Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-09, 22:32   #616
pikollo

Stage 3
 
pikollo's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 160
Member of:
[FullSpeed Racing]
[AUDI]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

da vreu sa vina s3 :P
pikollo is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 22:35   #617
UnDracK

Stage 2
 
UnDracK's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 36
Member of:
[FORD]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Bun bun....iti urez bafta si sa-ti vina cat mai repede
UnDracK is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 22:37   #618
GearHead

Stage 1
 
GearHead's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 22
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Cateva poze si de la noi. Sunt mai artistice asa

plus, o poza surpriza..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.png
Views:	64
Size:	844.3 KB
ID:	1136370   Click image for larger version

Name:	2.png
Views:	55
Size:	802.3 KB
ID:	1136371   Click image for larger version

Name:	3.png
Views:	69
Size:	1.04 MB
ID:	1136372  

Click image for larger version

Name:	4.png
Views:	185
Size:	955.9 KB
ID:	1136373   Click image for larger version

Name:	5.png
Views:	194
Size:	910.8 KB
ID:	1136374   Click image for larger version

Name:	6.png
Views:	146
Size:	834.4 KB
ID:	1136375  

Click image for larger version

Name:	7.png
Views:	89
Size:	754.2 KB
ID:	1136376   Click image for larger version

Name:	amalia.png
Views:	166
Size:	755.7 KB
ID:	1136389  
GearHead is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 23:03   #619
AG28GNY

Stage 1
 
AG28GNY's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 11
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

felicitari pikolo pt eveniment...multumesc pt "injuraturi" criticilor...si multumesc pt sfaturi unora dintre voi...."sigla"

bafta si respect....

PS: claudiu daca erai baiat destept...veneai la mine si imi spuneai...tinere da jos sigla aia ca nu da bine si ce este scrie acolo n`are treaba cu masina ta...dar ai dat dovada de incultura si de multe alte chestii aiurea....
AG28GNY is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 23:23   #620
Kasp3r

Stage 5
 
Kasp3r's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 563
Member of:
[FullSpeed Racing]
[FORD]
[RENAULT]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

acum sa ma laud si eu cu 2...3 poze
1. Eu Si Nikola
2.Eu cu 2 baieti :P:P HAI & KNS ...
3.Gasca FullSpeed Racing impreuna cu Necula si baieti lui
4. La fel ca la punctul 3.
5. La fel ca la punctele 3. si 4. )
6. GAsca FullSpeed & Gratian & Andreea :P
7. Eu Si Gratian ( scuze vorbeam in timp ce se facea poza :P)
8. Eu facand poze undeva in stanga )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_3212.jpg
Views:	117
Size:	41.9 KB
ID:	1136476   Click image for larger version

Name:	IMG_3283.jpg
Views:	161
Size:	66.4 KB
ID:	1136477   Click image for larger version

Name:	IMG_3330.jpg
Views:	108
Size:	73.0 KB
ID:	1136478  

Click image for larger version

Name:	IMG_3332.jpg
Views:	76
Size:	73.6 KB
ID:	1136479   Click image for larger version

Name:	IMG_3334.jpg
Views:	79
Size:	78.2 KB
ID:	1136480   Click image for larger version

Name:	IMG_3337.jpg
Views:	115
Size:	72.8 KB
ID:	1136481  

Click image for larger version

Name:	IMG_3338.jpg
Views:	123
Size:	55.9 KB
ID:	1136482   Click image for larger version

Name:	IMG_2893.jpg
Views:	120
Size:	165.3 KB
ID:	1136483  
__________________

I`Love My Car !!!
Kasp3r is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 23:25   #621
Marius_mym89

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,620
Member of:
[VW]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by AG28GNY View Post
felicitari pikolo pt eveniment...multumesc pt "injuraturi" criticilor...si multumesc pt sfaturi unora dintre voi...."sigla"

bafta si respect....

PS: claudiu daca erai baiat destept...veneai la mine si imi spuneai...tinere da jos sigla aia ca nu da bine si ce este scrie acolo n`are treaba cu masina ta...dar ai dat dovada de incultura si de multe alte chestii aiurea....
acum pe bune man... ai o masina frumoasa, dar... sigla aia o strica, adica...n-are nici o legatura cu masina. Gadeste-te cum ai reactiona tu daca ai vedea o Dacie fie ea si 1300 modificata cu gust si ai vedea ca are in fata o sigla de BMW, tu ce ai zice? Care ar fi prima ta reactie? gandeste-te putin.... Bafta! Sper sa nu mi-o iei in nume de rau.
Marius_mym89 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 23:42   #622
gbrheaton

Stage 5
 
gbrheaton's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 852
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
referitor la ceea ce spui tu aici, cu injuriiloe si alte chestii de genu asta.....stateam pe langa iesire si ii tot auzeam pe "drifterii" din public cum comentau, exact cand sa ma mut , intrase Vlad_RLG sa dea si el si au inceput 2 baietasi din public " mama frate, a intrat iar handicapatul ala care nu are nicio treaba cu masinile" fara sa stau pe ganduri...direct la el m-am dus....a fost o chestie care m-a deranjat foarte tare si daca mai erau si alti baieti acolo...imi e frica sa zic ce iesea....

asa ca , oameni buni....baiatul este de apreciat ca incearca din rasputeri sa faca si el si sa dea cel mai bine...sa scoata toti ficatii masinii aleia....fiind singurul pilot cu un mic handicat, trebuie apreciat...unii zic ca nu prea da bine, ok frate, incearca si el vrea sa invete...are de unde sa invete....baga bani in masina k sa vina la aproape foecare eveniment pe o raza de 300km +/-, isi doreste sa ajunga sus si e constient ca trebuie sa munceasca....

RESPECT pt tovarasul Vlad, daca citesti acest mesaj de aici....noi suntem langa tine ( stii bine la cine ma refer, baietii de la intoarcere) eu cel putin la inceput cand te-am cunoscut ai vazut, eram la antrenamente....si usor usor pe parcurs.....o sponsorizare, o guma....stii tu la ce ma refer...nu te mai lua dupa ce zic astia "mari" pe aici.....bagati.......baga numai a 1a , nu marsalier....capu sus....Bafta si respest tuturor baietiilor!!!!!!!!!!!!!!
ptr mine vlad este un om normal..dupa cum am spus toti avem probleme! il admir ptr ceea ce este si ce face...astia care zic "iar a intrat / sau alte prostii" ar da si chilotii dupa ei sa fie la volan macar o data...capu sus vlad si vb pe mess!
gbrheaton is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 23:49   #623
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

BRAVO VLAD RLG!!! Daffy ai perfecta dreptate! Eu il admir pe om...eu nu stiu ce oameni sunt cei care blameaza cand vad asa ceva...nu mai vreau sa dezbat caci si eu procedam exact la fel ca tine daca ii auzeam...poate ca pe mine nu avea cine sa ma opreasca...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 23:51   #624
gbrheaton

Stage 5
 
gbrheaton's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 852
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
BRAVO VLAD RLG!!! Daffy ai perfecta dreptate! Eu il admir pe om...eu nu stiu ce oameni sunt cei care blameaza cand vad asa ceva...nu mai vreau sa dezbat caci si eu procedam exact la fel ca tine daca ii auzeam...poate ca pe mine nu avea cine sa ma opreasca...
da eu am deschis subiectu despre vlad....multi "carnatei" ar da sa fie la volan si sa faca ce face si rlg
gbrheaton is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 02:10   #625
Vlad_18RLG

Stage 5
 
Vlad_18RLG's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 713
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Salutare!
In primul rand vreau sa felicit Full Speed Racing pt acest eveniment si pt organizare! A fost exact ca la prima editie, totul super.
In al 2-lea rand, tin sa multumesc celor care m-au felicitat cat si driferilor: hai (datorita lui am ajuns aici), kns, mouse, calin, traian, dobre(Fortzaaaa!!) pt sustinere (scuze ca nu v-am scris pe toti, va stiti voi)
Referitor la cei din public care si-au spus punctul de vedere cu voce tare... fiecare cu parerea lui. Le transmit un mesaj: sa spunem vorbe in vant e usor, dar sa faci ceea ce facem noi, nu prea.
Handicapul pe care il am nu ma opreste sa imi continui pasiunea pt drift, iar vorbele, si bune si rele, ma ambitioneaza si mai tare sa continui ce am inceput. Vreau sa multumesc si publicului, ati fost extraordinari, nimic nu e mai frumos ca atunci cand esti pe pista sa fii aplaudat de atatia oameni.
Sper ca anul viitor, sa nu lipsesc de la evenimentele 4 tuning, si pana in primavara sa aduc mici imbunatatiri masinii, in special o frana de mana hidraulica, pt ca te ajuta foarte mult, si alte lucruri pe care nu le voi spune acum .
Inca o data va multumesc, si tineti minte: PASIUNEA RUPE TOT!
__________________

.....
......... BMW E30 318i Cabrio - RLG
..........BMW E30 325iX - Drift Car Under Construction
Vlad_18RLG is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 02:15   #626
gbrheaton

Stage 5
 
gbrheaton's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 852
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by Vlad_18RLG View Post
Salutare!
In primul rand vreau sa felicit Full Speed Racing pt acest eveniment si pt organizare! A fost exact ca la prima editie, totul super.
In al 2-lea rand, tin sa multumesc celor care m-au felicitat cat si driferilor: hai (datorita lui am ajuns aici), kns, mouse, calin, traian, dobre(Fortzaaaa!!) pt sustinere (scuze ca nu v-am scris pe toti, va stiti voi)
Referitor la cei din public care si-au spus punctul de vedere cu voce tare... fiecare cu parerea lui. Le transmit un mesaj: sa spunem vorbe in vant e usor, dar sa faci ceea ce facem noi, nu prea.
Handicapul pe care il am nu ma opreste sa imi continui pasiunea pt drift, iar vorbele, si bune si rele, ma ambitioneaza si mai tare sa continui ce am inceput. Vreau sa multumesc si publicului, ati fost extraordinari, nimic nu e mai frumos ca atunci cand esti pe pista sa fii aplaudat de atatia oameni.
Sper ca anul viitor, sa nu lipsesc de la evenimentele 4 tuning, si pana in primavara sa aduc mici imbunatatiri masinii, in special o frana de mana hidraulica, pt ca te ajuta foarte mult, si alte lucruri pe care nu le voi spune acum .
Inca o data va multumesc, si tineti minte: PASIUNEA RUPE TOT!
ptr mine esti un om normal....toti avem probleme nu esti singurul! de asta te admir dupa cum tiam zis si pe mess...ambitia! te asigur ca stiu cum e sa ai un handicap...cu toate ca nu arati iti e greu....dar pe mess cand ti-am spus ca esti "tare" mam referit la caracter...stii sa ti capu sus mereu....tineo tot si rupe tot ce prinzi...."ursu nu moare niciodata "
gbrheaton is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 06:47   #627
pyranha_1984

Stage 5
 
pyranha_1984's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,012
Member of:
[Opel]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Vlade .... mergi inainte .... ca esti tare
pyranha_1984 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 06:49   #628
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by Vlad_18RLG View Post
Salutare!
In primul rand vreau sa felicit Full Speed Racing pt acest eveniment si pt organizare! A fost exact ca la prima editie, totul super.
In al 2-lea rand, tin sa multumesc celor care m-au felicitat cat si driferilor: hai (datorita lui am ajuns aici), kns, mouse, calin, traian, dobre(Fortzaaaa!!) pt sustinere (scuze ca nu v-am scris pe toti, va stiti voi)
Referitor la cei din public care si-au spus punctul de vedere cu voce tare... fiecare cu parerea lui. Le transmit un mesaj: sa spunem vorbe in vant e usor, dar sa faci ceea ce facem noi, nu prea.
Handicapul pe care il am nu ma opreste sa imi continui pasiunea pt drift, iar vorbele, si bune si rele, ma ambitioneaza si mai tare sa continui ce am inceput. Vreau sa multumesc si publicului, ati fost extraordinari, nimic nu e mai frumos ca atunci cand esti pe pista sa fii aplaudat de atatia oameni.
Sper ca anul viitor, sa nu lipsesc de la evenimentele 4 tuning, si pana in primavara sa aduc mici imbunatatiri masinii, in special o frana de mana hidraulica, pt ca te ajuta foarte mult, si alte lucruri pe care nu le voi spune acum .
Inca o data va multumesc, si tineti minte: PASIUNEA RUPE TOT!
dupa tot discursul asta se merita un singur cuvant :


FORTAAAAAAAAAAAA !!!!
RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 07:49   #629
ciprian.20

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 203
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

bravo baieti !! a fost un show super si la Pitesti si abia astept sa va revad la actiune.cat despre RLG nu am decat admiratie si respect pt tot ce face.bravo si tine-o tot asa.
ciprian.20 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 08:28   #630
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

d-asta ti se face scarba sa mai vi la evenimente.....de toti taranii,cocalarii, mancatori de seminte ,drifteri innascuti.....nu au bani sa treaca strada ,nu au o chifla in stomac ,dar comenteaza despre cum dau anumiti baietii..unul il barfea pe lafu ca nu stie sa contrleze V8 apoi a dat-o din cola in fanta


ALOOOOOOOOO taranilor omul are mic handicap,dar asta nu il impiedica sa isi faca damblaua..ati stat de vb cu el sa vedeti ce baiat de treaba e?....ce repede iti sare in ajutor daca ai nevoie?.....eu l-am cunoscut la evenimente si apreciez munca care o depune pt a obtine rezultate mai bune.....****&^ gura de jeguri penale care umbalati cu RATB si veniti sa va dati cu parerea despre alti...daca aveti cascaval,faceti-va o masina si intrati si voi .....sau umblati cu daciile cu neoane sub ele ...tunning frate......

zdrentelor.........

sint f. nevos acum si ma abtin sa injur..scz de limbaj dar nu pot sa ma abtin...cu riscul de a lua ban....dar s-ar rezolva si asta prin alte mii de conturi facute

PANARAMELOR..................
__________________



contact 0766-671407

Last edited by jakal; 20-10-09 at 08:31.
jakal is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -