Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 20-01-11, 14:16   #2311
cosmin_cosmin_1

Stage 5
 
cosmin_cosmin_1's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 4,001
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Sc0fy View Post
nustiu dc te bagi tu in seama))daca asa crezi asa sa fie...am baut benzina....auzi vezi ca poate ca in 3 ani de condus am mai multi kilometrii cu spatele decat ai tu cu fata...deci verificati cunostitele ca poate ai numa 3 clasetake care
ai avea tu mai multi km, de dat din maini si din picioare e usor. cu capul e mai greu.
trebuie sa-ti citim toate refularile pe forum? exprima-te civilizat daca ai ceva de spus
cosmin_cosmin_1 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 14:17   #2312
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

ROG un moderator SA II DEA INFRACTION, nu sa stearga posturile
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 14:26   #2313
Sc0fy

Stage 2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 50
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
ROG un moderator SA II DEA INFRACTION, nu sa stearga posturile
huh poate is greu de cap...dc sa mi se stearga posturile si dc sa mi se dea infraction?poi puneti posturile la -300 si stage-u la -500 ca io nu postez ptr chestia asta...da ma deranjeaza oamenii inculti care se baga in seama degeaba..si ce daca io vreu sa zic ceva o zic nu?sau poate te deranjeaza adevarul...si sunt altii care injura spre deosebire de mine....si oricum crek in 3 min fac alt cont...asa ca mare bravura...rog 1 moderator sa imi citeasca toate posturile si daca gaseste ceva in neregula sa imi deie ban...
Sc0fy is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 14:28   #2314
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Nu s-a suparat nimeni ca iti sustii punctul de vedere dar te rog sa o faci pe un ton civilizat, fara sa iei la misto pe ceilalti si fara sa injuri. Nu cred ca la varsta ta nu stii sa te exprimi fara injurii sau alte chestii de genul asta care dovedesc ca vrei sa arati ca esti "cel mai tare din varfu` dealului". E un forum public si nu toata lumea e obligata sa iti citeasca tie iesirile. Te salut
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 14:30   #2315
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Exclamation Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Atenţie: trolli şi agenţi provocatori pe forum.

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 14:55   #2316
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Sc0fy View Post
huh poate is greu de cap...dc sa mi se stearga posturile si dc sa mi se dea infraction?poi puneti posturile la -300 si stage-u la -500 ca io nu postez ptr chestia asta...da ma deranjeaza oamenii inculti care se baga in seama degeaba..si ce daca io vreu sa zic ceva o zic nu?sau poate te deranjeaza adevarul...si sunt altii care injura spre deosebire de mine....si oricum crek in 3 min fac alt cont...asa ca mare bravura...rog 1 moderator sa imi citeasca toate posturile si daca gaseste ceva in neregula sa imi deie ban...
Inainte sa faci lumea inculta.. invata sa articulezi substantivele, sa pui cratime si lasa mirc-ul acasa..

Last edited by B|shOp-VR6; 20-01-11 at 14:58.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 15:21   #2317
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Sc0fy View Post
tu tiai permis sa comentezi ce am scris io?)dute rpd la petrom si baga ceva benzina pana cand nu se face coada la pompa...3 zile de protest dupa care faci plinu..ca si cum nu ai fi facut nimica....lasama ca stiu cum ii pe la voi...voi neati stricat tara...mandru ca-s clujean
ps. va rog nu incepeti cu boc
Dar tu ce ai facut? Noi am stricat tzara? Esti mandru ca esti clujean? Mandretze de baiat ce esti tu, ia iesi in strada cu parerile astea ale tale inteligente pe care le ai tu despre protestul asta sa vedem daca mai esti asa mandru ca esti clujean cand ti-or sari cu totii clujenii in cap si ti-oi lua numai flegme in oki. Si tu si Boc!

Quote:
Originally Posted by Sc0fy View Post
nustiu dc te bagi tu in seama))daca asa crezi asa sa fie...am baut benzina....auzi vezi ca poate ca in 3 ani de condus am mai multi kilometrii cu spatele decat ai tu cu fata...deci verificati cunostitele ca poate ai numa 3 clasetake care
Poti sa ai 10000000000000000 de km.
Daca in toti kilometri astia ai fost un cioban in trafic si ai aruncat gunoaie pe geam, nu te-ai dat dupa banda doi in timp ce eu sau altul ne urcam pe tine fiindca avem cu ce, iar tu nu te dadeai la o parte scuipand semintze prin masina si ascultand manele la maxim...

Auzi Sc0fy, sper sa ajungi o persoana foarte importanta in lumea asta.
Sper sa ajungi pe un timbru, ca sa te scuipam pe spate!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 15:28   #2318
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

+1 Bishop & Donu

p.s: Nu ne putem aştepta la o discuţie normală cu acest specimen ...îl lăsăm frumos să polueze pe aici cu aberaţii ...nu merită reply
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO

Last edited by DTH; 20-01-11 at 15:50.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 15:33   #2319
badea_laurentiu88
Renault Driver

Stage 5
 
badea_laurentiu88's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 536
Member of:
[RENAULT]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Salut baieti, maine incercam sa facem si noi ceva in bucuresti?ne intalnim la ora 17 in parcarea de la metro la iesire spre a1.va rog sa spuneti care sunteti dispusi sa veniti.eu incerc sa aduc mai multe masini.
badea_laurentiu88 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 17:27   #2320
Sc0fy

Stage 2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 50
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
+1 Bishop & Donu

p.s: Nu ne putem aştepta la o discuţie normală cu acest specimen ...îl lăsăm frumos să polueze pe aici cu aberaţii ...nu merită reply
specimen esti tu.....respecta ca sa fii respectat...pana cand nu am fost insultat nu am comentat....foarte bine asta as fi vrut si io sa nu ma bagati in seama da voi nu ca batman batman...cat despre cratime si alte chestii si mirc.....astias povesti mah pe care nu le mai auzi mah....nici pe mort nul mai inviezi asa ca scoate ceva mai nou ca o expirat deja ....donu doamne da sa ajung mare...sa iti asculte Dumnezeu ruga...nu miar parea rautake care
Sc0fy is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 17:34   #2321
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

As fi schitat un zambet.. dar citind ce spui acolo, ma intristez ca trebuie sa-mi obosesc ochii sa citesc astfel de replici, chiar si fugitiv, asa ca nu-mi voi obosi si degetele sa-ti mai raspund.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 17:41   #2322
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Sc0fy View Post
specimen esti tu.....respecta ca sa fii respectat...pana cand nu am fost insultat nu am comentat....foarte bine asta as fi vrut si io sa nu ma bagati in seama da voi nu ca batman batman...cat despre cratime si alte chestii si mirc.....astias povesti mah pe care nu le mai auzi mah....nici pe mort nul mai inviezi asa ca scoate ceva mai nou ca o expirat deja ....donu doamne da sa ajung mare...sa iti asculte Dumnezeu ruga...nu miar parea rautake care
Sunt fată specimen mic ...mai bagă o fisă că nici trează nu am reuşit să descifrez ce ai scris tu acolo ...

Mai pe scurt ...vrei să-ţi exprimi părerea ta personală ? Discută cu noi pe un ton diplomat dacă vrei să nu te mai ia lumea la /"¤& ai pretenţii să-ţi vorbească lumea frumos şi să discute cu tine dar tu nu ştii să legi două cuvinte ...pune mâna pe carte şi lasă-ne pe noi ăştia " proşti " să ne vedem de " boiCoatele" noastre

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
As fi schitat un zambet.. dar citind ce spui acolo, ma intristez ca trebuie sa-mi obosesc ochii sa citesc astfel de replici, chiar si fugitiv, asa ca nu-mi voi obosi si degetele sa-ti mai raspund.
+1
DTH is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 17:52   #2323
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Sc0fy View Post
specimen esti tu.....respecta ca sa fii respectat...pana cand nu am fost insultat nu am comentat....foarte bine asta as fi vrut si io sa nu ma bagati in seama da voi nu ca batman batman...cat despre cratime si alte chestii si mirc.....astias povesti mah pe care nu le mai auzi mah....nici pe mort nul mai inviezi asa ca scoate ceva mai nou ca o expirat deja ....donu doamne da sa ajung mare...sa iti asculte Dumnezeu ruga...nu miar parea rautake care
Invata sa vorbesti si dupa aia mai treci pe aici.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 17:58   #2324
Sc0fy

Stage 2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 50
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Sunt fată specimen mic ...mai bagă o fisă că nici trează nu am reuşit să descifrez ce ai scris tu acolo ...

Mai pe scurt ...vrei să-ţi exprimi părerea ta personală ? Discută cu noi pe un ton diplomat dacă vrei să nu te mai ia lumea la /"¤& ai pretenţii să-ţi vorbească lumea frumos şi să discute cu tine dar tu nu ştii să legi două cuvinte ...pune mâna pe carte şi lasă-ne pe noi ăştia " proşti " să ne vedem de " boiCoatele" noastre



+1
asculta o chestie..ios maghiar fratica...tu vrei sa ma inveti pe mine sa vb bine sa pun crativa si figuri da...."parerea ta personala" ma face sa rad=))si pe mine vreti sa ma invatati...eu din strat stiu 3 limbi..asa ca hai sa povestim...
Sc0fy is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 17:59   #2325
a3ds

Stage 5
 
a3ds's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,304
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Fratica, tu esti cocalar bozgor. Lasa lumea in pace, nu iti mai etala analfabetismele trilingve pe aici, am inteles mesaju' din prima. Lasa-ne.
a3ds is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -