Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-10, 12:59   #46
alexGTI
Audi Driver

Stage 5
 
alexGTI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,118
Member of:
[VW]
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Tuning Show Tg. Secuiesc 27-29 aug. 2010 parerea TA ...foto, video

Ca sa incheiem odata pt totdeauna discutia asta despre Anonymous, Z-ul si TT-ul au anuntat de cand am ajuns acolo vineri ca ei vor pleca duminica dimineata deoarece trebuiau sa ajunga in Bucuresti (unul dintre proprietari avea avion de prins).
Despre cazare, a fost alegerea noastra sa stam acolo, pentru ca ne-am gandit ca nu mai gasim nimic liber avand in vedere ca ne-am decis foarte tarziu sa participam si chiar daca ne organizam altfel cu transportul, tot nu lasam masinile peste noapte, pentru ca sincer ne era frica sa stea singure acolo.
Duminica nu a mai stat nici S3-ul expus, deoarece a vrut sa participe si la drag, dar din cauza ca softul de cursa al masinii nu a putut fi gata la timp, a preferat sa renunte.
Cat despre restul, nu cred ca mai are rost sa comentam, nu am facut decat sa va dam feedback-ul cerut, iar fiecare l-a interpretat asa cum a crezut el de cuvinta.
Cu riscul de a ma repeta, sper ca anul viitor sa iasa ceva si mai bun.
Mult succes!
__________________
Actual cars:
'11 Audi S3 - Revo | Milltek | H&R | Forge | 19" | Evo-MS
'11 Audi A1 - Custom paint | 18" | Black optics

Gone:
'08 VW Golf GTI - 285 BHP - Milltek | D2 | INJEN | MOTUL | Superchips
'05 Mini Cooper S Cabrio - 170 BHP - Eibach | Aero | Custom exhaust
alexGTI is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 22:11   #47
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Tuning Show Tg. Secuiesc 27-29 aug. 2010 parerea TA ...foto, video

As vrea ca aceste discutii "mai aprinse" sa nu ne fie luate in nume de rau. Membri care au fost ceva nemultumiti si-au spus anumite puncte de vedere, poate nu in cel mai elegant mod dar noi ca si club vrem sa fiti convinsi ca apreciem munca depusa si rezultatul final al evenimentului (tuning+drag). Cum orice lucru are un inceput si cum inceputurile intodeauna sunt grele va uram mult succes in continuare si la cat mai multe evenimente. Daca exista continuitate, cu siguranta si nivelul lor va creste de la un an la altul.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-10, 01:26   #48
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Tuning Show Tg. Secuiesc 27-29 aug. 2010 parerea TA ...foto, video

Si totusi , dupa 4 pagini nu am vazut un filmulet cu o cursa , X vs Y .. are cineva asa ceva sa posteze ?
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 06-09-10, 11:04   #49
Robert Coca
Peugeot Driver

Stage 5
 
Robert Coca's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 2,062
Member of:
[4Rally]
[PEUGEOT]
Default Re: Tuning Show Tg. Secuiesc 27-29 aug. 2010 parerea TA ...foto, video

Ai gresit topicul. Aici se vorbeste NUMAI despre tuning show.
Robert Coca is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -