Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-07, 18:14   #91
Red Celica

Stage 5
 
Red Celica's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,908
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova

mai poate confirma cineva daca e vero intalnire la IS week-end-ul asta??? eu as merge...
Red Celica is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 17:42   #92
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova

Quote:
Originally Posted by Red Celica View Post
mai poate confirma cineva daca e vero intalnire la IS week-end-ul asta??? eu as merge...
Am vb io cu baietii si ei o zis ca se mai tine ceva dar fara prea multa galagie ...de la Piatra mergem si noi vreo cativa
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 19:12   #93
Red Celica

Stage 5
 
Red Celica's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,908
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova

deci decide-ti-va!!!!!!!!!!! eu am ajuns in IS... daca este vreo intalnire maine in IS, spune-ti-mi si mie..., daca mereti la piatra, iar spune-ti-mi... ca nu mi-e greu sa merg pana la piatra.. numai unde??? si cand???
__________________
E36 M3 EVO TURBO 500+ CP- Razvan LKN -!!! LIVE LIFE SIDEWAYS !!!!!
Red Celica is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 17:46   #94
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova

Quote:
Originally Posted by Red Celica View Post
deci decide-ti-va!!!!!!!!!!! eu am ajuns in IS... daca este vreo intalnire maine in IS, spune-ti-mi si mie..., daca mereti la piatra, iar spune-ti-mi... ca nu mi-e greu sa merg pana la piatra.. numai unde??? si cand???
Noi am fost ...ne-am intalnit cu o parte din baieti....nu o fost mare lucru ... ..dar macar am facut o iesire...
Dar Suceava nimic ... cand ajungem si pe la voi?
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 14-04-07, 19:44   #95
CMacu

Stage 2
 
CMacu's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 31
Default Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova

pai da mane mie imi place dacia chiar daka tata are ford focus mie imi palce sa merg cu dacia asa ca nush daca e vorba de bani e vorba de ce iti palce sa conduci la urma urmei nu si nu era vorba de asta era vorba de un club pt cei care merita intradevar sa fie membri daka tot vreti sa facem ceva dati un buzz scz pt cei care se simt ofensati ......si dacie sau bmw e tot masina si bv la cei care au cu ce!!
CMacu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -