Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-10, 10:55   #1111
B.81.WGX
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 215
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Tazmaniak View Post
Baiatule,fara nici o suparare,dar nu pot sa ma abtin...de ce nu inveti tu in primul rand sa scrii cum trebuie?
omu' mai scrie si in graba, si mie mi se intampla sa scriu aiurea, desi mai bine prefer sa scriu de mana, decat la taste
B.81.WGX is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:04   #1112
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Tazmaniak View Post
Baiatule,fara nici o suparare,dar nu pot sa ma abtin...de ce nu inveti tu in primul rand sa scrii cum trebuie?
Fiecare scrie cum vrea si cum poate,nu esti tu profesor de romana sa il corecteziPoate se grabea,poate asa a vrut el sa scrie,tu chiar nu ai ce face acasa de stai sa corectezi lumea?
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:16   #1113
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Fiecare scrie cum vrea si cum poate,nu esti tu profesor de romana sa il corecteziPoate se grabea,poate asa a vrut el sa scrie,tu chiar nu ai ce face acasa de stai sa corectezi lumea?
MORPH_30 .... nu pot sa cred cata PROSTIE zace in UNII ....pala il F...grija ca nu scriu eu bine ? la mine sa referit ???

BAI BAIATULE ...cand oi invata si tu sa SCRII fara sa te uiti la tastatura atunci sa vorbesti , pana atunci fi tu GRAMATICALUL LIMBII ROMANE ca poate ajungi PROFESOR ONLINE !!!

PENTRU inteligenta ta din capul tau AFLA ca stiu sa SCRIU aproape la PERFECTIE si intro alta LIMBA ...ceea ce pentru tine e FOARTE GREU ,,ai ajuns la O VARSTA si iti permiti sa corectezi pe altii ca scriu mai repede si mai pune o LITERA in + sau - !!!
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:19   #1114
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Va rog nu deviati de la subiect .
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:20   #1115
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
MORPH_30 .... nu pot sa cred cata PROSTIE zace in UNII ....pala il F...grija ca nu scriu eu bine ? la mine sa referit ???

BAI BAIATULE ...cand oi invata si tu sa SCRII fara sa te uiti la tastatura atunci sa vorbesti , pana atunci fi tu GRAMATICALUL LIMBII ROMANE ca poate ajungi PROFESOR ONLINE !!!

PENTRU inteligenta ta din capul tau AFLA ca stiu sa SCRIU aproape la PERFECTIE si intro alta LIMBA ...ceea ce pentru tine e FOARTE GREU ,,ai ajuns la O VARSTA si iti permiti sa corectezi pe altii ca scriu mai repede si mai pune o LITERA in + sau - !!!
da,la tine sa referit.presupun....sper ca la faza cu prostia nu te'ai referit la mine))
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:24   #1116
B.81.WGX
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 215
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Fratilor, va rog, ce naiba, deja o dam in off-topic si s-ar putea sa se lase cu avertismente. Indemn la discutii pasnice, fara jignire la adresa persoanelor, si fara sa ii facem in mod involuntar pe altii agramati, inculti sau analfabeti. Va rog eu, opriti-va.
B.81.WGX is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:25   #1117
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
da,la tine sa referit.presupun....sper ca la faza cu prostia nu te'ai referit la mine))
nu DOAMNE FERESTE la INTELIGENTUL care a iesit din GROTA acuma ma refeream !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:26   #1118
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by B.81.WGX View Post
Fratilor, va rog, ce naiba, deja o dam in off-topic si s-ar putea sa se lase cu avertismente. Indemn la discutii pasnice, fara jignire la adresa persoanelor, si fara sa ii facem in mod involuntar pe altii agramati, inculti sau analfabeti. Va rog eu, opriti-va.
nu stiu de unde APAR bagatorii astia de seama si cum ia dus capul sa isi afca conturi pe ASEMENEA SITURI !!!

SE LASA CU AVERTISMETE ??? DE CE ?? ca se trezesc unii vorbind aiurea fara rost ???

4 tuning ce faci DORMI in loc sa ne sustii ???? MAI va face si reclama toate masinile care au SIGLA voastra in LUNETA !!!! macar o RECLAMA buna pusa pe situl dumneavoastra SAU macar dati si voi REPORTAJELE facute de TELEVIZIUNI ce se intampla in tara !!! TOTUSI sunt niste STIRI AUTO !!

AM UITAT , bagati dacii 1310 TUNATE cu ZAPADA !!! asta da STIRE !!!

Last edited by rover_cabrio; 31-12-10 at 11:28.
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:27   #1119
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Deci urmatoarea intalnire cand se face?)
Sa stiu sa ma inarmez cu maruntis
Si sa imi iau manusi) Ca ieri am murit de frigggg!!!!
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:28   #1120
stormsurfer

Stage 2
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 67
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
sustin ideea de luni,3 Ian dupa ora 17:00
sustin ideea blocarii statiilor Petrom&OMV
si o sugestie : cineva care are timp sa stranga toate materialele (foto&video+link-uri de pe sait-urile de presa care ne-au prezentat protestul) pe un blog pe care sa-l punem si in semnatura pe forumuri,e mai greu de urmarit threadul asta de catre cineva care aude ACUM de miscarea de protest si vrea sa vada ce s-a facut pana acum decat un blog in care totul e ordonat si unde nu se impiedica de discutii sterile si specimene de Gica-Contra care vor doar sa se dea in spectacol
ia sa vedem...ia cineva initiativa?
http://boicotbenzinarie.blogspot.com/

voi incerca sa-l updatez in limita timpului disponibil, inca nu am adunat pozele..
stormsurfer is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:30   #1121
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Deci urmatoarea intalnire cand se face?)
Sa stiu sa ma inarmez cu maruntis
Si sa imi iau manusi) Ca ieri am murit de frigggg!!!!
urmatoarea INTALNIRE trebuie sa ne hotaram TOTI aici pe FORUM , FACEBOOK , LISTE DE MESSENGER etc ...eventual ....sa mai vina si lumea din VACANTA ca multi sunt care au aflat DE EXEMPLU ieri si trebuie sa ii credem : SERVICIU , TREBURI PERSONALE , CUMPARATURI etc !!!

POATE sambata IMEDIATA din PRIMA saptamana a anului ??? adica pe 7-8 incolo sau cand cade !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:33   #1122
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Luni pe 3 ianuarie nu ar fi bine? Nu trebuie sa lasam nici sa treaca prea mult timp...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:35   #1123
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Luni pe 3 ianuarie nu ar fi bine? Nu trebuie sa lasam nici sa treaca prea mult timp...
Problema e ca pe 3 multi se intorc din vacanta/concediu si sunt obositi pana mea....dar tot nu m'a ascultat nimeni...in timpu asta cat stam sau pana mea...sa facem niste "fluturasi" sa ii impartim sa n'i se alature si mai multa lume
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:35   #1124
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
POATE sambata IMEDIATA din PRIMA saptamana a anului ??? adica pe 7-8 incolo sau cand cade !!!
Cred ca e prea tarziu...si ne uita lumea
Pe 3-4 ianuarie zic eu ca ar fii ok...majoritatea din cate stiu au liber si in acele zile
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 11:38   #1125
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

IDEE pentru urmatoarea INTALNIRE

o sa incerc sa iau BRECKUL familiei .....sa pun un COSTIUG in el si sa punem niste afise cu BENZINA , TAXA AUTO , SALARIILE RO etc !!!

cum sa procedam cu EL ? sa il confectional NOI ? sau sa punem bani 40-50 insi sa cum CEL mai ieftin e cam 180 lei daca nu ma insel APOI sa il DONAM cuiva care chiar are nevoie de el ???? TOTUSI este o fapta NOBILA !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -