mi-a placut. mi-am desfatat ochiu' cu 8 bubuline, fiecare cu personalitatea ei. fiecare intr-un oarecare stadiu (continuu) de pregatire, fiecare cu un propietar care e dispus sa "arunce" timp si bani intr-o bubulina. mercic la baieti pt. plimbarica in
coloana R5 bubulines pe aleile Bucurestiului, mercic lui RoSonic pentru artistul din spatele pozelor lui.

.
la mai mare si cu schimbari pe bubuline la viitoarea intalnire
PS: daca gasesc satisfacatoare calitatea pozelor manufacturate de mine cu telephonu', mai uploadez si eu.
PPS: felicitari organizatorilor pentru eveniment. mic, rece si placut. la mai mare, inca o data