Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-08, 15:02   #16
foss

Stage 5
 
foss's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 482
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

saracul scrie pe fruntea lui TARAN care vrea sa se dea si el mare cu ce are el dar nu spune ca a facut foamea si a stat sub pod acum arata doar masina uni nu mai stiu de unde au plecat si accipildul depe bord ala cu fumatul se vede ca este vechi deci masina probabil este de la RENT A CAR !!!Oricum tise face rau cand vezi atata prostime si atata fitze de 2 bani biiiiipp pe ele!!
foss is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 15:08   #17
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

n'ai cu cine.........niste TARANI !!!
asa e cand pleci din romania..dintr-un sat de ala uitat de lume in care daca aveai caruta erai cineva si ajungi in anglia..te bagi sa maturi,sa speli wc-uri sau sa fi casmagiu si dupa 2-3 ani iti permiti si tu un Chiu Sapte sau o masina mai asa Mi-e sila de voi.....
ady` is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 15:13   #18
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

sa mor daca am mai vazut rautate si marlanie in alta parte mai mare decat la noi romanii. Ce aveti frate cu ala de conduce? Eu cred ca omu' a muncit mult si a reusit sa isi ia cum a putut un Q7 SH. Faza ca e si filmat mi se pare si mie un pic aiurea. dar cred ca toti ati gandit cel putin odata cam ce zice el in video clipul ala. Asa ca lasati vrajeala si nu mai comentati atat la adresa altora.
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 15:15   #19
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Thumbs down Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by ady` View Post
n'ai cu cine.........niste TARANI !!!
asa e cand pleci din romania..dintr-un sat de ala uitat de lume in care daca aveai caruta erai cineva si ajungi in anglia..te bagi sa maturi,sa speli wc-uri sau sa fi casmagiu si dupa 2-3 ani iti permiti si tu un Chiu Sapte sau o masina mai asa Mi-e sila de voi.....
amice. Ai doar 18 ani. Nu prea are cum sa iti fie sila inca, cel putin acum. Ia sa te anagajezi si sa vezi ce greu te ajungi de la salariu la salariu. La 18 ani nu cred ca are cum sa iti fie sila de ala din clipu' video. Nu mai judecati dupa aparente.
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 15:23   #20
smc07

Stage 4
 
smc07's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 281
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

"da-i pauza di colo-sha" ... film de caterinca... ca si tipu ala de se lauda cu al lui "audi A seis" cu clima "bizonala". In rest sunt perfect de acord cu andi. Nu cred ca au furat (ca nu erau chiar atat de prosti sa se mai si filmeze), ci ala e doar rezultatul muncii lor. Atitudinea, si ideea de a te filma in noua achizitie sunt (poate) demne de comentat, insa faptul ca au plecat din tara si si-au facut o situatie este foarte OK. Era mai bine daca statea prin Romanica si spala wc vreunui burtos cu Q7, castigat prin cine stie ce afaceri mizerabile...?
smc07 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 15:25   #21
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Andi ai dreptate, dar sa stii ca 95% din Romanii care vin in tari straine lucreaza in locuri penibile, indiferent de diplomele care le-au luat in Romania. Multi vin in alte tari crezand ca gasesc paradisul, dar e total eronat. Aproape toti zidarii din Italia sunt Romani si Albanezi, aproape toate femeile care au grija de batrani sunt Romance si Ruse. Aproape toti Romanii sta izolati in orasele de 2-3 case doar ca sa stranga bani sa-si ia super masina sa se duca cu ele in Romania sa se dea mari. Crede-ma ca sunt plecat de 7 ani din Romania si am vazut cu ochii mei o multime de Romani care aici ii intinde cainii si linge ..... la toti bogatasii, si in Romania ei se da mari ca au muncit si tot asa.

Merita tot respectul toti cei care au venit in tari straine si au facut ceva mai important si nu se da mari in Romania cu reusitele lor, dar din pacate sunt foarte putini.

In concluzie, daca aveti loc de munca bunicel si un titlu de studiu in Romania, stati acolo fratilor ca in Romania se fac mai multi bani decat vi se pare !
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 16:08   #22
ovidiums
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
ovidiums's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 480
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

munca lor, banii lor, viatza lor.
ovidiums is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 16:40   #23
SaIBoT
Toyota Driver

Stage 5
 
SaIBoT's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 441
Member of:
[Toyota]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Nu vad rostul la o filmare din asta si o mai pui si pe net.Proasta mentalitate!
SaIBoT is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 17:27   #24
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

decat atat : Tarani de oras !
sunt multi pe forum care au bani mai multi ca ei de ii ingroapa in bani si numai fac filmulete ...
NONE is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 18:57   #25
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Quote:
Originally Posted by andi_cimpean View Post
amice. Ai doar 18 ani. Nu prea are cum sa iti fie sila inca, cel putin acum. Ia sa te anagajezi si sa vezi ce greu te ajungi de la salariu la salariu. La 18 ani nu cred ca are cum sa iti fie sila de ala din clipu' video. Nu mai judecati dupa aparente.
am aproape 19 ani si daca chiar vrei sa stiu lucrez si yo k tot romanu nu stau cu ea in sus. Stiu k e greu sa faci bani da nu iti da nimeni bani pe stat degeaba. Sa te duci inafara sa te umilesti pt niste bani ca apoi sa vi in tara sa te dai mare...scz..dar nu mi se pare ok. Fiecare dupa posibilitati dar cand te filmezi k ti-ai luat nu stiu ce cum fac atatia si cum era si ala cu "clima bizonica" deja e penibil. Fiecare are cate ceva cu care se mandreste da nu cred ca toata lumea se filmeaza sa le arate la altii. Si sa iti iei ceva doar ca sa se oftice altii sau ca sa te dai mare..scz da asta nu dovedeste inteligenta. Poate am yo 19 ani da nu sunt si nu gandesc k majoritatea de varsta asta.
ady` is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 18:59   #26
geo_gee2005_xxx
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,303
Member of:
[VW]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Nene moderator, de ce nu pot sa vad filmul... nu apare nikaeri... nu sunt singurul care are problema asta... nu de alta da vreu sa-i vaz si io pi aia de are chiu septe!!! ))))
geo_gee2005_xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 19:01   #27
admin
Administrator

Stage 3
 
admin's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 158
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

instaleaza intai ultima versiune de flash player de la adresa : http://www.adobe.com/go/EN_US-H-GET-FLASH si apoi o sa iti mearga fara probleme
admin is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 19:02   #28
geo_gee2005_xxx
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,303
Member of:
[VW]
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

Fratilor ... inca ceva... fiecare cum poate. Conteza dak furi sau muncesti... manager sau spalator de wc-uri... lasati oamenii sa-si traiasca viata... Macar o zi imparat decat o viata fraier
geo_gee2005_xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 19:24   #29
noni

Stage 2
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 29
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

dac tot se da asa mare si rotund macar dac ii dadea putina talpa da nare sange
noni is offline   Reply With Quote
Old 15-12-08, 19:39   #30
adrian_tl30

Stage 5
 
adrian_tl30's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 468
Default Re: Taranul din Spania are rude in Anglia

aia care s-au dus in alte tari si au realizat ceva bravo lor ... da care vin si se lauda ca si-au luat "chiu sapte" sau nustiu ce ... pun filmulete cu ei pe net mi se par cam penibili
__________________
adrian_tl30 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -