Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-11-08, 12:05   #181
s3by
Midnight Racers Member

Stage 5
 
s3by's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 334
Member of:
[Midnight Racers]
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[RENAULT]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Un pret pentru Ford Fiesta rs1800 din 1993,1.8 16v 96kw fata,spate si daca exista fata jos.multumesc
s3by is offline  
Old 04-11-08, 12:19   #182
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

@doarr4u17 - Barile nu sunt pe stoc. Poti sa tragi o fuga sa achiti un avans de 30 %. Pe stoc am doar bara rigidizare fata e36 de aluminiu - 140 Euro Tva Incl.

@isacfani - Nu ai specificat motoriarea, an fab. Presupun ca e modelul dupa 98. si in cazul acesta: bara fata este - 87 Euro Tva Incl. ( otel )
bara spate - 36 Euro Tva Incl.( otel )

@s3by - Bara fata - 79 Euro Tva incl. ( otel )
Bara spate - 36 Euro Tva incl. ( otel )
__________________
info@racingnick.ro
informatii legate de tuning&motorsport

Last edited by RacingNick; 04-11-08 at 12:22.
RacingNick is offline  
Old 04-11-08, 14:10   #183
isacfani
Renault Driver

Stage 5
 
isacfani's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 477
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Quote:
Originally Posted by RacingNick View Post

@isacfani - Nu ai specificat motoriarea, an fab. Presupun ca e modelul dupa 98. si in cazul acesta: bara fata este - 87 Euro Tva Incl. ( otel )
bara spate - 36 Euro Tva Incl.( otel )
an fabricatie 1991, motor 1.8 16 v, este un renault clio I. multumesc.

Last edited by isacfani; 04-11-08 at 14:19.
isacfani is offline  
Old 25-11-08, 11:54   #184
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

@isacfani - este acelasi pret
RacingNick is offline  
Old 26-03-09, 10:14   #185
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Pentru informatii va rugam mail la : info@racingnick.ro
RacingNick is offline  
Old 05-04-09, 12:55   #186
BiriV
Streetline-CCC Member

Stage 5
 
BiriV's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 350
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

M-ar interesa Front Strut Brace pentru Evo 4 si Rear Strut Brace pentru Evo 3. Exista?
Thanks,
Vlad
BiriV is offline  
Old 07-04-09, 10:59   #187
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Pentru informatii va rugam mail la : info@racingnick.ro
RacingNick is offline  
Old 10-04-09, 19:57   #188
ccostras

Stage 2
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 49
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

ptr opel omega B2, motor 2.5 DTI,cod motor Y25 DT, 2002, 150 cp, 110 kw, ce bare de ridigizare imi trebuie? Si la ce pret le-as putea cumpara?
ccostras is offline  
Old 01-06-09, 23:52   #189
catalinush
Hyundai Driver

Stage 2
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 29
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

pentru hyundai accent din 1995 motor 1.5 benzina 12v 65kw sedan ai cumva amortizoare si arcuri pt spate?
catalinush is offline  
Old 02-06-09, 21:49   #190
VwCriss
VW Driver

Stage 5
 
VwCriss's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 382
Member of:
[VW]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Quote:
Originally Posted by VwCriss View Post
scuze, poate te-am mai intrebat, dar asta e..
polo classic 1.6 bara fata si spate, ce si cat?
si unde va pot gasii daca e sa mai cumpar si altele
10ks mult
nimic aici?
VwCriss is offline  
Old 04-06-09, 10:35   #191
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Pentru informatii va rugam mail la : info@racingnick.ro
Sau www.racingnick.ro
RacingNick is offline  
Old 04-06-09, 14:08   #192
VwCriss
VW Driver

Stage 5
 
VwCriss's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 382
Member of:
[VW]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

pai nene, numai reclama e de voi
spune-mi si mie te rog unde gasim noi (potentialii clienti) preturile pe siteul vostru????????
ca produse : avem si ceva in genul, si ceva in genul, si deaia, si deaceea, si ... dar preturi tre sa te pui cu mana pe tel si sa aflii probabil
aici macar intrebam si noi daca merg pt masina aia sau aia
dar din punctul vostru de vedere orice om tre sa fie mecanic specializat sa cunoasca la perfectie masina si sa stie cu detalii fiecare cod de piesa pe care o are pe masina sau de care are nevoie
degeaba aveti acolo 5.000.00 de produse daca nu ajutati omu sa si le procure
mai era un site de genul acesta (pe care tot asa nu mai intru ca de poze sunt satul) unde te punea sa alegi firma producatoare si nu piesa in sine
la preselectia initiala te trimitea la producatori si zicea : avem produse : KW, Brembo, samco plmt...
haha prostia naibi
unde in LUME a-ti vazzut voi asa site-uri
dai pe masina, an model si dupa trimiti si preturi nu l;asi omu sa vrea sa cumpere ( sa faca proforma) si dupa il anunti ce preturi ai
poate le ai mici , poate le ai cele mai mari de pe piata, cine stie (numai VOI)
sincer dezamagiti multa lume
si va mai intrebati ca de ce multa lume se indreapta catre firmulitele astea mai mici sau particulari..
PENTRU CA CU VOI ASTIA MAI MARI SI CICA MAI SERIOSI SI MAI PROFI .. NU SE POATE DISCUTA!!!
de aceea pierdeti voi (sau nu castigati cat a-ti putea)
ca nu stiti sa va vindeti marfa
__________________
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...-10390485.html

Cristi 0769.822.977
Cristi 0769.822.977

Last edited by VwCriss; 04-06-09 at 14:11.
VwCriss is offline  
Old 04-06-09, 14:14   #193
VwCriss
VW Driver

Stage 5
 
VwCriss's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 382
Member of:
[VW]
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

uite si tu exemplu:
bord AIM
sau
BORD STACK
nici nu ma mai uit mai departe
lasa ca ma duc in alta parte si intreb de piese ca vad ca pe dvs va deranjam
macar inchideti thread-ul daca nu raspundeti ca reclama se poate face i\si in alta parte nu numai aici
vinzi dar de fapt nu vinzi...
VwCriss is offline  
Old 04-06-09, 15:06   #194
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Buna ziua,

nu stiu cu ce v-am deranjat ca v-am spus sa da-ti un e-mail cu cererea Dvs. ? Poate in acel moment chiar nu va puteam raspunde pe forum!
Daca sunteti curios ce firma suntem , de ce nu ne faceti o vizita sa vedeti ce avem in stoc ? Sa nu va surprinda ca avem pe stoc si Eibach si H&R si Samco si Brembo....! Si daca chiar credeti ca asta este prostie , va asigur ca s-a mai vazut in lume si ASA ceva . Daca doriti am sa va dau si exemple de asemenea magazine mari ,dar tot prin e-mail si nu pe forum-uri.
Daca va simtiti deranjat de site-ul nostru care este foarte mare , ne cerem scuze ,dar va promitem solemn ca v-om raspunde imediat la primul e-mail sau telefon cu orice doleanta .
RacingNick is offline  
Old 04-06-09, 15:11   #195
RacingNick

Stage 5
 
RacingNick's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 976
Default Re: Sparco si Wiechers - Bari de rigidizare intre amortizoare - 5% discount

Buna ziua,

in legatura cu bordurile AIM si Stack : va ASIGUR ca in Europa sunt magazine care comercializeaza : AIM, Stack , Motec, AiTech si altele.
De ce credeti ca este imposibil ?
Stack este un produs foarte scump , iar o alternativa este AIM. Acum cred ca v-am raspuns la "nedumeririle" Dvs.

Cu stima,
RACING NICK
RacingNick is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -