Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 28-01-09, 02:09   #31
morimoto

Stage 2
 
morimoto's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 34
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

omul face ce vrea cu masina lui nu trebuie sa placa tuturor dar pun pariu ca orice ***** din romania ar lesina daca ar vedea mustangul asta la noi pe strazi si va agitati aiurea credeti ca pe el chiar il intereseaza parerea altora ) daca il intrebati nici nu a auzit de romania asa ca puteti sa il injurati si pe el si toti arabii cat vreti

Last edited by morimoto; 28-01-09 at 10:52.
morimoto is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 02:42   #32
TZG@

Stage 5
 
TZG@'s Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 695
Member of:
[RENAULT]
[Old School Cars]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

nu sunt fan al mustangului nou si nici a cromului da' cred ca asta e prima masina cromata care chiar imi place cum arata...
TZG@ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 03:08   #33
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Chiar arata bine nu ma asteptam sa vad un mustang cromat ma duc si eu cu loganul pe akolo poate isi face vreunu mila de mine si mi-l cromeaza =))=))glumeam logan mat am vaz ce ar fi sa vedem si unul cromat??
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 03:30   #34
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

daca tot suntem la capitolul "crom",vazusem o poza cu un Renault Gordiny cromat,arata bine...nu stiu cat de adevarata era poza aia
NONE is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 08:04   #35
Toyota Supra TT

Stage 1
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 23
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

TIGANIE !!!!!
Toyota Supra TT is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 10:24   #36
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Oare de ce majoritatea partizanilor acestei masini nu stiu sa scrie romaneste? Ne-ati facut tara de ras peste tot in lume! Invatati sa scrieti! invatati sa va purtati! Iar arabii aia chiar ar fi mers pe camile daca nu era petrolul, iar cei care le tin industria nu sunt arabi in proportie de 90%. Daca pur si simplu te-ai trezit peste o groapa cu petrol nu inseamna ca esti "descurcaret" sau ca "merge mintea la baiatu", cum ar zice Guta. Banii se castiga, se pierd, dar de minte nu stiu de unde naiba mai poti face rost... asta e adevarata "comoara", si fiind posesor de mine intreaga pot zice ca masina chiar este tiganie, cum zice cineva mai sus, fara aluzii rasiale, era doar o metafora cred.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 10:58   #37
morimoto

Stage 2
 
morimoto's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 34
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Oare de ce majoritatea partizanilor acestei masini nu stiu sa scrie romaneste? Ne-ati facut tara de ras peste tot in lume! Invatati sa scrieti! invatati sa va purtati! Iar arabii aia chiar ar fi mers pe camile daca nu era petrolul, iar cei care le tin industria nu sunt arabi in proportie de 90%. Daca pur si simplu te-ai trezit peste o groapa cu petrol nu inseamna ca esti "descurcaret" sau ca "merge mintea la baiatu", cum ar zice Guta. Banii se castiga, se pierd, dar de minte nu stiu de unde naiba mai poti face rost... asta e adevarata "comoara", si fiind posesor de mine intreaga pot zice ca masina chiar este tiganie, cum zice cineva mai sus, fara aluzii rasiale, era doar o metafora cred.
Daca te nasteai arab si plin de bani pe o groapa de petrol cum zici tu iti zic eu ca nu iti convenea sa te injure toti zdranganeii si sa te faca prost dar cum nu te-ai nascut asta e si nush cum poti tu compara arabii cu tiganii de la noi e o mare diferenta cel putin ca religie mai documenteazate si u
morimoto is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 12:10   #38
Vasi11

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 202
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

sa putea sa nu cromeze arabu tot, cred ca si w.c.-urile le au cromate... cert este ca nu potzi sa faci asta cu o masina america, o varianta moderna de muscle car.. urat..
Vasi11 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 13:55   #39
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

)))))comic rau
ati ajuns sa va jigniti ptr o masina care e la mii de km
cui ii place bine ,cui nu asta e viata nu poti sa ii impaci pe toti

mie unu imi place-si nu sunt nici manelar, nici araboi,gusturile difera de la om la om
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 17:53   #40
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Multe masini de prost gust vin de la arabetzi. In definitiv sunt niste tiganeli.
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 20:38   #41
FreShhhy

Stage 3
 
FreShhhy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 85
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

aiurea , nu au haz, "vopsea cromata"
unul singur e crom si se obtine prin diferite procese de "fierbere" a fierului in diferite solutii ...

asta se poate numi kitsch
FreShhhy is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 21:34   #42
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Quote:
Originally Posted by UNLORD View Post
Multe masini de prost gust vin de la arabetzi. In definitiv sunt niste tiganeli.
Tu ai grija cu vocabularul asta,din ce ai spus rezulta ca arabii sunt tigani,
sunt doua natii total diferite,mai usor cu aruncatul cuvintelor
NONE is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 22:37   #43
ICE_golf4
VW Driver

Stage 3
 
ICE_golf4's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 135
Member of:
[VW]
[SKODA]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Quote:
Originally Posted by the_one_and _only View Post
O mare cretinatate, e muscle car pentru Dumnezeu, nu o masina de fite, masinile cromate sunt cea mai mare tampenie a acestui secol, dak vrei sa fie speciala, sunt o multime de moduri prin care poti face asta, poti face tuning interior/exterior, maresti capacitatea motorului, umpli portbagaju cu boxe, vopsea mata etc. Nu frate, arabu asta prost a trebuit sa ruineze un muscle car , ca vrea el sa luceasca.
Si acum pe bune, prin zona respectiva sunt o gramada de masini cromate, asta nu cumva o face mai putin unica?


bine da' tu....esti si prost ma baiatule! nu iti place sa fii sanatos! asta nu inseamna ca cei care au facut mashina is prosti!
ICE_golf4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-09, 13:15   #44
CrisTurbo

Stock
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 3
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

Bah, nu stiu care e treaba da in Dubai nu e cum credeti voi, bai la astia pana si boschetarii erau imbracati in costum, imi era rusine sa merg pe strada cu blugii pe mine si tricou.Daca nu aveau costum aveau camasa macar, sau purtau cearsaful ala alb , care e destul de bun pe caldura aia.In tot dubaiul am vazut un singur ferrary si atat, in rest masini ca peste tot,in schimb cladirile erau exceptionale , la fel si insulele.La masini mai putin...
CrisTurbo is offline   Reply With Quote
Old 29-01-09, 16:48   #45
BRAVO

Stage 5
 
BRAVO's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 304
Member of:
[Fiat]
Default Re: Shelby GT500 cromat in Dubai

mi-au placut cateva posturi de data asta.......din pct meu de vedere doar la arabi poti vedea asa ceva....
BRAVO is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -