Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Reply
 
Thread Tools
Old 28-02-09, 18:34   #46
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by colinamotors View Post
Salut,

Daca te referi la scaune de tip racing, avem in stoc mai multe modele OMP omologate FIA, cu pret promotional incepand de la 127E+TVA modelul "TRS"negru cu dunga rosie si gri, 131E +TVA MODELUL "ECO" negru, 304E+TVA modelul "WRC" negru si 367E+TVA modelul "HTE" albastru.
care sunt cele mai ieftine scaune fixe (ca cele de sus) in afara de FK sau JOM care le aveti pe stock sau care le puteti aduce? cel cu dungi la ce pret este? (nu se intelege)
si cele mai ieftine ghete rally....
ms
__________________
madutz2006 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-09, 22:44   #47
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by madutz2006 View Post
care sunt cele mai ieftine scaune fixe (ca cele de sus) in afara de FK sau JOM care le aveti pe stock sau care le puteti aduce? cel cu dungi la ce pret este? (nu se intelege)
si cele mai ieftine ghete rally....
ms
salut,

127E+TVA modelul "TRS"negru cu dunga rosie si gri, este pe stoc si este unul dintre cele mai ieftine scaune ale producatorului OMP

ghete rally incepand cu 50 euro


aici gasesti mai multe detalii:
http://www.colina.ro/produse_tip2.ph...2822&brandid=7


sau direct la punctul nostru de lucru din Popesti Leordeni.

Last edited by colinamotors; 28-02-09 at 22:47.
colinamotors is offline   Reply With Quote
Old 01-03-09, 22:04   #48
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by colinamotors View Post
salut,

127E+TVA modelul "TRS"negru cu dunga rosie si gri, este pe stoc si este unul dintre cele mai ieftine scaune ale producatorului OMP

ghete rally incepand cu 50 euro


aici gasesti mai multe detalii:
http://www.colina.ro/produse_tip2.ph...2822&brandid=7


sau direct la punctul nostru de lucru din Popesti Leordeni.


ok... din pretul de 127e+tva se mai scad 25% ?
si ma mai intereseaza ghetele omp RACING 2 (Cod produs: IC/757).. astea la ce pret sunt?
madutz2006 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 09:46   #49
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by madutz2006 View Post
ok... din pretul de 127e+tva se mai scad 25% ?
si ma mai intereseaza ghetele omp RACING 2 (Cod produs: IC/757).. astea la ce pret sunt?
Salut,

In raspunsul pe care l-am dat catre"SOBOLANU*ORIGINAL" unde se vad imaginile scaunelor si de la care a plecat intrebarea ta, am specificat ca pretul este promotional incepand de la 127E+TVA modelul TRS. Asta inseamna ca pretul are deja discount pentru ca se numeste promotional si si cel mai ieftin scaun este tot acesta pentru ca este primiul dintr-o insiruire de 4 modele care sunt mai scumpe. Pentru a identifica denumirile cu preturi si imaginile acestora nu trebuie decat sa pozitionezi cursorul mouse-ului tau deasupra imaginilor si o sa iti apara o fereastra mica in care este scris numele produsului sau a imagini, cum vrei. La modelul HTE am spus ca este albastru desi in imagini toate sunt negre, numai ca eu il am in stoc de culoare albastru.
Ghetele RACING 2 au pretul promotional de 46.88E+TVA.
Daca mai ai nelamuri te rog sa revi cu intrebari pentru a le clarifica.
colinamotors is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 10:51   #50
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by colinamotors View Post
Salut,

In raspunsul pe care l-am dat catre"SOBOLANU*ORIGINAL" unde se vad imaginile scaunelor si de la care a plecat intrebarea ta, am specificat ca pretul este promotional incepand de la 127E+TVA modelul TRS. Asta inseamna ca pretul are deja discount pentru ca se numeste promotional si si cel mai ieftin scaun este tot acesta pentru ca este primiul dintr-o insiruire de 4 modele care sunt mai scumpe. Pentru a identifica denumirile cu preturi si imaginile acestora nu trebuie decat sa pozitionezi cursorul mouse-ului tau deasupra imaginilor si o sa iti apara o fereastra mica in care este scris numele produsului sau a imagini, cum vrei. La modelul HTE am spus ca este albastru desi in imagini toate sunt negre, numai ca eu il am in stoc de culoare albastru.
Ghetele RACING 2 au pretul promotional de 46.88E+TVA.
Daca mai ai nelamuri te rog sa revi cu intrebari pentru a le clarifica.
ok.. acum am inteles.. revin cu o comanda peste cateva zile... trimiteti si prin curierat?
madutz2006 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 10:56   #51
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by madutz2006 View Post
ok.. acum am inteles.. revin cu o comanda peste cateva zile... trimiteti si prin curierat?
livrarea se poate face si prin curierat cu plata ramburs!

merci!
colinamotors is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 13:57   #52
miliady
Renault Driver

Stage 5
 
miliady's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,266
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

bara intre amortizoare fata reglabila pentru Renault 5 GTT an fabricatie 1987?
pret?
miliady is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 16:38   #53
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Buna seara,

Va putem oferii la comanda bara de rigidizare pentru Renault Alpine 5GT Turbo, de la OMP, la pretul de 70E+TVA. Termenul de livrare este 2-3 saptamani. Pentru lansarea comenzii este necesar sa achitati un avans de 30% din valoarea acesteia.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	OMP - MA1604 Renault 5GT Turbo front upper.jpg
Views:	356
Size:	7.2 KB
ID:	814458  
colinamotors is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 19:08   #54
Evo-Jr
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
Evo-Jr's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,293
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

la ce bani aveti baschetii astia nr 45-46
1.COMPETIZIONE
Cod produs: IC/763
2.RALLY
Cod produs: IC/762

si galerie de evacuare t lancer 2.0i 16v 136 cp...aveti?
Evo-Jr is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 17:09   #55
Rob3rt_espero

Stage 5
 
Rob3rt_espero's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 932
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Salut,

Bara de rigidizare pt Espero 1.8 din '96 ?
Cred ca se potriveste cu cea de kadett e sau vectra a.

Merci
Rob3rt_espero is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 19:53   #56
motorsport_2005

Stage 2
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 48
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

speedline pe 15" pentru citroen saxo, pt asfalt se poate un pret si greutate? eventual aceleasi caracteristici si pentru compomotive. merci
motorsport_2005 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 22:22   #57
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

salut, ceva jante pe 16'' pt fiat stilo ce ai avea a pret bun?
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 09:37   #58
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by Evo-Jr View Post
la ce bani aveti baschetii astia nr 45-46
1.COMPETIZIONE
Cod produs: IC/763
2.RALLY
Cod produs: IC/762

si galerie de evacuare t lancer 2.0i 16v 136 cp...aveti?
Salut,

Iti putem oferi din stoc ghete 45-46 "Competizione" la pretul promotional de 35E+TVA, sau "Rally" tot la pret promotional 33.5E+TVA. Pentru a vedea si proba toate modelele noastre de incaltaminte de tip karting, racing si sport te invitam sa ne vizitezi showroom-ul din Popesti Leordeni, pe soseaua Oltenitei, la iesirea inspre soseaua de centura in incinta reprezentantei FORD.
Pentru galeria de evacuare de Lancer de 136cp, din pacate nu avem o solutie. Avem in oferta doar pentru Lancer-ul EVO9, de la HKS.
colinamotors is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 09:41   #59
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by Rob3rt_espero View Post
Salut,

Bara de rigidizare pt Espero 1.8 din '96 ?
Cred ca se potriveste cu cea de kadett e sau vectra a.

Merci
Salut,

Din pacate nu stiu nici eu care din cele doua bari de rigidizare este potrivit pentru Espero-ul tau. Daca reusesti sa afli din surse sigure, verificate atunci scrie-ne din nou si spune-ne ce model de bara vrei.
colinamotors is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 09:59   #60
colinamotors

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 83
Default Re: 20-25 % Reducere la intreaga gama de produse Speedline, OMP sau Alpinestars

Quote:
Originally Posted by motorsport_2005 View Post
speedline pe 15" pentru citroen saxo, pt asfalt se poate un pret si greutate? eventual aceleasi caracteristici si pentru compomotive. merci
Salut,

Iti putem oferi la comanda in termen de 2 saptamani, daca sunt disponibile la furnizor, jante de motorsport Speedline la pretul 153E+TVA(vezi atasament). Greutatea acestora nu apare in informatiile tehnice ale acestui produs.
La Compomotive pretul este de 142E+TVA.
Daca comanzi 4 bucati pana la 31 Martie iti oferim discount 10%.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	z_2108_b.jpg
Views:	294
Size:	15.2 KB
ID:	816778  
colinamotors is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -