Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 18-12-08, 09:25   #61
nanutzu


Stage 5
 
nanutzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,266
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Felicitari lui pentru achizitie!!! Dar pe mine nu ma interesa ca asta si`a lua "Chiu Sapte"... cum s`a spus mai sus, majoritatea romanilor pleaca in alte tari sa lucreze ba in constructie ba in oameni de serviciu... (asta nu e o problema, ca nu e rusine) dar hai sa ne vedem lungul nasului!!!

P.S. orice masina ar avea fiecare e masina lui si tine la ea... dar nu o arat pe youtube.com )
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
nanutzu is offline   Reply With Quote
Old 18-12-08, 23:49   #62
voro

Stage 2
 
voro's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 46
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by El3ctr0n View Post
)...cei mai smecherii...siguranta e inchiriata masina)
sigur e inchiriata...pe mijlocul bordului e lipit un stiker cu fumatul interzis
voro is offline   Reply With Quote
Old 20-12-08, 00:47   #63
R0b3r71n0

Stage 5
 
R0b3r71n0's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 571
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

vaide steaua lui ... nenea engelezu ne bagam noi nena romanu
R0b3r71n0 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-08, 18:59   #64
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by voro View Post
sigur e inchiriata...pe mijlocul bordului e lipit un stiker cu fumatul interzis
Da .. buna observatie .. din cate stiu eu audi nu are pe lista de optiuni "sticker fumatul interzis" ..
Pana la urma, nu am nimic cu ei .. adica nici nu imi pasa daca e a lor sau e inchiriata .. DAR mi se pare penibil sa te filmezi asa si sa pui pe internet.. care e rostul filmarii ?
Brian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-08, 15:44   #65
KillYourSelf

Stage 5
 
KillYourSelf's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 319
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

uite cine ne face pe noi de ras...toti nespalatii astia care se cred smekeri dar nu au dupa ce bea apa...asta se intampla datorita manelistilor...si genu asta de oameni pun botu la toate prostiile...asta e romania...
KillYourSelf is offline   Reply With Quote
Old 27-12-08, 13:06   #66
vizu

Stage 4
 
vizu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 222
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by KillYourSelf View Post
uite cine ne face pe noi de ras...toti nespalatii astia care se cred smekeri dar nu au dupa ce bea apa...asta se intampla datorita manelistilor...si genu asta de oameni pun botu la toate prostiile...asta e romania...
Bai ''prietene" eu cred ca astia ca tine ne fac pe noi de ras....care nu sunt in stare de nimic si stau si arunca vorbe aiurea toata ziua k tre sa zica si ei ceva nu se pot abtine....Cu ce drept il faci tu pe ala nespalat ? si de unde stii tu k omu se crede smecher si n-are dupa ce sa bea apa ? poate e chiar un taran kre a trait in nush ce sat si acu si-a luat si el un q7 sau poate chiar l-a inchiriat sa vada si el sa nu moara prost.....asta e ...se bucura omu` ....nu il duce capu mai mult de atat poate.....dar sa jigniti in halul asta in care ati facut-o voi pana acum mi se pare mai penibil decat faptul k s-a filmat el ......ei sunt 4 sa zicem in masina....voi sunteti 40 cel putin care l-ati injurat degeaba.....nu astia ne fac tara de ras....k dak se uita un italian la filmuletu asta nu stie ce zicea ala acolo si nu cred k are motiv sa rada de romani....in fine....ar trebui sa va ganditi de mai multe ori inainte sa postati si sa va aduceti aminte knd aveati cine stie ce rabla ce fericiti erati knd ati cumparat-o.....
__________________
you're life's on the line.....so you better reach the finish...
vizu is offline   Reply With Quote
Old 27-12-08, 13:32   #67
KillYourSelf

Stage 5
 
KillYourSelf's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 319
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by vizu View Post
Bai ''prietene" eu cred ca astia ca tine ne fac pe noi de ras....care nu sunt in stare de nimic si stau si arunca vorbe aiurea toata ziua k tre sa zica si ei ceva nu se pot abtine....Cu ce drept il faci tu pe ala nespalat ? si de unde stii tu k omu se crede smecher si n-are dupa ce sa bea apa ? poate e chiar un taran kre a trait in nush ce sat si acu si-a luat si el un q7 sau poate chiar l-a inchiriat sa vada si el sa nu moara prost.....asta e ...se bucura omu` ....nu il duce capu mai mult de atat poate.....dar sa jigniti in halul asta in care ati facut-o voi pana acum mi se pare mai penibil decat faptul k s-a filmat el ......ei sunt 4 sa zicem in masina....voi sunteti 40 cel putin care l-ati injurat degeaba.....nu astia ne fac tara de ras....k dak se uita un italian la filmuletu asta nu stie ce zicea ala acolo si nu cred k are motiv sa rada de romani....in fine....ar trebui sa va ganditi de mai multe ori inainte sa postati si sa va aduceti aminte knd aveati cine stie ce rabla ce fericiti erati knd ati cumparat-o.....





Bai "prietene"...de unde sti u k yo nu sunt in stare de nik?...de unde sti u k nu am in garaj un Q7?...si astea nu sunt vorbea aiurea...dak ai citi si u ai vedea k u eshti sigurul care le iei apararea...deci inseamna k eshti la fel de "negru" k ei...asa k tineti gura aia "prietene"
KillYourSelf is offline   Reply With Quote
Old 27-12-08, 13:38   #68
vizu

Stage 4
 
vizu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 222
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by KillYourSelf View Post
Bai "prietene"...de unde sti u k yo nu sunt in stare de nik?...de unde sti u k nu am in garaj un Q7?...si astea nu sunt vorbea aiurea...dak ai citi si u ai vedea k u eshti sigurul care le iei apararea...deci inseamna k eshti la fel de "negru" k ei...asa k tineti gura aia "prietene"
Bun mai bine...ai q7 in garaj ai tot ce vrei tu ...tu ti le-ai cumparat pe munca ta....cu ce drept il faci nespalat pe ala ? si il jignesti? si cu ce te face ala de ras? k munceste acolo ? Stai linistit k nu ii iau apararea dar nici nu il jignesc aiurea k n-am ce face....da frate e taran k se da mare si poate dupa modul in care vorbeste....atat ...cred k dak era un vai mama lui nu ii mai inchiria nimeni q7.....
vizu is offline   Reply With Quote
Old 27-12-08, 13:44   #69
KillYourSelf

Stage 5
 
KillYourSelf's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 319
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by vizu View Post
Bun mai bine...ai q7 in garaj ai tot ce vrei tu ...tu ti le-ai cumparat pe munca ta....cu ce drept il faci nespalat pe ala ? si il jignesti? si cu ce te face ala de ras? k munceste acolo ? Stai linistit k nu ii iau apararea dar nici nu il jignesc aiurea k n-am ce face....da frate e taran k se da mare si poate dupa modul in care vorbeste....atat ...cred k dak era un vai mama lui nu ii mai inchiria nimeni q7.....


frate yo nu am nik cu tn...nu am chef de certuri si nu mi-am fac acc pe forum sa imi caut scandaluri...dar sti destul de bn cum sta treaba la noi in tara cu manele si cu toti retardatii care le asc si nu au nici macar 1 leu in buzunar si se cred smekeri...genu asta de "oameni" cred k ii deranjeaza pe fiecare dintre noi...si imi cer scz dak nu am reactionat cum trebuie la adresa ta...
KillYourSelf is offline   Reply With Quote
Old 30-12-08, 08:41   #70
dark_angel

Stage 2
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 48
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

va roade invidia "ma cu masa sia luat ala Q7? si eu am un tarsh de dacie sau cielo!"
dark_angel is offline   Reply With Quote
Old 31-12-08, 10:14   #71
Big_Slim

Stage 3
 
Big_Slim's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 93
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Baietii sigur au rude pe la ciorogarla..
Big_Slim is offline   Reply With Quote
Old 05-01-09, 13:28   #72
ulyse

Stage 5
 
ulyse's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 357
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

vai de capu lor
ulyse is offline   Reply With Quote
Old 05-01-09, 13:34   #73
ulyse

Stage 5
 
ulyse's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 357
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

cei care au facut filmarea sunt niste tarani da vad ca mai sus se pune problema ca e masina inchiriata si alte chestii dastea asta prea putin conteaza da invia romanilor e mare rau
asa si cand vad un tigan intr-un mercedes incep sa zica mercedes masina de tigan de cocalar da nu s-au urcat niciodata intrun mercedes da invidia e prea mare
asta e mentalitatea; idioata
ulyse is offline   Reply With Quote
Old 05-01-09, 13:37   #74
ulyse

Stage 5
 
ulyse's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 357
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

frustratilor invidiosi numai mergeti ma cu tramvaiul autobuzul
incercati sa va cumparati si voi o masina mai buna sa vedeti cat de greu e
voi mergeti toata ziua cu 300 si 41 si va dati cunoscatori de maisini
n-ati atins vreodata pedala de acceleratie la o masina calumea da voi va dati cu parea si radeti de altii
ulyse is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 19:40   #75
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Nespalati ))
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -