Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > 4Tuning International

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-18, 08:28   #1
PPM

Stock
 
Join Date: Oct 2018
Posts: 2
Default Comunitate online de masinisti

Ma straduiesc sa fac acest website sa fie vizitat de cat mai multi masinisti, pentru ca ar trebui sa crestem comunitatea in Bucuresti si in Romania, in general, dar simt ca unele notiuni si pareri ar trebui auzite de mai multi.
https://pasiunepentrumasini.com
PPM is offline   Reply With Quote
Old 08-10-18, 10:20   #2
Victor Lazea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Victor Lazea's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 353
Member of:
[Nissan]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Talking Re: Comunitate online de masinisti

Siteul este dragutel,dar cam sec...insa per total este o initiativa buna si sper sa ai cat mai multe vizualizari pe pagina. Succesuri !
Victor Lazea is offline   Reply With Quote
Old 10-10-18, 20:39   #3
PPM

Stock
 
Join Date: Oct 2018
Posts: 2
Question Re: Comunitate online de masinisti

Quote:
Originally Posted by Victor Lazea View Post
Siteul este dragutel,dar cam sec...insa per total este o initiativa buna si sper sa ai cat mai multe vizualizari pe pagina. Succesuri !
Multumesc, inseamna mult. Ma straduiesc cat pot sa scriu articole cat mai interesante, dar uneori nu mai am idei. Spre exemplu, ultimul articol este pur si simplu o galerie cu Subaru, iar acum chiar ca nu mai am. Despre ce ati vrea sa scriu?
PPM is offline   Reply With Quote
Old 15-10-18, 09:48   #4
Victor Lazea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Victor Lazea's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 353
Member of:
[Nissan]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Thumbs up Re: Comunitate online de masinisti

As insera mai multe topicuri de genul : Stiri , Info despre tuning ( ex. ce este chiptuningul ) , Videouri tematice , Chestionare , O rubrica de genul do it yourself , O rubrica de genul tips and tricks ( chestii de genul tips and tricks pentru sezonul rece ). Ce parere ai de sugestiile facute ? Cred ca ar putea aduce un plus valoare siteului. Succes pe viitor si daca mai vrei idei sau sugestii te astept sa ma contactezi.


Quote:
Originally Posted by PPM View Post
Multumesc, inseamna mult. Ma straduiesc cat pot sa scriu articole cat mai interesante, dar uneori nu mai am idei. Spre exemplu, ultimul articol este pur si simplu o galerie cu Subaru, iar acum chiar ca nu mai am. Despre ce ati vrea sa scriu?
__________________
Victor Lazea is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -