Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 14-07-12, 15:29   #16
D_M_X_

Stage 1
 
D_M_X_'s Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 12
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

cateva poze de la festival
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_0047.JPG
Views:	178
Size:	1.02 MB
ID:	2495700   Click image for larger version

Name:	IMG_0040.JPG
Views:	197
Size:	1.04 MB
ID:	2495701   Click image for larger version

Name:	IMG_0050.JPG
Views:	180
Size:	995.4 KB
ID:	2495702  

Click image for larger version

Name:	IMG_0054.JPG
Views:	187
Size:	1.02 MB
ID:	2495703   Click image for larger version

Name:	IMG_0060.JPG
Views:	178
Size:	1.01 MB
ID:	2495704   Click image for larger version

Name:	IMG_0057.JPG
Views:	223
Size:	1,022.8 KB
ID:	2495705  

Click image for larger version

Name:	IMG_0062.JPG
Views:	145
Size:	960.0 KB
ID:	2495706   Click image for larger version

Name:	IMG_0063.JPG
Views:	177
Size:	1.03 MB
ID:	2495707   Click image for larger version

Name:	IMG_0065.JPG
Views:	158
Size:	967.8 KB
ID:	2495708  

Click image for larger version

Name:	IMG_0066.JPG
Views:	192
Size:	1.06 MB
ID:	2495709  
D_M_X_ is offline   Reply With Quote
Old 14-07-12, 16:30   #17
darck_angel64
Oltcit Driver

Stage 5
 
darck_angel64's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 837
Member of:
[Oltcit]
[DAEWOO]
[SKODA]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

noi, nefericitii care n-au putut ajunge, asteaptam cu mare nerabdare mai multe poze

Last edited by darck_angel64; 14-07-12 at 16:32.
darck_angel64 is offline   Reply With Quote
Old 14-07-12, 16:32   #18
_anaconda_

Stage 5
 
_anaconda_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 3,556
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

Nu ai pierdut mare lucru, sincer .

PS - no offence pentru organizatori / participanti.
_anaconda_ is offline   Reply With Quote
Old 14-07-12, 17:34   #19
D_M_X_

Stage 1
 
D_M_X_'s Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 12
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

mai e si maine o zi si poate la anu faca ceva si mai mare si mai ok...acu e greu cu criza asta..si totusi dupa o pauza de 4-5 ani s-a facut ceva!!
i don`t care...sunt masini minunate...sunt masini de SPL (dubita cu 12 difuri de 15 in premiera am inteles aici) este masina bi moto SFi...este bar este muzica...ce lipseste?
orice nu va place pot sa ia la cunostinta organizatorii ca sa nu lipseasca data viit


(ps sunt doar vizitator)
D_M_X_ is offline   Reply With Quote
Old 14-07-12, 18:57   #20
myky99

Stage 5
 
myky99's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,553
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

Quote:
Originally Posted by D_M_X_ View Post
mai e si maine o zi si poate la anu faca ceva si mai mare si mai ok...acu e greu cu criza asta..si totusi dupa o pauza de 4-5 ani s-a facut ceva!!
i don`t care...sunt masini minunate...sunt masini de SPL (dubita cu 12 difuri de 15 in premiera am inteles aici) este masina bi moto SFi...este bar este muzica...ce lipseste?
orice nu va place pot sa ia la cunostinta organizatorii ca sa nu lipseasca data viit


(ps sunt doar vizitator)
niciodata nu ii vei multumii pe toti .....
e prima masina bi-moto din tara.... e lansare de masina noua...sunt masinile de la ghetto la care te pui in cur si plangi cum arata....sunt masini din craiova extrem de frumoase .....e atmosfera de milioane.... probabil ca astea sunt prea neinteresante pt cei 10 lei platiti la intrare.....aaa, sa nu mai mentionez de nenumaratele tombole ....da' plm... sunt acrii din pat ...
numai bine
__________________
office@freaktuning.ro
myky99 is offline   Reply With Quote
Old 14-07-12, 20:28   #21
Greedy91

Stage 5
 
Greedy91's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 507
Member of:
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[FOTO]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

Quote:
Originally Posted by myky99 View Post
niciodata nu ii vei multumii pe toti .....
e prima masina bi-moto din tara.... e lansare de masina noua...sunt masinile de la ghetto la care te pui in cur si plangi cum arata....sunt masini din craiova extrem de frumoase .....e atmosfera de milioane.... probabil ca astea sunt prea neinteresante pt cei 10 lei platiti la intrare.....aaa, sa nu mai mentionez de nenumaratele tombole ....da' plm... sunt acrii din pat ...
numai bine
baaa , sti tu , poti sa aduci si femei dezbracate si tot o sa fie nemultumiti (barbatii care vin cu nevestele) , asa ca orice ai face , si ma refer la faptul ca orice ai face nu ai cum sa ii satisfaci pe toti .

nu stiu cum o sa fie petrecerea din seara asta , si nici nu ma gandesc , insa maine o sa fiu si eu pe acolo sa vad mai bine care-i situatia . in orice caz , sper ca acest eveniment sa ne mai aduca si pe noi in atentia show-urilor cu motor din romania .

cheers !
__________________
Greedy91 is offline   Reply With Quote
Old 14-07-12, 22:42   #22
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

am fost, am vazut, am plecat totusi cu un gust dulce -amar ... sunt cateva masini care chiar trebuie vazute ... se vede ca proprietarii au muncit ceva pentru a le aranja pentru expo ... atmosfera e chiar frumoasa si asta se datoreaza organizatorilor ... pentru incurajare e chiar ok ... sper sa mai fie astfel de evenimente in craiova ... dar totusi craiova mai are destule masini de aratat alaturi de cele venite din toate colturile tarii si la care chiar ai ce vedea ... pacat insa ca sunt unii craioveni carora nu le-a pasat si nu au participat ...si asta la o expozitie organizata in craiova ... ar mai si ceva masini de prin tg-jiu ..dar eu unul nu am vazut nici o gorjeanca (nu oi fi fost eu foarte atent totusi) si sincer mi se pare complet aiurea o expozitie in zona la care sa nu vina masini de la 100 km dar in schimb sa ai masini de la constanta, arges , bucuresti si de la distante de 5-600 km si asta pentru ca proprietarii lor sunt oameni ...

in alta ordine de idei din ce mi s-a parut nici publicul nu a fost prea numeros dar poate e doar o impresie avand in vedere ca acest public se mai si schimba si se rotea tot timpul ... dar o idee a acestui fapt o pot avea doar organizatorii prin prisma biletelor vandute

deci intr-un cuvant toata stima pentru cei care au participat si cu masinile si ca public

sa vedem si maine ce o fi ... poate mai vin cei care nu au avut timp azi
__________________
DJ-01-KNK

Last edited by lancer; 14-07-12 at 22:47.
lancer is offline   Reply With Quote
Old 15-07-12, 20:19   #23
allexandru
Competitor CNCA

Stage 5
 
allexandru's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 697
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

mie personal mi-a placut.. m-am distrat, m-am sintit bine alturi de prieteni... ce sa zic.. la anu ceva mai mare..
allexandru is offline   Reply With Quote
Old 15-07-12, 20:20   #24
Greedy91

Stage 5
 
Greedy91's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 507
Member of:
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[FOTO]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

bineeee ba !!!!!! More pics to come , dar astea erau prea bune asa proaspete !

Bravo !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF9589.JPG
Views:	180
Size:	1.39 MB
ID:	2496732   Click image for larger version

Name:	DSCF9590.JPG
Views:	178
Size:	1.47 MB
ID:	2496733   Click image for larger version

Name:	DSCF9607.JPG
Views:	188
Size:	1.39 MB
ID:	2496734  

Click image for larger version

Name:	DSCF9592.JPG
Views:	219
Size:	1.48 MB
ID:	2496735  
Greedy91 is offline   Reply With Quote
Old 15-07-12, 22:28   #25
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

felicitari baieti ... ati muncit prea mult la masina aia si a iesit prea bine pentru ca rezultatele sa nu merite un succes ... la cat mai multe cupe pe viitor
lancer is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 15:22   #26
sike

Stage 5
 
sike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 913
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

Quote:
Originally Posted by lancer View Post
am fost, am vazut, am plecat totusi cu un gust dulce -amar ... sunt cateva masini care chiar trebuie vazute ... se vede ca proprietarii au muncit ceva pentru a le aranja pentru expo ... atmosfera e chiar frumoasa si asta se datoreaza organizatorilor ... pentru incurajare e chiar ok ... sper sa mai fie astfel de evenimente in craiova ... dar totusi craiova mai are destule masini de aratat alaturi de cele venite din toate colturile tarii si la care chiar ai ce vedea ... pacat insa ca sunt unii craioveni carora nu le-a pasat si nu au participat ...si asta la o expozitie organizata in craiova ... ar mai si ceva masini de prin tg-jiu ..dar eu unul nu am vazut nici o gorjeanca (nu oi fi fost eu foarte atent totusi) si sincer mi se pare complet aiurea o expozitie in zona la care sa nu vina masini de la 100 km dar in schimb sa ai masini de la constanta, arges , bucuresti si de la distante de 5-600 km si asta pentru ca proprietarii lor sunt oameni ...

in alta ordine de idei din ce mi s-a parut nici publicul nu a fost prea numeros dar poate e doar o impresie avand in vedere ca acest public se mai si schimba si se rotea tot timpul ... dar o idee a acestui fapt o pot avea doar organizatorii prin prisma biletelor vandute

deci intr-un cuvant toata stima pentru cei care au participat si cu masinile si ca public

sa vedem si maine ce o fi ... poate mai vin cei care nu au avut timp azi
Salut in legatura cu masinile din targu jiu la un moment dat am vrut sa venim vreo 10 masini dar marea majoritate au spus sa nu ne facem de ras la modul ca eu personal mai aveam sa mai imi spal interiorul un prieten de pus pragurile maruntisuri de genu aveau marea majoritatea si au zis nu frate nu are rost bineinteles ca se gandeau ca se vor expune numai masini una si una ,au fost cateva gen cei de la ghetto care chiar aveau ce arata plus inca cateva dar in rest un mare minus sincer sa vi la un expo si sa expui jegul din portbagaj e cam dureros sa nu mai zic de masini care sufereau grav la domeniu VOPSEA' nu vreau sa intru in conflict cu nimeni dar trebuia sa iti dea putin de gandit cand expui o masina trebuie sa te gandesti ca mai trebuie sa ai si ce arata

Numai de bine!
sike is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 16:19   #27
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

Quote:
Originally Posted by sike View Post
Salut in legatura cu masinile din targu jiu la un moment dat am vrut sa venim vreo 10 masini dar marea majoritate au spus sa nu ne facem de ras la modul ca eu personal mai aveam sa mai imi spal interiorul un prieten de pus pragurile maruntisuri de genu aveau marea majoritatea si au zis nu frate nu are rost bineinteles ca se gandeau ca se vor expune numai masini una si una ,au fost cateva gen cei de la ghetto care chiar aveau ce arata plus inca cateva dar in rest un mare minus sincer sa vi la un expo si sa expui jegul din portbagaj e cam dureros sa nu mai zic de masini care sufereau grav la domeniu VOPSEA' nu vreau sa intru in conflict cu nimeni dar trebuia sa iti dea putin de gandit cand expui o masina trebuie sa te gandesti ca mai trebuie sa ai si ce arata

Numai de bine!

ei cele care sufereau la domeniu vopsea aveau ce arata la motoare ... s-au prezentat si cateva masini pe care se vedea ca erau in lucru ... are si acest lucru farmecul lui ... dar au fost si unele care nu ar fi avut ce cauta intr-o expozitie dar se vedea clar ca, chiar daca la interior si exterior erau standard aveau cel putin o suspensie, o janta si o vopsea mai altfel, in plus se stia de expozitie cu mai mult de o luna inainte ... eu unul am aflat de ea cu 3 saptamani inainte ... din punctul meu de vedere nimicurile gen curatenie, praguri ... se pot face in 1-2 zile hai maxim 3 ... deci sincer asta nu e o scuza ... daca vrei sa participi si ai o masina la care ai muncit si vrei sa arati si altora ce ai facut tu intotdeauna e loc ... in plus organizatorii au facut inscrierile pe baza de poze si probabil au decis daca o masina merita sa participe sau nu ...deci sincer gogosele cu am vrut vezi doamne dar a dat norocul peste mine la iesirea din oras si o nenorocita de vrabie a facut un gainat pe parbriz si nu puteam veni cu masina la show in halul ala ... nu prea tin
lancer is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 19:44   #28
gbry_el_05-RSG
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
gbry_el_05-RSG's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

mai este si varianta mai putin de crezut ca poate omul isi face masina pt el insusi. nu pentru alti. o masina in ochii proprietarului are 1000 de defecte, vizibile sau ascunse. deasta nu au venit masini care puteau arata ceva....din cauza mentalitati asteia
"""au fost cateva gen cei de la ghetto care chiar aveau ce arata plus inca cateva dar in rest un mare minus sincer sa vi la un expo si sa expui jegul din portbagaj e cam dureros sa nu mai zic de masini care sufereau grav la domeniu VOPSEA' nu vreau sa intru in conflict cu nimeni dar trebuia sa iti dea putin de gandit cand expui o masina trebuie sa te gandesti ca mai trebuie sa ai si ce arata"""
am spus si ma repet


NICIODATA O MASINA NU POATE FI CONSIDERATA TERMINATA!
mereu va mai aparea " alceva" dar asta nu stiu decat cei care au muncit si au pus suflet intr-o masina. le multumesc celor care au venit cu masinile si le-au expus, ii stimez si ii apreciez pt efortul pe care l-au facut pt a fi prezenti la aceasta expozitie. pt prima editie zic eu ca a fost ceva f frumos. felicitari organizatorilor...
__________________
GR-02-ZMN Oltcit Club Rally Car
OT-56-MAG Opel Vectra A SFI Stance edition
DJ-10-BID VW GOLF III Daily driven
gbry_el_05-RSG is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 22:00   #29
ionu_05

Stage 2
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 70
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

Cu bielete de la intrare unde intram sa vedem daca am castigat ceva sau trebuie sa ne inschiem undeva ?
ionu_05 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 00:58   #30
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 | Centrul Expozitional Craiova

TOMBOLA SPECTATORI:

Montat + echilibrat anvelope la Ascet
74
80
206
409
473
519
602
611
630
698

Reglaje directie la Ascet
67
188
244
363
497
547
579
608
651

Incarcari Freon
358
131
50
612
148

Sprint Kart Racing 15 min pista
101
437
481
500
505
575
598
683
689

Cupon 150 lei CarFashion
351
391
499
586

Schimb ulei 5L Pennasol
21
477
495
549
554

Daca cineva isi regaseste numarul biletului intre cele de mai sus, este rugat sa ia legatura cu noi.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -