Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-09, 23:00   #406
gazaruyo

Stage 5
 
gazaruyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 589
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by AG-91-AFU View Post
la 2 ursuleti in loc de un far are o kestie iesita.....ma lumineaza si pe me cineva?ce este aia?

si eu m-am uitat la treaba asta si banuiesc, ca este farul scos si e un tub pt. a aduce mai mult aer in filtru.
gazaruyo is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:00   #407
taz.frkz

Stage 5
 
taz.frkz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 692
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

vlad cu M3 .. .am fost si eu de dim tot la start.. ti'am facut si poze multe. Dar a venit gratian si mi'a zis ca inafara de taxi sa nu se mai dea nimeni cu pasageri iar mai trz nu aveam bani la mine ) . Daca e sa iti dau pozele da'mi un pm cu idul de messenger.
__________________
lookin for photosessions
Photography


taz.frkz is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:02   #408
WVM M3

Stage 3
 
WVM M3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 82
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by Victor Lazea View Post
Man sti cum se zice,cel mai destept cedeaza,asa ca forget about it...nu merita sa va certati pentru nimicuri.
Da u`r right...Mariane te salut si toate cele bune la fel si celebrului Claudiu NSL
WVM M3 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:02   #409
taz.frkz

Stage 5
 
taz.frkz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 692
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

la unu din ursi .. la RLG era filtru de aer. Iar la celalalt nu m'am uitat atent.
taz.frkz is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:04   #410
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

la toti erau filtrele de aer...si dupa filtre veneau turbine (la unii )
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:06   #411
WVM M3

Stage 3
 
WVM M3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 82
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by gazaruyo View Post
poti explica te rog care este treaba cu taxi drift? nu ce inseamna! cum se procedeaza cu abonarea sau inscrierea , ca ma intereseaza si pe mine pe data viitoare.
Da ok,iti explic : Taxi drift se organizeaza la un moment dat intr`o pauza de antrenamente cand anumiti piloti isi pot pune masiniile la dispozitie pentru a "drifta" alaturi de unul dintre spectatori.Asta insemnand ca spectatorul va sta in dreapta sau stanga,dupa caz,in orice caz nu la volan
Taxa este una fixa de 50 RON si este stabilita de conducerea 4tuning.
Cand va urma Taxi-Drift ,Gratian anunta la microfon unde sa se stranga doritorii.
Cam despre asta era vorba.Sper ca te`am lamurit
WVM M3 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:08   #412
gazaruyo

Stage 5
 
gazaruyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 589
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by WVM M3 View Post
Da ok,iti explic : Taxi drift se organizeaza la un moment dat intr`o pauza de antrenamente cand anumiti piloti isi pot pune masiniile la dispozitie pentru a "drifta" alaturi de unul dintre spectatori.Asta insemnand ca spectatorul va sta in dreapta sau stanga,dupa caz,in orice caz nu la volan
Taxa este una fixa de 50 RON si este stabilita de conducerea 4tuning.
Cand va urma Taxi-Drift ,Gratian anunta la microfon unde sa se stranga doritorii.
Cam despre asta era vorba.Sper ca te`am lamurit

ok am inteles! ms de lamurire! am crezut ca se fac liste dinainte sau trebuie sa iei legatura cu concurentul. ms incaodata!
gazaruyo is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:09   #413
WVM M3

Stage 3
 
WVM M3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 82
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by Reme View Post
salut! masina e gri mat, nu maro! baiatul care a venit cu ea, e pentru prima data la un drift show (participant)! bafta in continuare!
Salut!Da,am vazut evolutia sa a crescut din ce in ce mai mult felicitari lui.Si eu sunt la a doua competitie de gen Si ok era gri mat,imi cer scuze
WVM M3 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:11   #414
WVM M3

Stage 3
 
WVM M3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 82
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by big_ballz View Post
Pacat..oricum..pana sapt viitoare pune macar un batz de mop pe post de frana de mana si da mai mult din tine ca e pacat de masina aia[pe tine nu te cunosc]..tree sa dai tot ce e mai bin din m3-ul ala..bafta si respect din partea mea!
Multumesc mult....Masina are frana de mana hidraulica,deci nu are ....Necesita o frana de mana pe cablu pentru asa ceva...poate pe viitor oricum acum sezonul este ca si terminat poate la primavara alta masina sau chiar asta Multumesc mult pentru urari si respect si tie!
WVM M3 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:15   #415
WVM M3

Stage 3
 
WVM M3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 82
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

:
Quote:
Originally Posted by geo_bebico View Post
Salut. In primul rand felicitari lui WVM M3. Ai fost cel mai tare!
Vin si eu cu cateva poze de la accident.
Ma..pe bune acum am fost tare ...dar la coada acolo sa fim seriosi eu iti multumesc inmiit de apreciere dar sincer am fost slab in comparatie cu altii...Unii meritau mult mai mult ..cum ar fii Marius KNS`ul...sincer acolo s`a comis o nedreptate...in fine..eu mai am de invatat...
WVM M3 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:19   #416
big_ballz

Stage 5
 
big_ballz's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 590
Member of:
[2 Roti]
[Virtual Tuning]
[FORD]
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by WVM M3 View Post
:

Ma..pe bune acum am fost tare ...dar la coada acolo sa fim seriosi eu iti multumesc inmiit de apreciere dar sincer am fost slab in comparatie cu altii...Unii meritau mult mai mult ..cum ar fii Marius KNS`ul...sincer acolo s`a comis o nedreptate...in fine..eu mai am de invatat...
pai invata ca ai cu ce..si lasa emotiile k o faci in primul rand pt tine..lasa publicu` cad esti la volan..de public te ocupi dupa..am vazut k e la moda sa deschizi geamu si sa ridici un deget..de preferat nu ala mijlociu)
__________________
big_ballz is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:22   #417
WVM M3

Stage 3
 
WVM M3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 82
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Quote:
Originally Posted by big_ballz View Post
pai invata ca ai cu ce..si lasa emotiile k o faci in primul rand pt tine..lasa publicu` cad esti la volan..de public te ocupi dupa..am vazut k e la moda sa deschizi geamu si sa ridici un deget..de preferat nu ala mijlociu)
Nu stiu ce deget trebuie sa ridic si da o fac pentru mine din pasiune pentru frumos...ma dadeam la 402 metrii pana acum dar gata nu ma mai dau never la la linie...decat de`a latu` ies acum mai vorbim maine despre aceasta pasiune comuna ..pe mine m`a acaparat
WVM M3 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:27   #418
krsN1

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 124
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

La vitantis daca mai are timp WVM_m3 as vrea si eu 5 ture cu el Sper sa numai ploua weekendul viitor :d .respect tuturor drifterilor
krsN1 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:28   #419
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Care au fost castigatori de la "expo" sau mai bine zis "expozitie in ploaie" am inteles ca au fost ceva premii si acolo cu toate ca nu se poate numi expozitie avand in vedere ca masinile au stat ca in parcare la supermarket si afara turna cu galeata (am plecat mai devreme si nu am apucat festivitatea de premiere)
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 04-10-09, 23:30   #420
big_ballz

Stage 5
 
big_ballz's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 590
Member of:
[2 Roti]
[Virtual Tuning]
[FORD]
Default Re: 4TuningFESTIVAL 2009 - 3-4 octombrie - Baneasa Shopping City

Stie cineva vr1 thread cu masina lui DOBRE??..as vrea sa aflu si yo mai multe detalii despre masina lui..mi-a placut mult de tot omu` azi..FORTZA DOBREE!!))
big_ballz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -