Posted by Race
Regret sa va stric bucuria,dar asta poate face oricine cu orice masina cu tractiune fata,asta incluzand Matiz,1310,Ford Transit...nu aveti nici un motiv de extaziere,si nici nu dovedeste nimic despre Logan.
care bucurie dom ne ?
a zis cineva ca nu se poate face ?
ideea ar fi ca nu prea se face desi se poate
De dovedit nu trebuie sa o facem noi ca sunt slava Domnului destule firme specializate in asa ceva care sa o faca
Din gura e foarte usor sa vorbesti ia tu masinile care le ai enumerat mai sus si fa ce vrei cu ele si mai vb dupa aia
__________________
PREA MULT TIMP LIBER DAUNEAZA MINTII SI ASA ODIHNITE
Flow is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 08:46   #50
Duruselu
Audi Driver

Stage 5
 
Duruselu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 416
Member of:
[AUDI]
[4Rally]
Wink Re: Drifturi cu LOGANU

daca o duce tot in ritmul asta cutia asta de conserve se face zob.. in halul asta saraca mi-e mila de ia
Duruselu is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 16:13   #51
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Talking Re: Drifturi cu LOGANU

Quote:
Originally Posted by Duruselu
daca o duce tot in ritmul asta cutia asta de conserve se face zob.. in halul asta saraca mi-e mila de ia
ei na
n are nici pe draq dar da tzi seama ca nu se merge decat foarte rar in ritmul asta
Flow is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 23:50   #52
dildododo

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 38
Default Re: Drifturi cu LOGANU

rezista motoru da raman in continuare la parerea ca loganu nu ii masina de frag drift burnout ci e o masina cu care sa te deplasezi de la A la B
dildododo is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -