Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-12-10, 20:26   #601
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

aloo ce e ma aici ...cearta intre pasarici MUCLES am zis
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:27   #602
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Deci asta e parerea ta,data viitoare uite asa vin cu mana'n fund doar sa stau si sa ma uit,sa fiu bagatoare in seama cu japca.si plus de asta nu ma dau mare smechera ca am multi tovarasi sau ceva...e problema mea cu cine vin si cu ce vin...plus de asta tu ma fata daca erai asa racita ca mine si aveai deces in familie si o ruda in spital le lasai pe toate balta si sa vi asa e?

Nu ma mai lua la ... ca n'am venit,AM AVUT PROBLEME.multumita?

hai pupis:* ca nam chef sa mai continui chestia asta ca oricum nu are legatura cu subiectu principal...daca ai ceva sa imi zici am si mess si telefon si ce vrei tu

Păi draga mea , dacă susţii că ai deces în familie şi răcită şi mai ştiu eu ce ( condoleanţe dacă e aşa ) dacă minţi cu , chestia asta ..nu mai zic nimic ))aşa .....ce pana mea mai cauţi pe forum , ce mai cauţi pe forum să postezi ? ...de unde vrei să îţi cunoaştem noi PROBLEMELE din moment ce tu stai la palavre pe aici ...şi după te dai lovită că ai nu ştiu ce în familie ?! Şi da ...eu dacă eram în locul tău fi sigură că nici măcar nu deschideam PC-ul dacă chiar ţi s-a întâmplat ce mai susţii tu pe acolo .. cum pana mea să zici că ai deces în familie şi nu ştiu pe cine în spital şi să o arzi pe un topic de protest )))))) vai doamne , generaţia MC Donald's ...


Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
aloo ce e ma aici ...cearta intre pasarici MUCLES am zis
Şi dacă nu tac ce faci ? ))))))
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:28   #603
bau88g3
VW Driver

Stage 4
 
bau88g3's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 205
Member of:
[VW]
Thumbs down Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Deci asta e parerea ta,data viitoare uite asa vin cu mana'n fund doar sa stau si sa ma uit,sa fiu bagatoare in seama cu japca.si plus de asta nu ma dau mare smechera ca am multi tovarasi sau ceva...e problema mea cu cine vin si cu ce vin...plus de asta tu ma fata daca erai asa racita ca mine si aveai deces in familie si o ruda in spital le lasai pe toate balta si sa vi asa e?Si nu,nu sunt scuze.apropo daca veneam ma luai tu cu masina?:X

Nu ma mai lua la ... ca n'am venit,AM AVUT PROBLEME.multumita?

hai pupis:* ca nam chef sa mai continui chestia asta ca oricum nu are legatura cu subiectu principal...daca ai ceva sa imi zici am si mess si telefon si ce vrei tu
Vad ca ai si chef de cearta pe aici papusa...mai bine laso balta si numai posta pe aici ca enervezi multa lume si in caz ca nu ai avut porc de Craciun se gaseste cineva sa iti "umple frigiderul cu carne"....hai taio repede
bau88g3 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:28   #604
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
Nu ai cu cine in Valcea....cot codac
de ce sa nu aibe cu cine...eu cred ca daca se da adunarea odata se gasesc destui...ia puneti mana si sa vedeti ca iese ceva
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:29   #605
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Poza pentru flyere/stickere.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ieftiniti combustibilul.jpg
Views:	73
Size:	241.4 KB
ID:	1796369  
sirAdrian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:33   #606
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Păi draga mea , dacă susţii că ai deces în familie şi răcită şi mai ştiu eu ce .....ce pana mea mai cauţi pe forum , ce mai cauţi pe forum să postezi ? ...de unde vrei să îţi cunoaştem noi PROBLEMELE din moment ce tu stai la palavre pe aici ...şi după te dai lovită că ai nu ştiu ce în familie ?! Şi da ...eu dacă eram în locul tău fi sigură că nici măcar nu deschideam PC-ul dacă chiar ţi s-a întâmplat ce mai susţii tu pe acolo .. cum pana mea să zici că ai deces în familie şi nu ştiu pe cine în spital şi să o arzi pe un topic de protest )))))) vai doamne , generaţia MC Donald's ...




Şi dacă nu tac ce faci ? ))))))

nu am zis sa taci pasarico:*
sincer nu ma mai stresez....pasarica am deschis pc'ul pt ca ma intereseaza chestia asta care se discuta aicea intelegi...si gen nu trebuias a ma iei tu la ... ca am postat io repede..*****ie undeva ca nu am voie sa postez sau ce?
Ar trebuie sa ne respectam nu'i asa?Sau o ardem ca pe marginea santului la tara?
Si nu sunt generatia MC Donald's pt informatia ta pasarico:*

Hai pupis si vezi ca sunt altii pe forum aicea pe care ar trebui sa ii monitorizezi sa le verifici posturile)

Sectia 9 de politie))...
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:35   #607
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

PAREREA MEA sa numai bagam acesti GHIMPI in seama care comenteaza ei la actiunile noastre ....DACA le dam REPLICI atunci or sa vada ca sunt bagati in SEAMA ....si chiar plecam urechea la ei !!! NISTE INFECTATI , fricosi de UMBRA LOR !!! IESITI OAMENILOR DIN ANONIMAT !!! AVETI UN CUVANT !!!! AVETI DREPTUL LA EXPRIMARE !!! AI DREPTUL DE A MERGE PE STRADA !!!! INCUIATILOR !!!!

BRAVO participantilor ...si neaaparat trebuie sa faccem 1 pe saptamana !!! GANDITI urmatoarea iesire MAXIMA !!! inainte de REVELION sau dupa ???
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:36   #608
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Păi draga mea , dacă susţii că ai deces în familie şi răcită şi mai ştiu eu ce ( condoleanţe dacă e aşa ) dacă minţi cu , chestia asta ..nu mai zic nimic ))aşa .....ce pana mea mai cauţi pe forum , ce mai cauţi pe forum să postezi ? ...de unde vrei să îţi cunoaştem noi PROBLEMELE din moment ce tu stai la palavre pe aici ...şi după te dai lovită că ai nu ştiu ce în familie ?! Şi da ...eu dacă eram în locul tău fi sigură că nici măcar nu deschideam PC-ul dacă chiar ţi s-a întâmplat ce mai susţii tu pe acolo .. cum pana mea să zici că ai deces în familie şi nu ştiu pe cine în spital şi să o arzi pe un topic de protest )))))) vai doamne , generaţia MC Donald's ...




Şi dacă nu tac ce faci ? ))))))
eu nu incerc sa iau aparerea nimanui dar intr-un fel ii inteleg si pe ceilalti sustinatori care din diveerse motive nu vin...sincer akum tu ai veni doar cu mijlocul de transport de la nu stiu ghencea la baneasa,plus sa nu cunosti pe nimeni,plus sa fi fata...deci cei care au posibilitatea sa mai ia pe cineva cu ei sa dea un semn...va intalniti undeva la mijloc si gata inca un membru in plus la protest
__________________
Acvarii si acesorii din stoc sau pe comanda
Next step:coming sone
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:36   #609
bau88g3
VW Driver

Stage 4
 
bau88g3's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 205
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
PAREREA MEA sa numai bagam acesti GHIMPI in seama care comenteaza ei la actiunile noastre ....DACA le dam REPLICI atunci or sa vada ca sunt bagati in SEAMA ....si chiar plecam urechea la ei !!! NISTE INFECTATI , fricosi de UMBRA LOR !!! IESITI OAMENILOR DIN ANONIMAT !!! AVETI UN CUVANT !!!! AVETI DREPTUL LA EXPRIMARE !!! AI DREPTUL DE A MERGE PE STRADA !!!! INCUIATILOR !!!!

BRAVO participantilor ...si neaaparat trebuie sa faccem 1 pe saptamana !!! GANDITI urmatoarea iesire MAXIMA !!! inainte de REVELION sau dupa ???
intra pe mess man..
bau88g3 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:38   #610
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

.....vorbea cineva de TRICOURI !!! PRIETENI de maine este cu - SAU 0 grade afara ....daca facem TRICOURI trebuiesc masuri XXL sa tragem peste geci ...eventual culori albe pentru ca perioada asta e cam nasol sa dam 30-40 lei pe un tricou COLORAT sa scrie 3 cuvinte pe el !!! un tricou alb ..cu un mic imprimeu 10-15 lei MAXIM !!!

sper ca am spus bine !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:38   #611
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
nu am zis sa taci pasarico:*
sincer nu ma mai stresez....pasarica am deschis pc'ul pt ca ma intereseaza chestia asta care se discuta aicea intelegi...si gen nu trebuias a ma iei tu la ... ca am postat io repede..*****ie undeva ca nu am voie sa postez sau ce?
Ar trebuie sa ne respectam nu'i asa?Sau o ardem ca pe marginea santului la tara?
Si nu sunt generatia MC Donald's pt informatia ta pasarico:*

Hai pupis si vezi ca sunt altii pe forum aicea pe care ar trebui sa ii monitorizezi sa le verifici posturile)

Sectia 9 de politie))...

Draga mea , se vede după felul cum abordezi subiectul şi cum înţelegi situaţia ce fel de persoană eşti , am înţeles că vrei să faci posturi şi vrei să te bagi în seamă să mai cunoşti şi tu lume dar ...mai bine stai în banca ta şi pune mâna pe carte poate pe viitor nu o să mai scrii aşa jalnic eşti patetică şi . !


Quote:
Originally Posted by roby wws View Post
eu nu incerc sa iau aparerea nimanui dar intr-un fel ii inteleg si pe ceilalti sustinatori care din diveerse motive nu vin...sincer akum tu ai veni doar cu mijlocul de transport de la nu stiu ghencea la baneasa,plus sa nu cunosti pe nimeni,plus sa fi fata...deci cei care au posibilitatea sa mai ia pe cineva cu ei sa dea un semn...va intalniti undeva la mijloc si gata inca un membru in plus la protest

Şi aceşti susţinători crezi că ne ajută MORAL cu ceva ? Şi da în cazul meu aş veni cu orice din moment ce ştiu că acolo îmi sunt prieteni şi cunoştinţe care încearcă să facă ceva şi dacă îi pot ajuta , mă implic că la rândul meu poate şi eu am fost ajutată de ei ...şi chiar dacă nu îi cunoşteam ...dacă puteam ajuta cu , ceva ( mă repet ) mă implicam Şi apropo ...şi eu sunt fată deci ...care e faza cu fata ?

Last edited by DTH; 26-12-10 at 20:44.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:39   #612
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

foarte reprezentativa imaginea de mai sus...cred ca e o idee ok.
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:39   #613
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
nu am zis sa taci pasarico:*
sincer nu ma mai stresez....pasarica am deschis pc'ul pt ca ma intereseaza chestia asta care se discuta aicea intelegi...si gen nu trebuias a ma iei tu la ... ca am postat io repede..*****ie undeva ca nu am voie sa postez sau ce?
Ar trebuie sa ne respectam nu'i asa?Sau o ardem ca pe marginea santului la tara?
Si nu sunt generatia MC Donald's pt informatia ta pasarico:*

Hai pupis si vezi ca sunt altii pe forum aicea pe care ar trebui sa ii monitorizezi sa le verifici posturile)

Sectia 9 de politie))...
Eu iti zic o singura chestie si cu asta sper sa taci din acest moment ca tot ce faci e sa comentezi ca proasta....Eu cred ca nu stii cu cine orbesti si la cine comentezi cand o vezi pe Claudia mai bine faci o plecaciune...
Daca tot zici ca ai veni ca nush ce ca lalala mai bine vi si taci din gura e al doilea psot pe acest topic si am venit astazi nu ama flat ca era protestul din cauza ca nu aveam baterie la telefon si me-a parut foarte rau....
Dar voi fi prezent mereu...mult respect Sant0s mult repsect CLaudia si toti care vin la fiecare intalnire!
CU MULT RESPECT,Grin!
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:43   #614
Scricy HKS
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 413
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by roby wws View Post
eu nu incerc sa iau aparerea nimanui dar intr-un fel ii inteleg si pe ceilalti sustinatori care din diveerse motive nu vin...sincer akum tu ai veni doar cu mijlocul de transport de la nu stiu ghencea la baneasa,plus sa nu cunosti pe nimeni,plus sa fi fata...deci cei care au posibilitatea sa mai ia pe cineva cu ei sa dea un semn...va intalniti undeva la mijloc si gata inca un membru in plus la protest
+1 si chiar dak nu alimentati, tot puteti sa cumparati ceva din benzinarie si sa platiti in fise, ca sa nu mai fie vorba ca ati fost cu mana in fund


atasez si PSD ptr imaginea postata de sirAdrian
Attached Images
File Type: psd Untitled-1.psd (1.33 MB, 51 views)
Scricy HKS is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:47   #615
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Boicot Benzinărie , 26.12.2010 , ora 15.00 , Fântâna Mioriţa

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Acu' o ora am ajuns si eu in Bucale...
Bravo pentru editia secunda. Vad ca iar sunt comentatorii tipici anti - protest. Abia va astept sa va vaitati ca e viata de rahat in Romania!
am scris si pe celalalt TOPIC !!!

aceste PERSOANE ...care mai rau DEZAMAGESC prin posturile lor , numai trebuiesc date replici ! IGNORATILE ca si cum nu ar fi ! daca ii raspunzi deja ii dea prea multa atentie !!!

IGNORNTA este cea mai mare suferinta !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -