Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-05, 15:53   #136
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

Alte poze
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	img_0765_175.jpg
Views:	61
Size:	997.3 KB
ID:	21359   Click image for larger version

Name:	img_0775_564.jpg
Views:	61
Size:	888.9 KB
ID:	21360   Click image for larger version

Name:	img_0758_154.jpg
Views:	70
Size:	1.37 MB
ID:	21361  

Click image for larger version

Name:	img_0755_188.jpg
Views:	64
Size:	930.9 KB
ID:	21362  
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 16:00   #137
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Organizatia MR Constanta a venit cu 2 masini Opel astra 2.0 sfi si Opel vectra 2.0 sfi.(La ora 4 noaptea am ajuns si noi acasa .Pe noi nu ne intereseaza cine castiga primaria Capitalei dar ne-a intereseat showul care trebuia facut de masini.Si show a fost si a fost frumos...cat despre organizare...niciodata nu poti multumi pe toata lumea. Si eu (si cei din grupul nostru mic) am fost deranjati de o faza dar am trecut cu vederea...nu te potii gandii la tot.
Apropo PAPAGALUL ALA IN COSTUM SLAB SI CU OCHELARI CARE FACEA PARTE DIN ORGANIZATORI SI ERA INJURAT DE TOTII.......nu stiu ce-i fac cand al mai vad dar o flegma-n gat tot ai dau.....
in rest baietii din mr bucuresti.......mi-ar fii placut sa stam de vrb dar ...asta e viata ....cu alta ocazie ca nu au intrat zilele in sac.
Bafta si ne mai vedem
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 16:26   #138
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

baietii din ct...respect

btw... la cativa km dupa ce ati intrat pe autostrada, nu ati observat cateva masini trase pe dreapta?!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 18:43   #139
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=153

FILMELEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

Cine vrea varianta full resolution sa o ceara, contra unei Corona la ZoliaT.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 21:34   #140
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D O G\"
Aviz baietilor MR, in special lui Lucian, care s-a aratat foarte incantat de unii participanti... Cool...

Oare DGH-ul a fost uitat? Sau poate nu trebuia mentionat, elogiat etc.

Un baiat cu suflet mare... Un MR-ist convins!!!

Aseara, dupa show a facut un gest grav... M-au incercat regrete... Pacat...
Pareti un grup unit, s-au poate nu-i asa...

No comment...

P.S.: Probabil o sa aflati si voi ce s-a intamplat... nu de la mine! Sorry
.
Cool ... Eu am fost in masina cu Vlad si pana am ajuns iar la locul unde se invarteau masinile .... a durat ceva timp. Cert e ca am ajuns cand iesea HAI-ul. Oare cum as putea comenta ceva ce nu am vazut ? Inca o data - premiile le-a dat Liviu de la MTV dupa cum a crezut el !
Turbo110 - Chiar nu te cred ! Ma jur ! Ce spui tu e gluma sau ai vrut sa intri pe la 8 . Nu cred ca membrii NSL nu puteau intra .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 21:44   #141
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Stiti ce ?! De ce oare credeti voi ca daca era dupa noi (MR) sau dupa mine nu am fi premiat pe toata lumea ?! Oare nu a fost clar ca la demonstratii au intrat cei mai buni (in mare parte) ?! Multa lume ar cam trebui sa se specializeze in meseria de cautatori de noduri in papura ! Sincer , daca era strict dupa mine , dupa ce am vazut filmuletele as fi premiat si daciile ! Iar DGH-ul ... sper sa se razgandeasca ... Este unul din membrii de baza ai clubului.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 22:05   #142
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

ba da am observat hehehe acolo se fac acum evenimentele? am vazut si \"sesarii\".:P ...din putinele discutii sunteti baieti de treaba respect c ya
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 22:08   #143
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default

unu si cu unu fac doi
ma f.... in el de premiu si in ea de competitie
am ajuns subiect de discutie si huiduiala in piata constitutiei din cauza ca nu a luat DGH premiu
toata lumea s-a ultragiat ca am luat eu premiul
ei bine aflati de la mine ca nu a vrut nimeni sa fie asa
s-a votat inainte de toti organizatorii (incluzand eu) ca SAD-ul sa iasa pe locul I fapt pentru care i-am si cedat premiul
Luciane....stai linistit ca nu e cazul sa va faceti probleme din cauza ca pleaca DGH...plec eu inainte si gata ca sa nu mai existe discutii ca deja ma scarbesc
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 22:53   #144
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Oricum ... eu sper sa nu plece nimeni . De maine se vor schimba multe in ceea ce priveste acest club. Sper ca in BINE ! Ca fapt divers ... sunt curios ce se intampla daca la un eveniment LR & NSL in parcare incepeau anumite persoane sa o dea in burn-uri .... Daca eu ieri ii scotam din parcare pe cei care faceau asa ceva ce iesea ? Atentie la comportament daca vreti sa dati dovada de maturitate.Daca secauta dovezi de smecherie nu trebuie sa fie nimic organizat - sunt sute de semafoare , intersectii ...
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 23:01   #145
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

SpeedeR v-am observat dar trebuia sa ajungem urgent la C-ta (200 v medie pe autostrada ) chiar as fii vrut sa stam la o barfa sau la altceva dar din pacate nu s-a putut.
Blazeyblaze........ 'Luciane....stai linistit ca nu e cazul sa va faceti probleme din cauza ca pleaca DGH...plec eu inainte si gata ca sa nu mai existe discutii ca deja ma scarbesc'
Man nu am facut cunostinta cu tine ieri dar din cate am vazut pari un tip de treaba si comunicativ(eu nu sunt genul de om sa ma bag in seama ) si intradevar prestatia ta cu m5-ul a fost superba(doar e m5 ce dracu) dar toata lumea a zis ca Andrei trebuia sa castige. Nu stiu de ce si cum s-a anuntat ca tu ai castigat....si inca ceva... ERAM LANGA ANDREI CAN ATI VRB LA TEL CA EL PRIMESTE PREMIUL si asta dovedeste ca esti un om de CARACTER si asta conteaza mult . In 2 cuvinte RESPECT OMULE.
PS nu le mai da satisfactie la toti care posteaza de dragul de a posta
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 23:15   #146
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Am spus de la bun inceput :
AM VENIT LA BUCURESTI SA MA DISTREZ !
AM VENIT PENTRU CA AM VRUT , PENTRU CA M-A CHEMAT MICUTZU' , CA SA MA SIMT BINE !
NU AM VENIT SA CASTIG CEVA , NU MA INTERESEAZA NICI UN PREMIU , AM FACUT-O , cum a spus cineva aici pe 4tuning , DE DRAGUL ARTEI SI PLACERII.
Un gest foarte frumos a fost facut de SXC , pentru care ( daca pana de curand nu il cunosteam asha de bine acum stiu ce fel de persoana este ) are tot respectul meu , a fost ca m-a sunat si mi-a spus ca nu merita el premiul si ca este placerea lui sa mi-l cedeze mie.
Nu am putut sa accept , este meritul lui , la un astfel de show , parerea mea este ca nu conteaza cine castiga , ci daca toata lumea se simte excelent si adrenalina este la maxim.
Dar dupa ce am discutat cu el , am acceptat \" oferta \" lui dar a ramas sa bem o bere ( fara alcool ) pe data de 25, 26 sau 27 ...
Parerea mea ( Vorba lu' Tanti Lina ) :
NU CONTEAZA CINE CASTIGA ATATA TIMP CAT TOATA LUMEA SE DISTRAZA !
EU M-AM SIMTZIT DE MILIOANE !
BRAVO MIDNIGHT !
BRAVO ORGANIZATORILOR !
BRAVO VOUA , BRAVO CELOR CE AU O PASIUNE UNICA !
RESPECT BAIETZILOR CE STIU SA FACA SHOW PE 4 ROTI , PE STRADA , LA ORICE ORA SI IN ORICE LOC !!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 23:43   #147
KEMAL

Stage 3
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 87
Member of:
[Insomnia]
Default

afost primu eveniment despre masinai pe care am participat dar mie aplacut foarte mult de acum incolo o sa particip la toate evenimentele despre masini
bravo lui vlad aluat premiu ce pot sa zic de fapt bravo lui m5
__________________
MUSTANG GT AMERICAN MUSCLES !!!
KEMAL is offline   Reply With Quote
Old 20-03-05, 04:34   #148
Taher

Stage 1
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 18
Default

Mai baietzi .... una peste alta a fost frumos...sincer nu ma asteptam sa iasa asa de bine...zilele astea o sa pun si niste poze si filmuletze facute de mine pt. cei interesatzi .... peace out.
Taher is offline   Reply With Quote
Old 20-03-05, 06:08   #149
Taher

Stage 1
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 18
Default

sper sa v-a placa ....eu le-am facut
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dscf0096_176.jpg
Views:	100
Size:	1.78 MB
ID:	21409   Click image for larger version

Name:	dscf0062_147.jpg
Views:	72
Size:	106.0 KB
ID:	21410   Click image for larger version

Name:	dscf0046_283.jpg
Views:	84
Size:	106.4 KB
ID:	21411  

Click image for larger version

Name:	dscf0050_461.jpg
Views:	107
Size:	107.6 KB
ID:	21412  
Attached Files
File Type: avi dscf0088_233.avi (6.67 MB, 66 views)
File Type: avi dscf0087_259.avi (8.30 MB, 44 views)
File Type: avi dscf0082_797.avi (6.18 MB, 39 views)
File Type: avi dscf0077_316.avi (9.75 MB, 32 views)
File Type: avi dscf0063_808.avi (6.34 MB, 35 views)
Taher is offline   Reply With Quote
Old 20-03-05, 08:50   #150
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Andrei ... mai rari oameni ca tine si ca SXC. Pacat ca tu esti la 300 km distanta iar SXC prea temperamental .
Lucian is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -