Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 18-05-10, 17:49   #1
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default KB Rossocorsa Day III - Ferrari, Ferrari si iar Ferrari

KB Rossocorsa Day III - Ferrari, Ferrari si iar Ferrari

Daca ar fi sa numar toate Ferrari-urile pe care le-am vazut pana acum, mi-ar iesi destule, insa nu la fel de multe cate am putut vedea doar intr-o singura zi, duminica 16 mai 2010, la cea de-a treia editie KB Rossocorsa Day III.

Iar Ferrari-urile nu au fost singurele supercaruri prezente la aceasta intalnire: Maserati-urile, Chevy-urile, Dodge-urile si nu numai au raspuns de asemenea provocarii lansate de Club Scuderia.



KB Rossocorsa - III
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Credit Foto & Video: Teodor Gorea
__________________
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Old 18-05-10, 18:08   #2
Evoluzione
Saab Pilot


Stage 5
 
Evoluzione's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,635
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[FOTO]
[PEUGEOT]
Default Re: KB Rossocorsa Day III - Ferrari, Ferrari si iar Ferrari

Credit foto: eu. Dar video... ii Gorea Junior

Despre eveniment, a fost foarte frumos. Multe masini foarte frumoase... Ramane o amintire foarte buna! Totusi, pacat de organizatie.
Dupa un jumate de ora a venit Politia sa ridice masinile, pana la urma au pus doar amenzi dar au venit totusi cu niste camioane si dube). Masinile au intarziat, unele au ajuns o ora dupa eveniment... deci si startul s-a dat in intarziere.

PS. Masinile s-au dus in grup pana la castelul de la Vaux le Vicomte, unde s-a tinut petrecerea in privat
__________________
JET GALORE

˙qɐɐs ʇɐ op ǝʍ sɐ ʇsnɾ `ǝʌıʇɔǝdsɹǝd ʇuǝɹǝɟɟıp ɐ ɯoɹɟ sƃuıɥʇ ǝǝs noʎ uǝɥʍ sʞoo| ʇı ʍoɥ sı sıɥʇ
Evoluzione is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -