Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-05, 18:07   #61
MM78VLD

Stage 1
 
MM78VLD's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 22
Default

Va promit ca data viitoare o sa organizez eu si va fi fara taxa de participare si daca imi ajuta Dumnezeu si prind niste sponsori dau si cate un bon de carburant de 50 ron.
MM78VLD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-05, 19:10   #62
Gangstahmode

Stage 2
 
Gangstahmode's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 32
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

eu cred ca se poate ierta... tinand cont de faptul ca tuning-ul in romania este abia la inceput si sunt convins ca o sa mai fie multe evenimente ce ne vor dezamagi...insa asa se invata si pana o sa ajungem si noi la un nivel mai inalt , cu concursuri si premii pe masura asteptariilor,trebuie sa trecem si peste astfel de *-uri. Nu stiu ce sa zic , am mers si eu la baia mare si , zic eu in afara de chestia cu taxa de intrare pentru concurenti a fost ok...
Gangstahmode is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 08:19   #63
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default

vlad, trebuie sa ne intalnim intro zi sa povestim sa vedem ce putem face ca sa ajutam mai mult comunitatea tunning baia mare!
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 15:21   #64
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

putem sa dam o mana de ajutor, ce ziceti sa bagam si baia mare la orase?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 16:40   #65
Laurian

Stock
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 9
Default imi cer scuze daca nu am reusit sa intru pe forum mai repede

salut tuturor eu sunt din grupul celor care au organizat show-ul pe aeroport si vreu sa va spun ca taxa nu cred ca a fost mare pe langa cheltuieli mai ales ca nu am avut sponsori
am citit mai sus ca unuia dintre participanti i sa inchis telefonul in nas ,ne cerem scuze dar nu era timp sa vb la telefon eram putini organizatori si eram foarte ocupati nu prea vb nici noi intre noi.
Sa nu uitam ca si la constanta a fost o taxa de 350 000 lei pt intrare ,la oradea de 6 euro sa nu uitam ca ei au avut sponsori, si voi cei care ati venit la baia va plangeti ca s-a platit taxa, ce credeati ca noi platim tot mai ales ca nu am avut sponsori las ca data viitoare ne veti ajuta cu bani pt a plati taxele iar atunci nu veti plati intrarea .
Nu stiu ce credeti voi dar sa stiti ca data viitoare daca veti organiza voi o sa vad de unde veti avea bani pt a plati cheltuieli daca nu aveti sponsori ps:de unde sponsori cand esti asa de mic
Pe viitor speram sa fim mai cunoscuti sa ne cunoasca lumea si bineinteles treptat vom incerca sa eliminam taxa de inscriere
Va multumesc tuturor celor care ati venit la show .
imi cer scuze inca o data daca nu a iesit show-ul cum v-ati fi asteptat voi ,sa nu uitam ca suntem organizatorii primului show legal in totalitate din baia mare
Urmatorul show care va avea loc in baia mare va fi pe la sfarsitul lunii martie inca nu stim data exacta dar speram sa fie unul de neuitat ,cu foarte multe masini de la ungaria si nu numai
poate vom organiza si un mic pariu intre participanti dar asta ramane inca un proect
Va multumesc pt intelegere si imi cer scuze ca nu am reusit sa intru pe forum mai repede
Laurian is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 22:16   #66
MM78VLD

Stage 1
 
MM78VLD's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 22
Default ref organizare

Nu face pe nervosul lauriane, ca lumea e mult mai nervoasa pe tine.
I-am zis si lui Clau ca daca are nevoie de ajutor il ajut cu cea mai mare placere, mai ales ca eu am fost primul care a vrut sa organizez show-ul de sarbaoarea castanelor, nu neaparat pentru liniute, cat pentru tuning & sound. Am povestit cu Clau de chestia asta inainte de a pleca la ITS Constanta si i-am zis ca vreau sa o fac cu organizatia de tineret de la PD in colaborare cu voi, ca dupa o vreme sa aud ca organizati liniute pe aeroport. A trebuit sa vorbesc iar cu Clau sa-l conving sa mai completeze afisul si posturile pe 4tuning si cu invitatii pentru cei care vor sa-si expuna masinile, dar care nu vor sa participe la liniute. Asta daca vrea sa faca o treaba buna ca sa iasa un show pe care lumea sa-l tina minte.
Ma opresc aici, nu are rost sa mai continui.......
MM78VLD is offline   Reply With Quote
Old 06-10-05, 02:50   #67
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

de ce sa nu punem cap la cap ce a fost rau si ce a fost bine ca sa fie mai bine alta data?
in loc sa ne certam?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 06-10-05, 12:57   #68
Laurian

Stock
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 9
Default bine

Atunci eu propun sa ne intalnim o data si sa povestim asa cred ca ar fi cel mai bine
Laurian is offline   Reply With Quote
Old 06-10-05, 19:51   #69
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default

cinstit si corect...o intrunire nu ar strica , cu cei care sunt deja in organizare si cu cei care VOR sa ajute...
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 15:45   #70
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default care au fost rezultatele?

dar totusi nu ne spune cineva rezultatele? ????
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 14:05   #71
MM78VLD

Stage 1
 
MM78VLD's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 22
Default

Chiar, care au fost rezultatele? Sau era si aici cu formulare de inscriere?
MM78VLD is offline   Reply With Quote
Old 12-10-05, 21:07   #72
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default

rezultatele?????????????????
cine a castiget???????
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -