Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-09, 12:09   #121
crystip84

Stage 5
 
crystip84's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 333
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

am vazut eu bine sau ma insel.. taxa de participare e de 100ron/masina?
glumiti? in ungaria era ceva de genul 1500forinti dc nu ma insel... si 100e sa participi si la una si la alta adik king of europe.. si se desfasura pe 3 zile... aici pe 1 zi 25euro...mi se pare cam japca... dc era 50ron mai mergea ...dar 100...hmmm
macar se da vreun premiu?

Last edited by crystip84; 09-10-09 at 12:12.
crystip84 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 12:37   #122
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by crystip84 View Post
am vazut eu bine sau ma insel.. taxa de participare e de 100ron/masina?
glumiti? in ungaria era ceva de genul 1500forinti dc nu ma insel... si 100e sa participi si la una si la alta adik king of europe.. si se desfasura pe 3 zile... aici pe 1 zi 25euro...mi se pare cam japca... dc era 50ron mai mergea ...dar 100...hmmm
macar se da vreun premiu?
frate iti sugerez sa iti pastrezi opiniile pentru tine. informatiile de acolo au calitate informativa si trebuiesc luate ca atare. aici nu esti la piata sa negociezi.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 12:45   #123
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by crystip84 View Post
am vazut eu bine sau ma insel.. taxa de participare e de 100ron/masina?
glumiti? in ungaria era ceva de genul 1500forinti dc nu ma insel... si 100e sa participi si la una si la alta adik king of europe.. si se desfasura pe 3 zile... aici pe 1 zi 25euro...mi se pare cam japca... dc era 50ron mai mergea ...dar 100...hmmm
macar se da vreun premiu?
pai si daca dadeai 100 euro ptr 3 zile ... ce ti se pare aiurea sa dai 23 euro ptr 1 zi ???
daniwmk is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 12:50   #124
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by crystip84 View Post
am vazut eu bine sau ma insel.. taxa de participare e de 100ron/masina?
glumiti? in ungaria era ceva de genul 1500forinti dc nu ma insel... si 100e sa participi si la una si la alta adik king of europe.. si se desfasura pe 3 zile... aici pe 1 zi 25euro...mi se pare cam japca... dc era 50ron mai mergea ...dar 100...hmmm
macar se da vreun premiu?

Voi incerca sa enumar cateva idei despre pretul fabulos de 100 de lei, pret care te-a lezat tare vad:

1)este aeroport, nu strada inchisa (deci platesti chirie / mp );
2)pompieri gata pentru interventii, ambulanta;(esti obligat sa ai acolo autospeciale, in caz de pericole);
3)firma de securitate (sa nu crezi ca vine unu' sa stea gratis acolo cu niste garduri)
4)instalatia de cronometrare(inchirierea sa stii ca este scumpa. Nu sta unu' cu un 3310 sa cronometreze timpii ci este ceva profi)
5)japca vad ca faci TU, la fiecare post de-al tau pe acest thread.


Te rog sa-ti pastrezi gandurile pentru tine de acum inainte Daca ai ceva concret si constructiv de zis, e OK. Daca nu, limiteaza-te. Astfel, ne-ai scuti pe toti de un efort in plus.

Salutare.
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 13:04   #125
Andreea13
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Andreea13's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,114
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

macar de bani aia te dai pana iti sar rotile .
Andreea13 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 13:09   #126
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Voi incerca sa enumar cateva idei despre pretul fabulos de 100 de lei, pret care te-a lezat tare vad:
Chiar nu trebuie sa-i explici nimic frate...Nimeni nu este obligat sa participe..

Mor pe aceste comentarii care nu fac altceva decat sa creasca numarul de pagini la un topic...

Hai sa luam ca atare ce ni se ofera sa nu mai comentam "aiurea in tramvai"..
kimi is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 13:32   #127
ianyST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 152
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

salut baieti

pentru toti cei care au masini de expo am pregatit si o cupa pentru cea mai reusita masina!

toti cei care vor sa intre la expo (dar nu se dau la drag) taxa de participare va fi de 20 lei
ianyST is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 13:44   #128
crystip84

Stage 5
 
crystip84's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 333
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Voi incerca sa enumar cateva idei despre pretul fabulos de 100 de lei, pret care te-a lezat tare vad:

1)este aeroport, nu strada inchisa (deci platesti chirie / mp );
2)pompieri gata pentru interventii, ambulanta;(esti obligat sa ai acolo autospeciale, in caz de pericole);
3)firma de securitate (sa nu crezi ca vine unu' sa stea gratis acolo cu niste garduri)
4)instalatia de cronometrare(inchirierea sa stii ca este scumpa. Nu sta unu' cu un 3310 sa cronometreze timpii ci este ceva profi)
5)japca vad ca faci TU, la fiecare post de-al tau pe acest thread.


Te rog sa-ti pastrezi gandurile pentru tine de acum inainte Daca ai ceva concret si constructiv de zis, e OK. Daca nu, limiteaza-te. Astfel, ne-ai scuti pe toti de un efort in plus.


Salutare.
Prietene .. am zis doar ca mi se pare cam mult.. nu trebuie sa sari ca ars..si la constanta s-a inchiriat aeroport si a fost 50 ron.. e un + la voi cronometrarea... Si daca ai fi fost in ungaria ai fi stiut ce vb ... aveti pista tratata cumva si nu stiam? aveti pista disponibila non-stop cum a fost acolo? pe 3 zile ..unde noaptea erau libere ,un fel de ilegale...
Si nu mai zii ca fac japca cu fiecare post ..ca nu ti-am furat nimic din buzunar de la tine si nici de la altul... ca sa te dai tu cu parerea despre posturile mele... sau esti vreun comunist si nu avem drepturi la pareri...

Last edited by crystip84; 09-10-09 at 13:49.
crystip84 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 13:54   #129
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by crystip84 View Post
Prietene .. am zis doar ca mi se pare cam mult.. nu trebuie sa sari ca ars..si la constanta s-a inchiriat aeroport si a fost 50 ron.. e un + la voi cronometrarea... Si daca ai fi fost in ungaria ai fi stiut ce vb ... aveti pista tratata cumva si nu stiam? aveti pista disponibila non-stop cum a fost acolo? pe 3 zile ..unde noaptea erau libere ,un fel de ilegale?
Si nu mai zii ca fac japca cu fiecare post ..ca nu ti-am furat nimic din buzunar de la tine si nici de la altul... ca sa te dai tu cu parerea despre posturile mele... sau o fi vreun comunist si nu avem drepturi la pareri...
Daca iti exprimai parerea la un mod civilizat, era o treaba La constanta a fost 50 de lei, intr-adevar... insa nu s-a tinut pe pista de aeroport cursa, daca iti aduci tu bine aminte. Nu vreau sa intram din nou in acele discutii. Nu au fost premii in bani pentru castigatori.
Stai linistit ca stiu exact la ce te referi cu Ungaria. La un astfel de eveniment, sponsorii practic pot "fixa" taxa de inscriere. Daca aveam sponsori cu o putere mare de investitie, nu era nimeni nebun sa ceara atatia bani (adica un milion) pentru participare.)))
Concluzie: vrei sa vii, esti invitatul nostru. Nu vrei, strict problema ta Te rog inceteaza cu posturile legate de subiectul asta. Este un thread de informare pentru public insa deja se aproprie de 10 pagini pline de reclamatii, dupa parerea mea, nejustificate.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 14:07   #130
neo871

Stage 2
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 37
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
...Este un thread de informare pentru public insa deja se aproprie de 10 pagini pline de reclamatii, dupa parerea mea, nejustificate.
Corect! Mai bine ne bucuram ca are loc evenimentul!
neo871 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 14:25   #131
crystip84

Stage 5
 
crystip84's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 333
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Daca iti exprimai parerea la un mod civilizat, era o treaba La constanta a fost 50 de lei, intr-adevar... insa nu s-a tinut pe pista de aeroport cursa, daca iti aduci tu bine aminte. Nu vreau sa intram din nou in acele discutii. Nu au fost premii in bani pentru castigatori.
Stai linistit ca stiu exact la ce te referi cu Ungaria. La un astfel de eveniment, sponsorii practic pot "fixa" taxa de inscriere. Daca aveam sponsori cu o putere mare de investitie, nu era nimeni nebun sa ceara atatia bani (adica un milion) pentru participare.)))
Concluzie: vrei sa vii, esti invitatul nostru. Nu vrei, strict problema ta Te rog inceteaza cu posturile legate de subiectul asta. Este un thread de informare pentru public insa deja se aproprie de 10 pagini pline de reclamatii, dupa parerea mea, nejustificate.
imi cer scuze daca am jignit pe cineva ...sunt constient ca munceste o gramada de lume pentru un eveniment ca acesta .. eu o sa vin ..o sa particip de data asta la grupa mica... in viit cand o sa mai fie o sa vin la grupa mare cu rechinii.. si sa o tineti tot asa...
crystip84 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 15:06   #132
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Sa nu se creada ca cineva ajunge bogat din banii de inscrieri, a enumerat maus mai sus cam ce costuri implica organizarea unei curse.Daca zici ca 23 de euro la koe e bine 23x42200 egal 970.600rol,organizatorii cer cu 29.400rol mai mult,crezi ca e mult?.Haide fratilor sa lasam calculele in bugetul lu' unu si lu' altu' si sa ne vedem de treaba noastra,facem curse nu cursuri de contabilitate.Ia sa ne gandim bine oare ce sponsori are koe si ce sponsori au organizatorii,si deabea dupaia facem calcule.Cand o sa se uite si lumea la cei implicati si pasionati de fenomenul asta ca la niste sportivi ca pana la urma asta suntem atunci poate o sa avem mai multe conditii ,precum ungurii de la KOE.
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 15:12   #133
crystip84

Stage 5
 
crystip84's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 333
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

pana una alta se fac preinscrieri ceva?
crystip84 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 15:24   #134
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Quote:
Originally Posted by crystip84 View Post
pana una alta se fac preinscrieri ceva?
Initial acest thread era pt anunt si preinscrieri(fiecare isi anunta prezenta)....dar in cel mai pur stil romanesc a devenit o balacareala totala.O singura rugaminte am..."TOTI CARE AVETI CEVA DE COMENTAT LEGAT DE PRET,DE GRUPE SAU DE ORICE.....VA ROG SA NU VA DERANJATI SA VENITI.....CEI CARE ISI DORESC SA SE DEA LA CURSE.....II ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE"


Sper sa mai scada frecventa posturilor mizerabile pline de rahat debitat de minti odihnite.
__________________
Dacia Nova 2.0 16v Turbo on gt28rs....Rats on Cocaine...E34 Turbo....Porumbar turbo fara blocant
Imi deschid bordel!!!
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 09-10-09, 15:27   #135
t@uru
Renault Driver

Stage 5
 
t@uru's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,126
Member of:
[RENAULT]
[PEUGEOT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Delta Speedline Challenge 3 - AMANATA pt. 25 Octombrie 2009

Eu prezent la S2.

Renault 5 GT Turbo motor 1.4T de fabrica
t@uru is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -