Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-11, 20:41   #1
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

http://stirileprotv.ro/stiri/social/...drumurile.html
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
Old 01-04-11, 19:45   #2
altperformance

Stage 4
 
altperformance's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 263
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Quote:
Originally Posted by adrian78bmw View Post
Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

http://stirileprotv.ro/stiri/social/...drumurile.html
Am revenit de curand in orasul natal Hunedoara si am constatat cu stupoare ca nu exista niciun drum fara gropi , praf mult , efectiv nu ai ce sa ocolesti. Dezastru total.Cu aceasta ocazie am sesizat ca si masina mea scartaie putin din incheieturi. Vesti bune de la primarie , incepe marea asfaltare....
__________________

Web: w w w . a l t u n i n g . r o Email: o f f i c e @ a l t u n i n g . r o YM: a l t u n i n g s h o p
altperformance is offline   Reply With Quote
Old 02-04-11, 17:22   #3
IULY-CLA

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 943
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Si la Tulcea e la fel gropi si praf mult mai rau ca la tara
IULY-CLA is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 22:25   #4
yoyoyo

Stage 2
 
yoyoyo's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 46
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

mai dar harnici hunedorenii astia,si noi ar trebui sa ii urmam aici in bucuresti ,ca edilii si-au tras plapuma peste cap
yoyoyo is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 22:09   #5
IULY-CLA

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 943
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

La Tulcea se astupa gaurile cu bitum rece ....la prima ploaie gaura e la loc ....INTERESANT LUCRAT ...ISI BAT JOC DE BANI SI MASINILE NOASTRE
IULY-CLA is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 23:46   #6
yoyoyo

Stage 2
 
yoyoyo's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 46
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

la tulcea e de asteptat sa se lucreze prost,tu ai pretentii acolo cand capitala e vai de capul ei?
yoyoyo is offline   Reply With Quote
Old 06-04-11, 20:02   #7
IULY-CLA

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 943
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Asfaltatori astia parca sunt vorbiti sa dea buleala in toata tara.....ca sa aiba de munca tot anu
IULY-CLA is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 22:32   #8
yoyoyo

Stage 2
 
yoyoyo's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 46
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

au ei o strategie acolo
yoyoyo is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 18:20   #9
Dj_kyd

Stage 5
 
Dj_kyd's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 517
Member of:
[Fiat]
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Bucurestiul din ce am vazut eu se prezinta destul de bine fata de Craiova, la momentul actual nu mai este nici o strada din Craiova pe tot asfaltul ei, saptamanal se gasesc sa taie asfaltul si sa faca ditamai gaurile ca sa mai schimbe o conducta/vana de apa sau eu mai stiu ce minuni si ce ramane dupa ei, vai si amar
__________________
Pareri impartite : https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...punto-mk2.html
Dj_kyd is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 12:39   #10
yoyoyo

Stage 2
 
yoyoyo's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 46
Thumbs up Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Quote:
Originally Posted by Dj_kyd View Post
Bucurestiul din ce am vazut eu se prezinta destul de bine fata de Craiova, la momentul actual nu mai este nici o strada din Craiova pe tot asfaltul ei, saptamanal se gasesc sa taie asfaltul si sa faca ditamai gaurile ca sa mai schimbe o conducta/vana de apa sau eu mai stiu ce minuni si ce ramane dupa ei, vai si amar
lol,exista strazi mai proaste ca-n bucuresti? asta-i tare
yoyoyo is offline   Reply With Quote
Old 02-05-11, 21:54   #11
altperformance

Stage 4
 
altperformance's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 263
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

la Hunedoara s-a miscat ceva ...s-au pombat strazile pricipale....cica marea asfaltare incepe in mai....mai vedem
altperformance is offline   Reply With Quote
Old 03-05-11, 22:47   #12
Dj_kyd

Stage 5
 
Dj_kyd's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 517
Member of:
[Fiat]
Default Re: Protest inedit. Soferii din Hunedoara s-au apucat sa asfalteze drumurile

Quote:
Originally Posted by yoyoyo View Post
lol,exista strazi mai proaste ca-n bucuresti? asta-i tare
Foarte interesant in cate orase ai plecat in ultimul timp ca sa observi o mica diferenta? Cand vin la Bucuresti vin de drag numai la ce strazi aveti si stil de mers
Dj_kyd is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -