Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-07-08, 20:12   #31
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

Quote:
Originally Posted by joe_infect View Post
se pare ca putini interesati sunt si dupa condensatoare si seturi de cabluri de mai sus , sa va atrag atentia putin va fac o promotie , primul care comanda un set de cablu 4 AWG si un condensator de 1 farad le primeste ambele la 299 ron si taxa postala o platesc eu . acum sa vedem cine e primu ...

mai e valabil?
valib is offline  
Old 15-07-08, 20:54   #32
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

DA ! promotie valabila a cam trecut timp de cand am pus dar inca e valabil ca nu a aparut primul cumprator de pe 4 tuning
joe_infect is offline  
Old 30-11-08, 20:21   #33
MS 87 PIJ
Skoda Driver

Stage 5
 
MS 87 PIJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of:
[SKODA]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

salut re se 15` la ce pret aveti ?
MS 87 PIJ is offline  
Old 24-12-08, 07:06   #34
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

MS 87 PIJ ai pm
joe_infect is offline  
Old 30-12-08, 09:27   #35
robisavage

Stage 5
 
robisavage's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,107
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

ma int art. RE 6 Comp de pe reaudio.ro. este in stoc si la ce pret?
robisavage is offline  
Old 06-01-09, 07:48   #36
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

scuze de raspuns intarziat , este pe stoc , pretu este 599 ron
joe_infect is offline  
Old 08-03-09, 21:01   #37
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

in 2009 au aparut multe produse noi care pana acum nu au fost disponibili in Europa
Noutate pt cei care doresc o putere deosebita de la firma Japoneza u Dimesnion seria DB va ofera 5600 watt RMS pe 13,8 volti pe o impedanta de 1 Ohm
Tot in curand o sa apara amplificatoare de la firma POWERBASS care anul acesta a modificat amplificatoarele sa corespunda normelor europene si sa se poata vinde oficial si in Europa nu numai in USA
si inca o noutate de la o firma mare in domeniul car audio , este vb despre firma RE audio care din 2009 martie nu numai difuzoare si subwoofere profesionale fabrica ci a scos pe piata prima serie de amplificatoare ,care o sa fie la fel de profesional ca si restul produselor cu o dinamica si stabilitate deosebita .
Amplificatoarele respective din luna aprilie o sa fie disponibile si in Romania .
Pt mai multe detalii despre produse vizitati www.powerbass.ro sau intrebati pe mine ID joe_infect
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sample.jpg
Views:	62
Size:	35.4 KB
ID:	822657   Click image for larger version

Name:	2000de_flat.jpg
Views:	75
Size:	110.9 KB
ID:	822658   Click image for larger version

Name:	ASA-2200_1D.jpg
Views:	77
Size:	17.2 KB
ID:	822659  

joe_infect is offline  
Old 16-06-09, 11:53   #38
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

eu am un difuzor RE se 12.. e cat d cat bun ? din ce gama e ?
B-14-BYE is offline  
Old 08-10-09, 15:30   #39
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: Promotie la RE audio , USAmps , µDimension si Powerbass. De acum si in Romania!

Quote:
Originally Posted by B-14-BYE View Post
eu am un difuzor RE se 12.. e cat d cat bun ? din ce gama e ?
Seria SE este din gama medie de la RE audio. dupa parerea mea este un difuzor de calitate care satisface foamea de bass multor maniaci si este si una dintre favoritele mele .
cat de mult corespunde asteptarilor tale asta probabil poti sa ne spui si tu daca le mai ai dupa atata timp de ascultare si ai avut si un amplificator care sa le miste asa cum trebuie .
am cam intarziat putin cu raspunsul dar de o vreme nu am mai trecut pe forum .

Cat de curand o sa revin cu mai multe produse noi la prezentat in promotie de criza .
joe_infect is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -