Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > 4Tuning International

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-10, 23:28   #406
adrian gavrila

Stage 4
 
adrian gavrila's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 215
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by Patrulei View Post
Adrian ma poti ajuta si pe mine cu o suspensie?ceva mai baratopentru o Toyota Celica T20 1.8 16v an1995Stima!
Am sa ma uit, dar nu sunt prea multe optiuni pentru modelul tau. Caut producte si preturi si te anunt. salu2
adrian gavrila is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 14:14   #407
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: SPANIA

Eu cred ca ajung, mi-ar place sa mai casc gura, sa mai cunosc lume,etc.

Hai sa vedem, cine mai vine pe 23 in parcare la Kinepolis?
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 12-10-10, 13:58   #408
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: SPANIA

Salutare ... doar ce m-am intors si eu in Spania . Mi-am scos masina de la vopsit ( momentan plafonul si capota - negre ). Urmeaza sa o fac pe toata neagra sau jumatate neagra, jumatate portocalie, nu sunt hotarat inca !

Caut de ceva timp bara fata ( eventual si bara spate ) de Golf IV R32, ma poate ajuta cineva ? Nu vreau sa fie facuta din fibra !

Zilele astea cred ca am sa imi schimb farurile si stopurile, daca o sa am timp sa umblu dupa ele .

Mai multe detalii despre evenimentul de pe 23 nu aveti ? As vrea sa dau si eu o fuga pe acolo !

PS : Simpatica, Calibra, mai putin partea din fata ( aduce ffff mult cu Civicul ) . Ceva de genul, pe o Dacie 1300 sa pui pe portbagaj " M Power " - cum facea lumea in RO ! Imi cer scuze daca s-a suparat cineva pt comentariul facut de mine, dar mi-am dat si eu cu pararea ...

Numai bine !
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro

Last edited by wu_vladutz; 12-10-10 at 14:02.
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 14-10-10, 01:04   #409
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by adrian gavrila View Post
Felicitari pentru permis, acum nu ai motiv sa nu mergi la concentratii tuning...hahaha.
Ne vedem pe 23 in quinepolis???vine cineva???
Salu2
ms mult mie inca nu-mi vine sa cred ca l-am luat, cand vad guardia stau si ma gandesc daca sa imi fie frica sau nu, faptul ca conduc =))


acum mai tre s-o combin pe maicamea sa-mi dea corsa cdti sa vin cu ea la madrid, pana se repara vectra-ul A

incerc, fac tot posibilul sa vin pe 23 :P
acum imi caut si de lucru, asa ca daca stiti ceva sa-mi spune-ti :P =))



tio, ai tepuse dinalea care le bagi in 4 colturi si automat iese lo k es el cd player original ?

ca a luat-o razna, i-am bagat un cd audio si a turbat, nu mai merge sa scot cd-ul nici sa dau mai incet sau mai tare volumul, nici sa-l opresc doar cand introduc sau cand scot cheia din contact =))

si pe maicamea o deranjeaza genul meu de muzuca mai ales ca s-a blocat pe un volum destul de mare =))

oare ce asi putea face ?
__________________
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 14-10-10, 23:52   #410
Patrulei
Toyota Driver


Stage 5
 
Patrulei's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,131
Member of:
[4Tuning International]
[SEAT]
[Toyota]
[4Rally]
Default Re: SPANIA

Scoate o siguranta sau ceva de genu)sa`si dea restart player-ul
Patrulei is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 18:37   #411
adrian gavrila

Stage 4
 
adrian gavrila's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 215
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by Patrulei View Post
Scoate o siguranta sau ceva de genu)sa`si dea restart player-ul
+1
sunt de acord cu tine.
adrian gavrila is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 18:47   #412
adrian gavrila

Stage 4
 
adrian gavrila's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 215
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by wu_vladutz View Post
Salutare ... doar ce m-am intors si eu in Spania . Mi-am scos masina de la vopsit ( momentan plafonul si capota - negre ). Urmeaza sa o fac pe toata neagra sau jumatate neagra, jumatate portocalie, nu sunt hotarat inca !

Caut de ceva timp bara fata ( eventual si bara spate ) de Golf IV R32, ma poate ajuta cineva ? Nu vreau sa fie facuta din fibra !

Zilele astea cred ca am sa imi schimb farurile si stopurile, daca o sa am timp sa umblu dupa ele .

Mai multe detalii despre evenimentul de pe 23 nu aveti ? As vrea sa dau si eu o fuga pe acolo !

PS : Simpatica, Calibra, mai putin partea din fata ( aduce ffff mult cu Civicul ) . Ceva de genul, pe o Dacie 1300 sa pui pe portbagaj " M Power " - cum facea lumea in RO ! Imi cer scuze daca s-a suparat cineva pt comentariul facut de mine, dar mi-am dat si eu cu pararea ...

Numai bine !
Pai in realitate este o dacie 1310 cu imbunatatiri din anul 1985. Dar asai ca nu se observa...
adrian gavrila is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 22:47   #413
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: SPANIA

salutare, imi da-ti si mie mai multe detalii despre ce se intampla mai exact sambata pe 23 la kinepolis ?


nu am ce sa scot ca e varza =)) nici luminile pe player nu functioneaza...

cunosc pe cineva ce are un set de jante de audi pe 15 pot sa-l combin sa le vanda eftin :P

le vrei ? va dau poze ? sunt 5x100

Last edited by Fixius; 19-10-10 at 22:49.
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 12:51   #414
koenigsegg2peu
4Tuning International Member

 
koenigsegg2peu's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 258
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: SPANIA

Salut colegi am si eu o intrebare .. daca am permisul de mai putin de 1 an pot sa ies din tara ?
koenigsegg2peu is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 14:13   #415
OchoSB

 
OchoSB's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 243
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by koenigsegg2peu View Post
Salut colegi am si eu o intrebare .. daca am permisul de mai putin de 1 an pot sa ies din tara ?
Salut, poti circula linistit, eu am permisul de doua luni si conduc prin spania, oricum l-am intrebat pe instructorul meu care e si profesor de legislatie daca incepatorii au voie sau nu sa conduca in afara tarii, si m-a si oprit politia o data aici, deci e pe bune treaba, bafta.
__________________
Wir Lieben Autos
OchoSB is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 14:26   #416
koenigsegg2peu
4Tuning International Member

 
koenigsegg2peu's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 258
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by OchoSB View Post
Salut, poti circula linistit, eu am permisul de doua luni si conduc prin spania, oricum l-am intrebat pe instructorul meu care e si profesor de legislatie daca incepatorii au voie sau nu sa conduca in afara tarii, si m-a si oprit politia o data aici, deci e pe bune treaba, bafta.
Merci mult
koenigsegg2peu is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 19:35   #417
adrian gavrila

Stage 4
 
adrian gavrila's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 215
Default Re: SPANIA

In legatura cu kdda din Kinepolis ,cine vrea sa vina ,m-am gindit ca am putea sa ne vedem toti si asa ne mai si cunoastem in persoana. Daca vi se pare bine, la 12 la amiaza am putea sa ne intilnim linga masina mea, cred ca o sa o vedeti...
Pe miine pentru cine vine.
Salutari
__________________
CUSTOM CAR....TUNING IN MOVIMENT www.customcarsl.es
adrian gavrila is offline   Reply With Quote
Old 23-10-10, 00:02   #418
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: SPANIA

eu cu siguranta voi fi prezent, si voi veni in tricoul 4tuning
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 06:00   #419
Sein

Stage 4
 
Sein's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 234
Default Re: SPANIA

Rumanos inmigrantes .. cand facem o barbacoa sau un karting pina nu vine frigu .. hai ca acuma or trecut vacantele si putem sa ne intilnim si daca nh suntem foarte multi da asa ne cunuastem .. hai nu va mai trageti pe cur..
__________________
Sein is offline   Reply With Quote
Old 07-11-10, 10:25   #420
OchoSB

 
OchoSB's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 243
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: SPANIA

Quote:
Originally Posted by Sein View Post
Rumanos inmigrantes .. cand facem o barbacoa sau un karting pina nu vine frigu .. hai ca acuma or trecut vacantele si putem sa ne intilnim si daca nh suntem foarte multi da asa ne cunuastem .. hai nu va mai trageti pe cur..
Asa ziceam si eu, putem face o barbacoa la mine ca avem loc destul, tu ai vazut doar, atat ca e putin mai departe de madrid, daca nu macar sa ne intalnim undeva toti sa mai schimbam o vorba
OchoSB is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -