Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-05, 21:37   #46
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Mda. Nu mai comentez la adresa \"spectatorului\" . MR nu va intra in concurs . Sau in limbaj - nu va puncta . Va fi o prezentare a clubului. Atat am primit de la organizatori. Demonstratii .. daca se sucesc sponsorii vor fi. Dar nu vor intra in concurs . Sincer regret ca 4SS nu a mai putut intra dar sper ca o anume persoana (dintre organizatori) va putea sa convinga sponsorii sa se reia si partea cu auto . Pentru cei care-l cunosc pe Sevi - nu mai face parte din MR .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 21:40   #47
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Mda. Nu mai comentez la adresa \"spectatorului\" . MR nu va intra in concurs . Sau in limbaj - nu va puncta . Va fi o prezentare a clubului. Atat am primit de la organizatori.
nici eu . cred ca fraza asta a fost suficienta pentru a vedea cat de cinstiti sunt unii. gresesc eu sau pana acum nu a fost prezentat nici un club ? in momentul in care se va prezenta un club lumea nu va crede ca toate celelalte masini fac parte din acel club ? pana la urma de fapt mr nu trebuie decat sa vina acolo si sa fie prezentat ca si club pentru ca restul au facut treaba ...

felicitari
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 21:48   #48
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Orice club care vrea sa faca o prezentare acolo poate vorbi cu Sevi. Nu e greu. Daca nu-l cunosti intrebi de el. Noi asta am vrut si asta facem. Dar oare cum sa incurce lumea cluburile MR si NSL ? Oare nu toate masinile care au intrat in concurs au fost comentate pe audio ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 22:23   #49
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sper ca disputa nu continua in duel verbal si nu creste tensiunea...
oricum , sper sa va potolitzi, aici discutam de cum a iesit
pana la urma, cand incepea sa iasa ceva frumos, s-a rasuflat...
oricum, organizarea a fost de un nivel..... hmmmm
ca era o adunare in parcare, cum au fost atatea minunate, facute de orice club, poate era la fel.... venea cineva si intrerupea...
o sa sciu un articol pe tema acestei.... adunari din piata constitutiei, si il voi actualiza in fiecare zi, pe masura ce se petrec evenimente...

sa speram ca se mai petrec...
oricum, zapada, nu, masini nu, puteti merge sa pozati casa poporului, nu?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 22:32   #50
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails...%20-%20Burnout

filmele de azi !!!
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 22:52   #51
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Frumos ....lasa pe fraerii de la NSL sa intretina atmosfera o saptamana.....sa-si rupa masinile, sa afle lumea de eveniment, sa se faca publicitate ca la acest eveniment participa si masini ,iarasi Sambata cand este ziua cea mai \"libera\" pentru unii si cand lumea va fi in numar mare inrtam si noi......nu??? ca au facut altii drumul si acum putem veni si noi>>>>mr
-Nu-i nimic maine eu am sa vb cu Sevi sa mai rupa si mr-ul masini ca deocamdata NSL-ul va sta deoparte !!!!!!!! Indicat si pt 4SS sa stea deoparte sa vedem cine mai vine sambata sa aplaude\" fantomele\"
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:03   #52
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

ok, nu e nici-o suparare, si nici motiv de cearta.... dar sa vad daca am inteles bine.... s-au oprit manifestatiile auto, pana sambata, cand se va 'produce' MR ?? .

sincer ma deranjeaza ca s-au oprit, si e normal sa am animozitatea ca s-au oprit ca sa se stranga MR din tara sa vina sa 'isi prezinte' clubul...

era o bucurie pt toti, rusine la organizatori, ca nu afla nici dracu de masini daca nu puneau articolul ieri 4tuning, dar acum s-a stricat bucuria... deci cum e de fapt?
nu mai e voie cu masini?

sau e voie numai sambata, cand vine MR?

nu sunt invidios pe MR, sper ca la vara sa imi iau masina si sa intru in insomnia, unde e si prietenul meu... deci... cum este de fapt?

e o intrebare legitima, practic discutam pe topicul evenimentului, sa stiu daca mai e ceva, sau nu

sau este numai sambata cand vine MR? e normal sa se oftice oricine la faza asta, mai ales ca organizatorul e MR-ist

nu am nimic cu MR, doamne fereste... dar ....
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:09   #53
alex_102

Stage 5
 
alex_102's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 483
Default

haideti frate, orice prilej e de cearta aici ? sa ne bucuram ca a fost cat a fost... s-a mai gandit lumea si la noi...
alex_102 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:11   #54
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Nu prea am inteles care e faza.. dar ar fi pacat sa se fi intrerupt evenimentul
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:18   #55
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Spectatorule nu fi mojic, stai tranchilo, daca ai atat chef de vorba macar incearca sa te identifici sau esti un nobody... Intra in randul lumii, nu fi un anonim, parol ca nu se intampla nimic, fi de-al casei sau veziti de treaba... limiteazate la a fi spectator. Ce zici? In rest ma-nclin...
__________________
I'm a dog, a red dog...
Just a little PITBULL...

D O G is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:20   #56
bmw the touch

Stage 1
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 17
Default

Adica degeaba ne-am rupt masinile acolo ca laurii ii vor culege altii?nu cred ca este normal.Indiferent ca este MR sau alt club nu cred ca este normal.OFF CE DOR IMI ESTE DE NOPTILE FRUMOASE CU SUTE DE MASINI!!!!
bmw the touch is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:24   #57
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Hello CRY! Bine ai venit... mie dor deja de cercultele facute de tine....
D O G is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:27   #58
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cred ca ar fi salutar sa nu transformam topicul in subiect de cearta...
pana la urma vina nu o are nimeni dintre noi, sau voi
parerea mea este ca a fost foarte prost managerizat evenimentul, de la concept, timp, mediatizare, orientare pe parcurs, etc

in primul rand, probabil ca orgoliul de a nu anunta prin mijloacele specifice prin care sa capete audienta, a dus la un inceput superfluu al evenimentului, si (corelat apoi cu temperatura crescuta, care stiu ca se poate prevede cand se semneaza niste contracte), a facut sa nu aiba parte nici de masini, nici de snow, nici de spectatori...

degeaba zici luciane, ca oamenii veneau va vada castraveti, si gaseau pepeni....
intai, da, nu existau deloc castraveti, caci nu era zapada si snow, si pe urma oamenii veneau sa vada\"pepeni\" cum ai denumit...
caci imediat cum am anuntat pe 1 pagina de eveniment, s-a umplut de oameni si masini....
marturie stau filmele din cele 2 zile cu pricina

deci oamenii veneau sa vada ceea ce li se promisese.... cerculete, drifturi, burnout-uri... promise de organizatori!

intai au fost anuntate pe 21, 23, 25
din lipsa de zapada, s-a anuntat ca vor fi in fiecare zi
acum de loc...
de ce?
de ce de loc? era doar in program, nu? erau aprobari, contracte, mediatizare...

pana la urma, daca stam sa radem putin, organizatorii nu au anuntat nika....
pana si oprirea show-lui a fost facuta la microfon, de prezentator !!!
intr-un moment de tensiune, eu stiu ce inseamna sa conduci sa organizezi, pui un om de scena, oarecare sa iti spuna
publicului ca \"din cauza audierilor de la parchet...etc\"

deci se opresc demo cu masini.... dar muzica nu deranja? firma aia nu avea aprobare pt masini? cum a anuntat? a fost facut dupa ureche?

cum se opresc demonstratiile de masini, dar sambata se poate?

nu exista nici o explicatie de la organizatori, nici o atitudine coerenta...

si mai ales, fata de masinile care au consumat benzina si cauciucuri, in folosul EXPLICIT al organizatorului, care, cum ai zis, e platit de sponsori...

si publicul se uita la acele masini si vedea reclamele sponsorilor, care de asta au dat banii !!!
deci mai mult respect pentru cei care fac show, care aduna oameni, cei care anunta oameni, si pentru cei care au venit sa stea cu ochii in banerele \"sponsorilor\"

lucian, poti sa ne spui explicit daca, cand si unde se va mai intampla ceva cu masini?
eu am spus la un moment dat pe forum ca acolo nu o sa fie nimic cu masini, tii minte? m-ai contrazis... ok... o sa fie? sau a fost? putem afla ceva clar?
SA STIM !
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:30   #59
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

un_spectator

abia intrat si a si inceput polemici
banat definitiv, nu cred ca il doare, dar asta e...
n-o sa mai accept atitudini provocatoare...
sa imi semnalati oricand, oriunde vedeti pe cineva ca cauta scandal, va rog pe toti
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 23:50   #60
bmw the touch

Stage 1
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 17
Default

FLORICA dupa ce iei legatura cu SEBASTIAN da si tu un semn sa stim ce facem!Nu de alta dar sa stim si noi daca mai se face ce va sau nu.SALUTARE D O G - ULE.
bmw the touch is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -